• Päddy1
    78
    ha ha dobro je, nemoj me nasmijavat
  • Peškaman
    4.2k
    Vrlo vjerojatno da je Cordoba naš čim su ovi užurbano tražili i našli desno krilo,pogotovo ako sutra potpiše.
  • Keyser Soze
    10k
    Ako dođe Carlos volio bi nas vidjet s 2 napadača.
  • emilperska
    5.3k
    Dosta HNL reketa..

    Tržiste se mora resetirat..

    Vidimo sad da Loksa, Rijeka, Osijek imaju druge kanale za prodat talente.

    Ali isto tako vidimo da se Beljo, Frigan, Cokaj, Šimić (on nije ta kategorija odnosa, ali uklapa se) i ostali koji su nas zaobilazili radi pohlepe i inata, nisu bas usrecili daljnim razvojem..
  • OsamŠest
    3.3k
    Možda griješim dušu, ali meni taj Kevin Carlos ima nešto Eduardovo po onome što sam ja vidio..

    Ako bi išao u hrabriju prognozu, igrač od 20+ golova po sezoni u HNLu.
  • sport
    3.3k
    Nikada nitko iz kluba nije za nikoga rekao da je zločest ili neki drugi epitet,to što pojedini navijači tako pišu ne znaći da je to stav kluba.
  • Marcinko
    593
    upravo zbog tog nema šanse da on dođe, smiješno je ovdje bilo čitati da bi on bio zamjena za Brodića
  • Mihaljević
    9.7k
    kao sto je sve pojeo u velikoj kolumbijskoj ligi :-)Päddy1

    Zato je Pašalić u trećoj Bundesligi i HNL-u pojeo apsolutno sve sa 5 golova u karijeri sa 25 godina... Ajde...
  • Nino Bule
    13.3k

    Pa nebi bio zamjena brodicu nego dijelio minute s petkom, kule treca spica, brodic u ujpest, i naravno imamo opciju hnl igrat s dvije spice
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dobra indicija da smo dobili dragulja su klubovi koji su ga skautirali i bili u utrci s nama.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Kad bih trebao birat izmedu dovodenja krila i Carlosa izabrao bih Carlosa. "Prezivjet" cemo sa Cordobom i Spikicem, potrebniji nam je pravi killer naprijed koji se odlicno snalazi u 16m.

    Carlos bi bio odlicna investiicija, trebamo mislit na buducnost. Sve ispod 3 milje je odlicna prilika za kupnju.
  • Marcinko
    593
    zamjena za Brodića(što sam ja napisao) i zamjena Brodiću (što si ti napisao) nemaju isto značenje. Neću sad sigurno vaditi postove ali bilo je više onih koji su pisali da on dolazi jer Brodić odlazi, što je zavaravanje, on može doći kao zamjena Petković, taj je rang šta god ovdje netko mislio, jer ne vidim zašto bi igrač koji ima toliko mogućnosti došao u klub koji mu ne može garantirati prvu postavu, a nismo liga petice. Evo meni je osobno razumljivo da Cordoba izabere nas ispred Olympiacosa gdje ima veću konkurenciju na svojoj poziciji, a njemu je trenutno najbitnije da igra.
  • Haza
    4k

    Možeš li mi odgovoriti na par pitanja.
    a) zašto je Andy Bara oprostio Hajduku menadžersku proviziju kod transfera Žapera, a istovremeno Dinamo zahebava za 100 eura oko Belinha.
    b) zašto je Andy Bara Brekala prošle sezone odveo baš u Hajduk, a ne recimo u druge klubove koji su ga zvali, dal' možda pretpostavljaš da se kladio da će Hajduk biti prvak, i da se kladio protiv Dinama?
    c) kako komentiraš da Šotiček javno, preko medija komentira poslovne tajne kao što su ponuđena primanja, dal' možda misliš da je afera Šotiček proizašla iz Dinamovog dvorišta, ili iz kriminalno menadžerskog okruženja koji zastupa Šotičeka.
    d) Zašto nitko od menadžera ne komentira Miškovića kad on ponudi jadna primanja, a svi znamo da je najveća plaća u Rijeci 250 tisuća eura. Zašto se javno ismijava samo ponuda ili primanja koja nudi Dinamo.
    e) Da li ti misliš da je ovo što se događa sve slučajno, ili da je ovo orkestriran napad na Dinamo?
    f) kad vidiš da se automobil sportskog direktora Osijeka propucao, dal' si možda došao na ideju da i naš sportski direktor ima pritiske
    g) jel imaš ideju šta bi trebali napraviti, pojesti govno pod pritiskom menadžera, ili im pokazati zube.
  • don
    5.4k
    zašto je Andy Bara Brekala prošle sezone odveo baš u HajdukHaza

    dok je istovremeno mogao birati između tovara, Olympiacosa i još par klubova..
  • Facke
    3.5k
    Nije mi jasne cemu se mora stalne naglasiti da Cordoba igra v kolumbije i "koj bu nam on". To su takve gluposti.
    Prve mi kvalitetu njihove lige nemreme preceniti. Osim ak imame tu na forumu nekakvuga scouta koji prati tu ligu.
    Taj argument "ima 21 godinu da valja vec bi bil v europe" je bas bezbeze. Junior Fernandes je s 24 dosel u europu. Odigral je 51 minutu v lige za Leverkusen prije nek kaj je dosel v Dinamo. A kulke je on bil dober zname (nekad sebicen al bas dober igrac).

    Po onomu kaj sam mogel od Cordobe videti morem reci da jake dobre zgelda. Dolazi spremen , vec ima 19/20 odigranih tekmi i ne treba mu nikakva priprema. Brz je, ima dobre pokrete, dober sut, agresiven i male juzno americke krvi v momcadi nam nebi lose dosle.

    I ne volim kad se po igracu sere prije nek koj je opce igral za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions