• Orc123
    7.8k
    Imam i ja jednog takvog frenda "uvik kontra".......ne mozes na zelenu granu s njim ni da hoces.....
  • nemapredaje
    3.2k
    5 stranica se nadjebavate s “uvik kontra” likom, a nitko se nije pitao kakve to ima veze s temom.

    Ajmo dalje.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    S obzirom da sam dobio dosta pitanja od zonasa u inbox vezano za Sucica i info da ga jutros nije bilo na treningu. Provjerio sam sve, sestra mu ima svadbu zbog toga ga nema, dakle nije riječ o transferu. A sto se tiče transfera, Talijani su se trenutno povukli, smatraju da na kraju naši previše traže
  • deda
    32.5k
    Zasto nismo zaplakali kao sav posten narod i rekli da nas hoće opljačkati, uvrijediti i poniziti ponudom? :cool:
  • Orc123
    7.8k
    Ja ne mogu vjerovati svojim ocima, da je Medo i gol hr izbacio jedan pristojan clanak, cak su reci iznad svih ocekivanja. Ajde da sam i to dozivio.....po njima transfer Cordobe jako blizu a Dinamo vise nece biti krava muzara u hnl i agentima.....nevjerojatno. jedan realan tekst od Mede, nisam mogo vjerovati kaj citam.
  • Haza
    4.1k

    Svaka čast na detaljnom izvještavanju na temu Cordobe (već danima rezimiraš aktualnosti u njihovim medijima).
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Do prve europske utakmice
  • Orc123
    7.8k
    moguce ali za razliku od Germanijaka i SN stali su u nasu obrani kaj je cudo i to veliko.....nagazili nas kao teski dinamovci.....ocito sa figom u dzepu.
  • Haza
    4.1k
    Uopće nema potrebe ulaziti u dubinske rasprave na temu dal' smo trebali tužiti Šotičeka, naravno da smo trebali, i da postoji anketa na forumu, 95 posto nas bi bilo za tužbu.
    Prvo, Zajec će imati s tužbom nula posto povezanosti, drugo tužba nema svrhu samo eventualne pobjede na sudu, nego tužba je poruka svim drugim potencijalnim klevetnicima, da neće proći nekažnjeno.
    Na kraju dana, ovo neka motivira sve u klubu da budu još bolji, ali i oprezniji, jer bez obzira na sve, da su bili malo oprezniji, ne bi im se ovo sa Šotičekom niti dogodilo, trebali su znati s kime sada tikve i od tog transfera odustati u startu.
  • DiddyGuela
    2k


    Ovih 5% bi bio The Undertaker pod drugim profilima. :blush:
  • Omake
    2.5k


    Hvala na pohvalama i hvala pokojnoj majci koja je non stop gledala meksičke sapunice pa se uz to naučilo nešto španjolskog. A i prevruće je za bilo što drugo radit nego slušati podcaste, pogotovo kad ti se klima pokvari, a majstora nema ni za lijeka.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovim putem pruzam pidršku svima u klubu sta se nedamo vise zajebavati i da nas Niko vise nece blatiti bez osnove. Respekt i samo tako dalje. Sa stavom ,jer Dinamo je iznad svih
  • Krezo
    44
    lijepe vijesti, sretno mladencima! Valjda ce Pero stic i after odradit pa da mamuran pokaze Vardaru klasu u vezi
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Dinamo odlučio tužiti Šotičekovog starog za klevetu...
    Zona: Bravo, podrška klubu :clap: :clap: :clap:
    The Undertaker:
    Screenshot-2024-07-20-15-53-23-010-com-whatsapp-edit.jpg
  • SAS1987
    14.6k
    Provjerio sam sve, sestra mu ima svadbuMiro Vugrinec

    Provjeri ak se razbijala torta u obliki stadiona Coma :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions