• Peškaman
    4.2k
    Za Filipa Benkovića se zanima Osijek,posudba u pitanju.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Sumnjam da bi Osijek preuzeo njegovu plaću, tak da teško je da bude nekaj od toga.
  • mbzg
    96

    Sve stoji, ali kvalitativno smo bili tu, pobjedili ih tamo 2-0. Niti su imale takve rezultate, a bogme ni takve zarade od transfera koje očito dosta ulažu u ekipu.
  • cibona
    2.9k
    Nije istina. Ljubičić je kod Bišćana konačno počeo igrati svoju prirodnu poziciju, taman je uhvatio kontinuitet u veznom redu i odigrao je fenomemalnu uzvratnu utakmicu protiv AEK-a.

    Potom dolazi profa jakir na klupu i prvi potez mu je bio pravi profesorski, vraćanje ljubičića na beka i protjerivanje mihailičenka na klubu, a potom iz Dinama. To je doslovce napravio 2 dana nakon što je preuzeo klupu dinama.

    Naravno da ljubičić nije igrač za prvih 11, znamo svi njegove nedostatke, ali ne treba bježati od činjenice da su ga lijepo izigrali.
  • emilperska
    5.4k

    2 su tu "peha"
    1. On kao vezni (uz Misica Sucica Baturinu i Bulata prosle godine) nije dovoljno dobar za neprikosnovenog startera
    2. Sve sta smo mi radili s lijevim bekovima od 2020. i Leovcevog "starenja" su bila bolja i losija krpanja (Gvardiol, Franjic, Moubandje, Stefulj, Cabraja, Bockaj, Perkovic, ukrajinac) i on se savrseno uklopio u tu pricu jer mu se otvorilo mjesto u prvih 11 na velikoj pozornici..
  • Captain America
    17.6k
    Ljubičić je kod Bišćana konačno počeo igrati svoju prirodnu poziciju, taman je uhvatio kontinuitet u veznom redu i odigrao je fenomemalnu uzvratnu utakmicu protiv AEK-a.cibona

    Nešto se dogodilo nakon Hajduka jer ga je Bišćan vratio na lijevog beka iako smo osigurali naslov. Početkom prošle sezone je opet igrao na beku,. Protiv Gorice je bio starter iako je već došao Mihajličenko. Protiv AEKa smo ostali na 3 vezna igrača jer je Baturina bio bolestan i logična odluka je bila krenuti s njim u veznoj liniji.

    Potom dolazi profa jakir na klupu i prvi potez mu je bio pravi profesorski, vraćanje ljubičića na beka i protjerivanje mihailičenka na klubu, a potom iz Dinama. To je doslovce napravio 2 dana nakon što je preuzeo klupu dinama.cibona

    Jakir je došao 3 dana prije utakmice sa Spartom i odmah je najavio da će se okrenuti poznatim igračima. Mihajličenko je dobio priliku od početka protiv Osijeka, a i nakon pauze ju je nastavio dobivati. Ako su se Sučić i Perković mogli probiti do prvih 11 nakon ulazaka s klupe, ko je branio Mihajličenku da učini isto?
  • cibona
    2.9k
    Bišćan je nakon osiguravanja prvenstva imao jako čudne, čak i priglupe poteze.

    Tu prvenstveno mislim na guranje Topića za kojeg smo svi vidjeli da nije potencijal. Zatim je perkovića izbrisao s mape, a Ljubičića vratio lijevo. Zašto je to tako, to samo on zna.

    Međutim, nakon što smo doveli pravog lijevog beka, ljubičić je 80 posto utakmica igrao u veznom redu i to vrlo dobro, ako ne i odlično.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ukratko, Ljubicic je igrao beka zbog Mihaljicenkovih bokserica. :grin:
  • Haza
    4.1k
    Meni je Jurišić iz Osijeka trenutno najbolji lijevi bek lige. Znamo i da je veliki Dinamovac. Ali meni je nevjerojatno da mi od faking Leovca nemamo lijevog beka, a desno krilo od Hajrovića i Kadziora.
    Te pozicije ako pogodimo, očekujem da ćemo biti brutalni ove sezone.
  • Cosey
    501
    Nisam siguran koliko mi možemo napraviti transfer s Osijekom.
    Rekao bih da su jako nabrijani na nas, navijači sigurno, a i uprava.
  • vjeko1701
    7.9k
    Jurišić definitivno pokazuje znakove života al ne bi još oko njega radio veliku buku.

    Do kad uopće ima ugovor s njima?
  • Haza
    4.1k
    Ma samo sam rekao da mi je najbolji lijevi bek lige, mlad je, napredovao je, brz je, kuži nogomet, dobar centaršut. Ugovor još dvije godine...
    Tko zna kakav bi bio kod nas, ali baš mi se dopao ovo proljeće.
  • Crni86
    3.5k
    JurišićHaza

    Jurisica dali za dzabe rijeci,a doveli stefulja za 2 milijuna eura. To je jedan od primjera kako nam je sportska politika tada izgledala.

    Naravno lako je sada biti general poslije bitke, ali za takve stvari je sportski sektor i predviden.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions