• vjeko1701
    7.8k
    Koliko ja znam, od prvotimaca je otišao samo Labrović a Mariću je istekla posudba i to je to.
  • Daliban
    1.5k
    I Pjaca, jel. Samo su dobili Rukavinu koji će, imo, biti odličan za njih.
  • YasutoWakizaka
    132
    Ako dođe Cordoba, imamo Stojku i Kačavendu za tu stranu. To je okej.
    Sad dofurati nekog baš kapitalca izuzev Pjace bi bilo super.
    Možda se čeka kraj roka opet da se smanji broj ponuda jačim igračima.
    Opet ako dobiješ koju paru od Olma tipa tih 6 milijuna, treba biti frajer i onda dofurati desno krilo ili nekog veznog koji će maltene Mišića izbaciti iz prve.
  • vjeko1701
    7.8k
    A da, Pjaca xD

    Ok, al nije to totalna rasprodaja. Do kraja roka će još biti ali mislim da ima šansi d odigraju treće pretkolo bez dodatnih odlazaka.
  • YasutoWakizaka
    132

    "Dosad su ormarić u svlačionici ispraznili Labrović (Augsburg), Pjaca (Dinamo), Krešić (CFR Cluj), Veiga (CF Estrela), Mitrović (Al Ahli SC), Yansane (Torpedo Kutaisi) te mladi Simčić (Koper) i Gajzler (Radomlje) koji su u Sloveniju otišli na posudbe."

    Pjacu si zaboravio :D čak i da ne pročitaš članak
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Otišli su im još Mitrović, Dilaver?, Yansane, Veiga, Pavlović...

    Nisu svi bili previše bitni, ali više nemaju neku širinu...
  • vjeko1701
    7.8k
    Od nabrojanih su značajni bili Pjaca i Labrović.

    Krešić nije ni bio u kadru, za Simčića nisam ni čuo, Gajzel je bio u Orijentu, Yansane nije odigrao ništa, Veiga na hlađenju cijelu sezonu a Mitrović bio treći stoper, Dilaver četvrti.
  • dd29
    532


    umjesto labrovića, mitrovića i pjace došli posavec, majstorović i rukavina
  • Blueshadow86
    1.5k
    Možda i nepopularno mišljenje, ali nisam ni za Cordobu ni za Pašalića. Cordobina kvaliteta je upitna, a još k tome treba uzeti u obzir i vrijeme prilagodbe jer dolazi iz sasvim drugačije lige i s drugog kontinenta, a već je 22.07.
    Što se Pašalića tiče, ničime me nije impresionirao. Ok, imao je par bljeskova, lijepih golova, ali on nit se previše nazabijao nit se previše naasistirao i njegova cijena mora biti plafon 3m eura. Ali plafon, ni cent više. Je on meni bolji od Špikića, ali nekako mi nije to to. Naše potrebe su puno veće.
    Ne znam samo gdje se potratilo svo ovo vrijeme, a već dugo vremena se zna da nam je pored lijevog beka goruća pozicija - desno krilo.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ako ćemo iskreno tu će im jedino Pjaca nedostajati, premda Janković to može sasvim dobro odigrati, uz Rukavinu koji bi mogao napraviti iskorak. Mitrovića je zamijenio Majstorović kao glavnu rotaciju. Prvi stoperski par im je ostao, a ostala im je i kompletna veza. Labrović ionako drugu polusezonu nije branio nešto posebno, tako da nije baš da su nešto oslabljeni. Osobno na Pašalića ne bih računao, tako da ako se ne riješi Cordoba do sredina tjedna treba se okrenuti drugim opcijama.
  • Maximo
    463


    To i ja gledam ko jednu ocjenu trenutnom stožeru, dakle znaš da taki odlazi, da trebaš desno krilo i ti 10 dana prije početka sezone imaš fritulu
  • Infinity
    16.3k
    Slozio bih se. Mozda nas Cordoba ili Pasalic sutra razuvjere u plavom dresu, ali ja bih u ovom trenutku ipak zelio nekog treceg.
  • vjeko1701
    7.8k
    Meni je Cordoba baš onako - možda top, možda flop i ne znam kaj bi tu mislio. Solidna cijena za klinca van europe, prilagodba, upitna razina nogometa na kojoj se takmičio. Ne znam.
  • Paggini
    18.9k
    Od svih mi se najviše svidio Carlos jer pretpostavlja ideju da igramo s dva napadača ala Kule i Petko na proljeće. Ali ništa od Carlosa brijem, jbg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions