• Laugreano
    2.5k
    Za ovog Ruiza kad zbroj komentara njihovih navijace je.. Ucinite nam uslugu i nosite ga sto dalje
  • Zagi
    7.6k
    Ne znam kakav si s čitanjem s razumjevanjemaustrijanac

    Uh kaj volim kada rečenica krene ovako ...

    Prevruče je, super je Ljubo. Šteta kaj smo mu uništili karijeru punu potencijala.
  • Maximo
    490


    Slažem se apsolutno ovo za miška...e sad kad bi još mi dovodili igrače za barem blizu tu cifru ko brugge..to bi bio poso
  • Captain America
    17.6k
    Tri različita trenera su držala Ljubičića na beku. Ajde da je to radio jedan, ali tri... Slično se pisalo i za Tolića prije 2 godine pa je sada u Slovačkoj.

    Kako je lord Jan Lecjaks govorio, ne možeš igrati u Dinamu beka ako nisi tehnički potkovan. Ljubo nije tehnički potkovan vezni igrač, ali za pokriti lijevog beka u Dinamu je bio korektan.
  • Common Sense
    796
    Ljubičiću nitko ne može osporiti visoke aerobne i anaerobne funkiconalne sposobnosti ni voljni moment. Ali to jednostavno nije dovoljno, pogotovo za igru u veznom redu, čak i u HNL-u.
  • Orc123
    7.8k
    Ja se samo nadam da se ovo vise nece rastegnuti s Cordobom i da je on ili tu do srijede ili da se okrenemo drugoj opciji. Krilo je top prioritet i ja se nadam da je on dogovoren i da dolazi kroz koji dan.....
  • Vedraca
    18
    pa naravno da ce morat, ako mu je uopce interesantno da dodje, spustit placu Ako moze Rakitic umjesto 10mio na 1mio€ moze npr i on
  • mbzg
    96
    Kad se sjetim da smo bili al pari s Club Brugge prije 10 ak godina a gdje su oni sad i kao
    Liga i kao klub. Izlazni transferi iznad 30 mil, ulazni kupuju se igrači od 6 i vise milijuna. Da li je to vezano uz kvalitetu njihove repke? sponzora? TV? u istoj ligi Standard u problemima, Anderlecht se muči, Gent i Genk se čine slabiji nego prije. Uglavnom jako su narasli.
  • emilperska
    5.4k
    Kad je Cacke stavio ovog na beka, mislio sam ajde krpa poziciju, malo se inati jbg.
    Dođe Bisčan i nakon sto je Sahiti izvozao Perkana na Poljudu, a Ljubicic izgubio 10 lopti jer ne zna stopat loptu (za poziciju koju spana) pa nazad na beka.
    Pa dode Jakir i potera onog mamlaza i vrati ovog na beka. Onda rekoh stvarno nije slucajno, covjek nije za vezu i gotovo..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    @mbzg sve sto si nabrojao plus izravno su u Ligi prvaka. Pomogao im je i nakaradni belgijski ligaski sustav gdje su cudom postali prvaci s -19 prije rezanja bodova i umjesto da se bore za konfekcijsku dobili LP izravno.
  • austrijanac
    4k

    Nije poanta Ljubicic, samo kažem da nije zaslužio s ljudske strane da ga se i 6 mjeseci poslije sprda. Sam kažem da nije igrač za Dinamo kakav mi želimo.


    Ljudskosti nula. Budite bolji od toga.
  • NitkoBitan
    17k
    Otisao je u AEK nekoliko mjeseci poslije znamo vec cega. Puj!
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad se sjetim da smo bili al pari s Club Brugge prije 10 ak godina a gdje su oni sad i kao
    Liga i kao klub
    mbzg

    Mislim da imaš samo pogrešan dojam. Club Brugge zadnjih 20-ak godina ima prosjek od oko 22-23.000 gledatelja na stadionu, u zemlji s puno boljim standardom od Hrvatske, u puno gledanijoj ligi s puno jačim sponzorima. Samo to je dovoljno za razliku. Prije 10 godina oni su igrali četvrtfinale EL, mi smo ispali iz LP od Aalborga i u skupini EL završili iza Celtica i Salzburga, a da nije bilo pobjede nad Celticom pred 3-4.000 navijača u zadnjem kolu kad je već bilo odlučeno tko iz grupe prolazi, bili bismo i iza Astre Giorgiu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Navodno Elsnik koji se spominjao na forumu, potpisuje za beogradske rome.

    Tako da i je on kao i Sotiček tutto finito priča.
  • Mr Anderson
    7.9k

    I bolje, ne znam po čemu bi nam on bio pojačanje. Loša kopija Čerina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions