• Olmic
    3.6k
    Mislim da nista od Cordobe i da cemo se okrenut Pasalicu..
  • Daliban
    1.6k
    Pa Pašalić je sigurno uvijek bio prva opcija. Mislim da je Cordoba rezerva u slučaju da ne možemo dobiti Pašalića.

    Nadam se samo da nećemo završiti s onim Ruizom.
  • mali M
    5k
    Iskreno, rađe bi pojačanja iz druge francuske i engleske lige nego ove južnoamerikance. To kad ćemo imat kolko tolko razvijenu skautsku mrežu koja će kroz godinu pratiti okej, jer se onda može i prije reagirati, al ovo na horuk ptema procjeni struke nebi uzimao... Al vidjet ćemo... Nadam se da smo se okrenuli od južno amerikanaca i krenuli dalje jer ovo predugo traje i samo crpi vrijeme i energiju. Mislim, kolko mi znamo, možda se u pozadini kuha neki dobar transfer..
  • JakovK6
    30
    ili govori da klub nije u bajnom financijskom stanju, što je i istina.
  • Maximo
    483

    A koji god razlog bio...trebamo u ligu prvaka, a ako i uđemo tamo...moguće da ćemo bit samo statisti
  • Daliban
    1.6k
    Inače, pogledao sam Cordobu i Carlosa preko one Footballia stranice.

    Kod Cordobe mi na momente malo fali IQ-a. Utakmica je bila iz 2023. ako se ne varam pa se vjerojatno i malo popravio po tom pitanju, ali baš mi se urezala jedna situacija gdje treba odigrati give and go, on odigra give i onda sekundu samo izgubljeno stoji i čeka. Nakon što njegov suigrač fino primi loptu i okrene se prema naprijed, Cordoba napokon skuži da bi trebao napasti prostor iza braniča, napadne ga, ali onda opet uspori i samo džogira prema naprijed umjesto da nastavi u punom trku napadati taj prostor. Na kraju mu suigrač odigra loptu u taj prostor i ovaj tek tada uđe u puni trk da ju sustigne. Baš dubiozna situacija. Općenito mi je bio mlak što se bilo kakve kombinatorike tiče.

    Carlos mi se činio uredan, ali ništa specijalno. Nije nešto brz, ne radi ništa posebno da bi se baš isticao, imao je jedan dobar udarac. Razumijem ga kao zamjenu za Brodića, ali volio bih da nam novi napadač bude upgrade i na Kulena i na Brodića. Ako već trošimo milijune treba biti brz, a da ujedno ima i bolji hold-up od obojice.
  • Mr Anderson
    7.8k
    li baš mi se urezala jedna situacija gdje treba odigrati give and go, on odigra give i onda sekundu samo izgubljeno stoji i čeka. Nakon što njegov suigrač fino primi loptu i okrene se prema naprijed, Cordoba napokon skuži da bi trebao napasti prostor iza braniča, napadne ga, ali onda opet uspori i samo džogira prema naprijed umjesto da nastavi u punom trku napadati taj prostor. Na kraju mu suigrač odigra loptu u taj prostor i ovaj tek tada uđe u puni trk da ju sustigneDaliban

    I baš po toj jednoj situaciji si skužio da mu fali IQ? Možda nije želio odmah nakon što je dao loptu u punom sprintu utrčati u prostor zato da ne uleti u ofsajd?
  • Paggini
    19.3k
    images?q=tbn:ANd9GcRZAqyKRa4o1VZfX_3zSKwajZcwmKGp8Pm3hA&s

    Bara i Mišković dok gledaju kako nam propada Cordoba, a usput pripremaju jednu šarmantnu ponudicu od 7 milijuna eura za Pašalića
  • Daliban
    1.6k
    I baš po toj jednoj situaciji si skužio da mu fali IQ? Možda nije želio odmah nakon što je dao loptu u punom sprintu utrčati u prostor zato da ne uleti u ofsajd?Mr Anderson

    Tu partikularnu situaciju sam istaknuo jer je dobar primjer onoga što sam općenito vidio u toj utakmici.

    Sve pet, misli što hoćeš. Samo, molim te, nemoj reakcionarno naskakivati na mene i izmišljati gluposti. Da si pogledao utakmicu znao bi točno o čemu pričam i znao bi da se situacija odvila na sredini terena tako da su naklapanja o ofsajdima i čemu sve ne ovdje u potpunosti bespredmetna.
  • emilperska
    5.3k
    Cordobu je trebalo završit prije 7 dana, kao i AGČ davno prije EURA. Ako stvarno u njima vidiš potencijal za prvu ekipu.

    Ove sve kibidabi fore s cjenkanjima koja traju 20+ dana će se SDu obit u glavu jer mi naravno nismo za te igrače jedini kupci, a sigurno nismo i najbogatiji. Ako si nekog uočio prije ostalih, onda taj posao i završavaš u razumnom roku. Ili ide ili ne ide.

    Više insajdera ovdje je pisalo da nam je SD (iako ima dobre ideje) neodlučan, pomalo nesiguran, a i da za svaku odluku mora zvati Zajeca. Po meni besmisleno, ako je Cordoba taj, ako se Jakir slaže. Onda ga završavaš za 1.5 - 1.8 mil + bonusi, ako ovi kroz 7 dana ne žele, idemo dalje..

    Marić mora konačno preuzet odgovornost s igračima ne deficitarnim pozicijama (desno krilo i lijevi bek) i dovest 2 igrača s jebenom odštetom i odgovarat za njih. Ako nisu dobri, nisi ni prvi ni zadnji koji je kiksao. Nećeš odmah dobit otkaz. Ove beskonačne fore s pregovorima od mj dana, milijun Tongo Doumbia i Fahd Moufija za sve pozicije nisu na razini ovog šta ovaj klub mora biti. Za neki kurac se mora i platit odšteta..
  • Crni86
    3.4k
    Sn pisu da ce vrlo vjerojatno jos doci samo jedan igrac za desno krilo (cordoba) i da je to to sto se tice ovog prijelaznog roka.

    Ruiz je fake news.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Kao da su do sad pogodili išta...
  • Mr Anderson
    7.8k
    I baš po toj jednoj situaciji si skužio da mu fali IQ? Možda nije želio odmah nakon što je dao loptu u punom sprintu utrčati u prostor zato da ne uleti u ofsajd?
    — Mr Anderson

    Tu partikularnu situaciju sam istaknuo jer je dobar primjer onoga što sam općenito vidio u toj utakmici.

    Sve pet, misli što hoćeš. Samo, molim te, nemoj reakcionarno naskakivati na mene i izmišljati gluposti. Da si pogledao utakmicu znao bi točno o čemu pričam i znao bi da se situacija odvila na sredini terena tako da su naklapanja o ofsajdima i čemu sve ne ovdje u potpunosti bespredmetna.
    Daliban

    Mislim da si ti tu "partikularnu situaciju(:rofl: )" namjerno apostrofirao kako bi dao na težini svojoj kvazi analizi igrača za kojeg nisi baš. Ja ti predlažem da ti još jednom pažljivo pogledaš tu utakmicu i daš nam malo opširniju analizu Cordobe s posebnim naglaskom na "give and go". Koliko puta je bilo i jedno i drugo, koliko puta samo give ili samo go. S nestrpljenjem očekujem analizu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    I ako je stvarno toliko dobar u hold-up, to je onda baš dobar upgrade na give and go
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da si ti...Mr Anderson

    Mislim da bi ti trebao pogledati utakmicu umjesto da izmišljaš gluposti i fiktivne situacije s utakmice koju nisi pogledao kako ti se sprdne i bezveze se svađaš s ljudima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions