• Jaro
    7.3k
    Kruselj je jad zesci. (Cekam odredjenog forumasa da ga ponovo obrani kao dobronamjernog dinamovca s problemom stila i izricaja), a po ovome vidimo i navijac teta iz racunovodstva a ne pratitelj nogometa...
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa to ja i pišem. Bavimo se sobom a ne drugima. Svaka minuta koju klub (Zajec, Marić) potroši na Šotičekovog tatu je izgubljena minuta.
    Najbolji demant svima je kad klub osvoji prvenstvo ili se plasira u LP. To je fokus.
  • skener
    873
    Ima dan dovoljno minuta da se izdvoji koja kako bi se stalo na kraj likovima koji pljuju po dinamu
  • Jaki991
    120
    Treba svim tim govnarima ukinut dinamove akreditacije…

    znam da vjerojatno nije moguce ali treba im pokazat di im je mjesto, imat ce visak slobodnog vremena pa nek rade ekskluzivne intervjue za 200 eura u medugorju
  • BBB Mataa998
    1.7k
    @The Undertaker
    Veoma si aktivan na ovom forumu. Budimo iskreni 90-95% tvojih upisa nema podrsku jednog ili dva forumasa a kamo li vise ljudi. Ok,razumijem ne moras pricati samo da bi se nekom to tvoje dopalo. Ali zapitas li se ikad da mozda nisi u pravu? Pa ako bas na svaku objavu imas kontru,i svaki puta ti pa daj se malo zapitaj da li je sve u redu sa tvojim stavovima. Mislim da je to najmanje sto mozes uciniti. Mozemo imati drugacije misljenje na neku temu al nemoguce da si uvijek kontra.
  • Omake
    2.4k


    Anegdotalne pizdarije. Danas i jučer je kompletna artiljerija aktivirana, naravno "iz ljubavi prema Dinamu".
  • Zambatine škude
    2.6k
    Imamo li neki primjer u zadnjih 10 godina da smo nekoga uspješno utužili radi klevete (pravomoćno okončan proces)?The Undertaker

    Ne, u proteklih deset godina je praksa bila da se pozove novinare na konferenciju, najebe im se žive i mrtve familije, pa oni tuže nas i dobiju na sudu. U međuvremenu je klub funkcionirao u limbu u kojem mu je apsolutno svejedno kakav imidž ima igdje, a posebno u medijima dok god se radi što se treba. I uspoređivati taj Dinamo s ovim po bilo čemu je toliko van konteksta da može samo na krivi trag odvesti.

    Nije ovo sve slučajno. Do prije tri godine 97 % ljudi koji prate Dinamo ne bi Baru prepoznalo na ulici, a Vuksana koji 20 godina radi transfere ne znaju ni danas kak izgleda. Eto koliko je menadžerima bila bitna pojavnost u medijima.

    Vjerojatno nitko ne misli da se Dinamo treba osvrtati na svakog poludebila koji nešto napiše o klubu, ali ovo da Kurta i Murta mogu koristiti glavne portale da im menadžeri dostave tekstove u kojima žele od Dinama stvoriti sliku neke burundijske prčvarnice bez love, talenta i prospekta sigurno nije način na koji se treba ophoditi sa situacijom. To nije ni kritika ni vuča interesa na suprotnu stranu, to su čiste laži i opstrukcije koje sasvim jasno utječu i na ono što možeš ponuditi na terenu. Na kraju krajeva, te agente se nerijetko prve i zadnje pita o tome tko će tu doći, a tko neće.

    Puna podrška klubu za ovaj potez.
  • Olmic
    3.6k
    antoliceva skola
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja pišem što mislim. Nastojim to i argumentirati. Naravno da nisam uvijek u pravu ali ja s time nemam problema. Nisam ja uvijek kontra nego većina vas čita površno i pamti samo stvari kad jesam.
    Oko učinkovitosti tužbe, postavio sam jednostavno pitanje. Koliko smo tužbi za klevetu imali zadnjih 10 godina i koliko smo ih dobili na sudu?
  • Dinaminjo
    909


    Pa nije da sudis protiv istog covjeka iznova i iznova.
    Statistika je nebitna jer je svaki slucaj za sebe.
  • The Undertaker
    5.1k
    Puna podrška klubu za ovaj potez.Zambatine škude

    Što misliš kako će tužba završiti?
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Koliko smo Kolumbijaca doveli u zadnjih par godina i pokazali nam se super pojacanjima. Nijednog. Znaci treba odmah i ovot otkazat.
  • Jaki991
    120
    nije ni bitno kak ce zavrsit, bitno je pokazat miševima da ne mogu u medijima od dinama radit sprdnju i širit gnjusne laži, tj mogu ali moraju bit svjesni da će radi tog spušit par soma eura, pa nek izvole
  • Zambatine škude
    2.6k
    Ma tužba ko tužba je nebitna i poanta nije u njoj nego u tome da je klub javno i jasno formirao svoj stav. Znam da nisi blesav i da razumiješ da suština priče nije hoće li Dinamo dobiti tih 15 tisuća eura ili neće.

    Predstavio si to kao operaciju izvlačenja Goringa iz samice savezničkog zatvora po pitanju ljudstva, vremena i resursa koji će se utrošiti. Ne znam uopće kakve veze ima neki Marić s ovom tužbom, ali čisto sumnjam da će tih dvaput po dva sata šta će otići u odvjetnički ured ili na parnicu naštetiti efikasnosti sportskog sektora.

    Pa bivša uprava se svaki mjesec s nekim sudila, nisam jednom bio i sam u tome, neke je klub dobio druge izgubio, ne kužim uopće što želiš dokazati?
  • Dinaminjo
    909


    Ti znas da se drugi nece slozit sa tobom pa svejedno ponavljas ko papagaj.

    Poslusaj vlastiti savjet..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions