• The Undertaker
    5.1k
    Vi morate biti svjesni da će do pravomoćne presude proći nekoliko godina i da će, eventualna, kazna biti 10% jednomjesečne Šotičekove plaće. Svaka minuta koju Zajec, Marić i klub potroše na tužbu je bačeno vrijeme.
  • Jaro
    7.3k
    tuzba ce vjerojatno zavrsiti Soticekovim demantijem i isprikom sto ce za posljedicu imati povlacenje tuzbe...
    U suprotnom ce se povlaciti par godina po sudu, nabit ce se odvjetnicki troskovi na obje strane, porazena strana ce platiti simbolicnu odstetu (ako klub dobije) i te troskove odvjetnika...
    Poanta niti nije u toj odsteti vec u poruci da se nitko nece besplatno nabacivati govnima po klubu...
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa bivša uprava se svaki mjesec s nekim sudila, nisam jednom bio i sam u tome, neke je klub dobio druge izgubio, ne kužim uopće što želiš dokazati?Zambatine škude

    Pa upravo ovo. Što je klub dobio s time?
  • Crusades1986
    11.8k
    Svaka minuta koju Zajec, Marić i klub potroše na tužbu je bačeno vrijeme.The Undertaker

    Da, Marić i Zajec su odvjetnici pa će se svakodnevno bavit detaljima tužbe.

    Zatvaraj prijelazni rok, Marić ne gleda igrače od danas nego se priprema za ročište.
  • vjeko1701
    7.9k
    Svaka minuta koju Zajec, Marić i klub potroše na tužbu je bačeno vrijeme.The Undertaker

    Daj mi reci, koliko je to po tvojoj procjeni minuta?
  • Zambatine škude
    2.6k
    Pa upravo ovo. Što je klub dobio s time?The Undertaker

    O kruh te jebo. Odustajem.
  • Kristijan992
    291
    U moru pljuvačine, jedan dobar dio u članku na gol.hr vezano za Šotićeka, Sučića...: "Bahatim agentima odsječena krila
    Šalje se nedvosmislena poruka razno-raznim agentima i menadžerima tko vodi klub, tko je tu glavni i tko se treba prilagođavati novim okolnostima. Potkresana su krilima onima koji su se zadnjih godina odveć razbahatili."
  • blubach
    225
    ne kužim kaj te tolko peče kolko minuta će ova trojica izgubit? Vjerojatno zanemarivo malo, ako uopće i dođe do nekog suđenja, što vjerojatno neće jer će se ovi ispričat.
    A Dinamo će poslat poruku. I to je dovoljno.
  • Eduardo
    19.9k
    ne pišemo i ne mislimo baš isto. Ti bi ovo sa Šotičekom pustio dok ja ne bih i pružam punu podršku klubu u ovom slučaju.

    Kada netko na ovaj način iznosi lažne informacije i klevetu, to može ozbiljno narušiti povjerenje javnosti, navijača, a i samih menadžera i igrača koji bi u budućnosti pregovarali s klubom. Dobar dio navijača već sad zbog ove situacije negativno percipira klub i ljude koji ga vode. S mog gledišta, Dinamo jasno pokazuje da neće tolerirati neosnovane optužbe i da je spreman zaštititi svoj ugled.

    S druge strane ovo je tužba koja ima potencijal djelovati preventivno. Tako da ubuduće i menadžeri i roditelji igrača imaju na umu da će ih klub pravno goniti za lažno iznošenje informacija.

    Ok, pravni postupci mogu dovesti do sukoba koji bi mogli narušiti odnose i dugoročno oštetiti suradnju između igrača, njihovih predstavnika i kluba, ali zato i kažem da ima milijun drugih Šotičeka i menadžera koji mogu surađivati s Dinamom bez da dolazi do ovakvih stvari.

    Kad po pitanju ovog slučaja stavim sve na vagu vidim više pozitivnih nego negativnih posljedica po klub.
  • Laugreano
    2.5k
    U pravu si. A cuo sam da ce Petkovic i Pjaca također preskakat treninge i utakmice zbog suda.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Odbili su Dynamo Houston, Cruzeiro, Corinthians, AEK i Olympiakos.Omake

    Bome su ozbiljni klubovi bili zainteresirani za Cordobu, naravno ako je istina.
  • The Undertaker
    5.1k
    Dobro, ako je takav stav kluba, ne slažem se ali poštujem. Hoćemo li onda tužiti i Baru ili, bolje pitanje, zašto već nismo?
  • NORTE
    11.4k
    Hoćemo li onda tužiti i Baru ili, bolje pitanje, zašto već nismo?The Undertaker
    Vjerojatno i zbog njegovog ok odnosa s Marićem.
  • Omake
    2.5k


    Zaboravio sam napisati još i njihov National nudio oprost duga od 600k USD plus još 500K USD. Koliko sam uspio saznati taj Carlos Arthuro Arango zvani Petiso je sportski novinar druge generacije, otac mu je baš bio povezan u tim Cali klubovima, on krenuo njegovim stopama. Prije par dana je imao intervju s tim kao glavnim don Tuliom koji koliko sam shvatio vlada iz sjene dok je izvršni direktor njegova kćer Marcela. Izgleda da svaki klub svoju Vlatku ima.
  • Eduardo
    19.9k
    da, treba tužiti i Baru i svakog tko koristi medije za iznošenje lažnih informacija i klevete, a klub posjeduje dokaze da ih može lagano pobiti i demantirati. Što se tiče drugog dijela pitanja mogu ti odgovoriti jedino protupitanjem: Kako da ti ja kažem zašto "već nismo"? To nije pitanje za mene već za ljude u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions