• Captain America
    17.5k
    Danas je bio zamjena Mahiousu. Petku bi i dosta razvikaniji napadaci bili zamjena.badjibadara

    Spominje se odšteta od oko 2 milijuna. Takvu odštetu Dinamo plaća za člana prvih 11.
  • NitkoBitan
    16.7k
    Takvu odštetu Dinamo plaća za člana prvih 11.Captain America

    Zasto nam Carlos ne bi bio u prvoj postavi ovisno o protivniku u europskim utakmicama, ili mozda uz Petka druga spica u HNLu?

    Forsiranje Petkovica apsolutno svaku utakmicu je stetno za Dinamo. Nismo mi Hajduk da imamo sveca kojeg se ne smije "taknut".
  • Crni86
    3.2k
    Nisam misljenja da Carlosa treba dovest samo ako Petko ode. Imamo jako velik broj tekmi ove sezone, potecijalno cemo neke tekme igrat i sa dva napadaca, petku tokom sezone isto treba odmora i ne treba ga raubat 50 tekmi. Ako su mogli gavra i petko u duetu ne vidim razloga zasto ne bi mogli petko i carlos.

    Idealno je da Carlos dode ovu sezonu te on i petko ovu sezonu izguraju zajedno, a Carlos do godine postane nas prvi napadac.
  • Captain America
    17.5k
    Zasto nam Carlos ne bi bio u prvoj postavi ovisno o protivniku u europskim utakmicama, ili mozda uz Petka druga spica u HNLu?NitkoBitan

    Misliš na prvu postavu bez Brune ili s Brunom u europskim utakmicama? Bruno je kapetan i sigurno će igrati svaku europsku utakmicu.

    352 smo igrali prošle sezone jer nismo imali krila (Hoxha je eksplodirao tek pred kraj), a klub je krilne pozicije uz stoperske označio ključnima prije početka prijelaznog roka. Meni su kupnje Pjace i Cordobe pokazatelj da ćemo igrati u 4231 formaciji.
  • Lynx17
    4.1k

    "Olmo can still leave Leipzig for >€60m. So far NO talks with Man City."

    AJMO.
  • Päddy1
    78
    i mozda potencijalna kupovina jos jednog krila :-)
  • NitkoBitan
    16.7k
    Ne daj Boze ozljede Petkovica (a bilo ih je u zadnje vrijeme), da onda ostanemo na Kulenovicu i Brodicu, u Ligi prvaka na koju ciljamo?

    Kulenovic nije materijal za prvih 11, Petko se svako malo necka oce li ostat ili otic... Carlos (ili neka slicna akvizicija) bi preporodio napad Dinama.
  • Orc123
    7.7k
    Meni bas Cordoba baca na Viniciusa......Vinicius za siromasne.....nek bude samo u pola tako dobar......
    Zezam se ali vidi se da decko posvecen nogometu, da ima tehniku jedino me brine defenziva, ali valjda su to nasi iskautirali.

    I da, istina.....skautirali su ga i prepoznali jako dobri klubovi tako da sigurno vrijedi i nadam se da ce se ubrzo prikljuciti ekipi da se adaptira. Odlicna stvar je to da je on u ritmu utakmica vec pa mu nece trebati dugo vremena za prilagodbunpo pitanju fizicke spreme. Nadam se da ce biti u Zagrebu kroz dan-dva....

    Isto tako Carlos bi bio odlican ulov, radi se o odlicnom napadacu i opet ulaganju u buducnost. Petko nece biti tu vjecno a utakmica ima i vise nego dovoljno......sve do 2,5 pa mozda i 3mil eura je prihvatljivo.
  • CastAway1986
    1.4k
    https://x.com/olsendeportes/status/1814781872578400370?t=ooMHaJvVJUWZlZRZ9RQMZA&s=19

    Dinamo se prema ovom kolumbijskom novinaru zanima i za krilnog igrača Millonariosa Ruiza koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u brazilskom Santosu
  • Felip
    156

    Apsolutno potpisujem ovo. Dinamo treba killera najmanje ala Soudani jer ne smije se ponovit šepanje iz prošle sezone.
  • Omake
    2.3k


    Taj posudba je baš bila katastrofa, malo igrao, Santos ispao u drugu ligu, vrijednost mu se prepolovila.

    Zanimljive reakcije navijača Millionaresa na ovu vijest. Pola ih se ponaša kao što bi se dobar dio zone ponašao da dobijemo ponudu za Špikića, 1.5m - 2, vozimo ga na aerodrom i sl. Drugoj polovici je žao. Misle da je mali klasičan desetka i da ga je se bezveze potrošilo na krilu. Po highlights i po par bolji, detaljnih scouting reports mislim da se slažem s ovim drugima. Mali je imao dosta slobode u igri kao nominalno klasično lijevo krilo. Momčad teži visokom presingu i positional play. U završnici je često u poziciji polušpice. Profilno je sličan Samorodovu, ali igra brže dinamičnije.

    S naše strane to može svašta značiti. Možda su se njegovi manageri sami ubacili i ponudili ga kada su shvatili da mi idemo po Cordobu. Možda ga se vidi kao zamjena za Baturinu. Možda krećemo s dva kolumbijska desno krila različita profila za pola onoga što je Misko tražio za Pasalica. Možda Hoxha ima nekih ponuda pa je ovaj zamjena za njega.
  • austrijanac
    3.9k
    Kolumbijci novi Slovenci ili Japanci.
    Moraš skupit sve.
  • Izet Hajrović
    1.9k
    možda se i Kolumbijci dovode u paru?

    Meni je taj Daniel Ruiz klasična desetka. Ne sviđa mi se opcija na lijevom krilu jer je ljevak i puno ulazi u sredinu. Mislim da je to samo špekulacija, ali tko će ga znati. Svakako se radi o zanimljivom igraču.
  • Omake
    2.3k


    U potpunosti se slažem.
  • Daliban
    1.5k
    Treba probat dogovorit posudbu s opcijom otkupa za onog Geronima Riveru kojeg sam spominjao u par navrata. Kad već gledamo omalene ljevake iz JA. Odličan dribler i baš strašno eksplozivan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions