• Mihaljević
    9.8k
    Da, treba nam lijevi bek
  • Zagi
    7.6k
    Bome AEK mu daje puno prilika na svojoj poziciji, RECARU. Zacementirao poziciju.
  • GOAT
    1.2k
    Covjek jednostavno ne igra kraj sezone je docekao na klupi, a prije toga rijetko koji start no uglavnom ulazenje zadnjih 15 20 min. U Dinamu se stalno vadio na to kako igra van pozicije ali i kad je bio vezni mi nije bio nesto poseban
  • Nolifer
    8k


    Probo sam ih na razgledavanju Maksimira i jako su udobne... :up: I ja bi tako :cheer:
  • Zagi
    7.6k
    Za tu lovu svakako.
    Pazi ti , "kako smo ga tretirali". A Šokota imao bolje štopanje od ovog , navodno veznog igrača ...
    Da ne velim kak na 7 metara nebi slona pogodio , a kamoli igrača u pokretu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    On bi svakako bio pojačanje, samo što u Njemačkoj ima plaću skoro 1,5 milijuna eura…
  • austrijanac
    4k
    Čovjek nije kod nas već par mjeseci i dalje ga sprdate i vrijeđate.
    Jebali smo ga na beku godinama i vama se i dalje da njega vrijeđat, dok smo njegove najbolje godine potratili na poziciji koju ni dan danas nismo još riješili.

    Gledao sam ga poslovno protiv Genta i Omonie i bio je dobar, dinamičan u oba smjera.

    Nebitno, ali nemate ga pravo ni vrijeđat nakon kaj smo ga od 21. do 24. godine držali na najglupljoj poziciji jer se rodio kao ljevak.
  • Zagi
    7.6k
    Jebali smo ga na beku godinama i vama se i dalje da njega vrijeđat, dok smo njegove najbolje godine potratili na poziciji koju ni dan danas nismo još riješili.austrijanac

    Vrijeđa se ovaj narativ.
    Dvije godine je igrao , nije prosjedio na klupi.
    Napredovao nije ništa. To vide i u Grčkoj.
    Pošten i simpatičan igrač ali bolno prosječan. Nemojte ga hvaliti i opravdavati pa neće doći niti drugi pogled na njegove igračke kvalitete.

    Neka ga u AEKu , a a neka nama Sučića. Pitam se tko je bolje prošao.
  • austrijanac
    4k

    Nema se što loše za njega reć niti za narativ ili bilo što oko njega.

    Potratili smo mu vrijeme na apsolutno ništa, otišao je kao lošiji igrač nego što je došao.

    Hvala mu na sve igre i partije i to je to, sretno dalje.

    Ali sprdnja da ne zna primit loptu ili nešto slično je jadno i nezahvalno, pogotovo jer ja ne vidim niti danas da smo riješili poziciju beka. Jer se isto tako onda i nas može sprdat.


    Ne branim ga, nije igrač za Dinamo kakav bi ja htio (eventualno kao 14.-15. Igrač na klupi)ali je zaslužio barem da ga se ne spominje i ne vrijeđa jer je to sramotno od nas.
  • Daliban
    1.6k
    Oboje ste u pravu.
  • Zagi
    7.6k
    Potratili smo mu vrijeme na apsolutno ništa, otišao je kao lošiji igrač nego što je došao.austrijanac

    Ne branim gaaustrijanac

    Ok
    barem da ga se ne spominje i ne vrijeđa jer je to sramotno od nas.austrijanac

    Da ga se ne spominje na taj patetični način , nebi mu se napadalo igračke kvalitete.
    Slušao sam to dvije godine dok je bio tu , dosta više.
    Ajmo dalje.
  • Maximo
    490
    Da nema nijedne vijesti danas na portalima da smo zaključili cordobu...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Čeka se potvrda na Zoni, odnosno Haza ili Miro :wink:
  • austrijanac
    4k

    Ne znam kakav si s čitanjem s razumjevanjem, ali u tri komentara prije tvoga, njega nitko nije branio.
    Dok ti nis došao s Recarom.

    Doslovno nitko, tri komentara sprdnje.

    Tako da tvoj napad ili komentar, nije utemeljen.

    No ako ćeš se ti bolje osjecat s komentiranjem igrača koji nas je napustio prije par mjeseci, slobodno.
  • Mihaljević
    9.8k
    Club Brugge za 6M€ doveo Tzolisa koji je prošle sezone zabio 22G u 2. Bundesligi, a nama Mišković za istu cijenu nudi Marca Pašalića. Razumijem da je Mišković biznismen i da će prodati igrača za najveću ponudu, ali samo vučem paralele koliko on procjenjuje svoje igrače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions