• Mali Zeus
    12.5k
    Nemojmo sad biti paranoični. Slažem se u svemu, osim medijskog narativa oko Marića, čini mi se da su mediji po pitanju njega dosta pozitivini. Čak i da nisu, briga nas, isto je bilo prošle godine, oni su se pumpali preko medija pa su pukli kao kokice. A ove sezone bi mogli puknuti puno ranije.
  • Droljo
    8k
    Jeste me se uhvatili... Previše se daje pozornost njima dole. Jači i bolji smo u svakom pogledu i kako bi neno rekao 'dok se lošiji bave boljima, bolji se bave sobom, zato i jesu bolji'
    I sad me pustite na miru :lol:
  • javolimtebejako
    1.5k
    Mi da smo tog tamnoputog crnca doveli za desno krilo retorika bi bila kako je sigurno dobro izskauteran, da marić kuži drugu francusku, da smo napokon rešili desno krilo. A njegova statistika bi se opravdala lošim suigračima, ozljedama, kartonima, promjenama trenera itd.Droljo

    prilično sam uvjeren da bi reakcija bila potpuno suprotna
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jeste me se uhvatili... Previše se daje pozornost njima dole. Jači i bolji smo u svakom pogledu i kako bi neno rekao 'dok se lošiji bave boljima, bolji se bave sobom, zato i jesu bolji'
    I sad me pustite na miru
    Droljo

    Tema je 1. HNL ovod i po svemu sudeći će nam oni opet biti najveći takmaci za prvo mjesto.
    S druge strane njima se bavilo na još 10 tema istodobno, ali mi se čini da se u vezi toga situacija promijenila, što je dobro.
  • Droljo
    8k


    ma sve 5
    Sjeti se vremena dok su (skoro) svi novinari dizali u nebesa našeg izvršnog dopredsjednika i tko se usudio postaviti pitanje bio je prebijen kao mačka, smrdio i nije se znao ni oprat. Sve što se odradilo u klubu bili su vrhunski poslovi naj menađera svemira i svi su pisali tako. Svakom prodajom smo bili jači (tko to može) itd.. ne treba se sada žaliti na medijski tretman rivala naspram našeg jer smo očigledno na dobrom putu što me veseli...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sjeti se vremena dok su (skoro) svi novinari dizali u nebesa našeg izvršnog dopredsjednika i tko se usudio postaviti pitanje bio je prebijen kao mačka, smrdio i nije se znao ni oprat. Sve što se odradilo u klubu bili su vrhunski poslovi naj menađera svemira i svi su pisali tako. Svakom prodajom smo bili jači (tko to može) itd.. ne treba se sada žaliti na medijski tretman rivala naspram našeg jer smo očigledno na dobrom putu što me veseli...Droljo

    Nek ih mediji hvale i pumpaju. Sjeti se prošle sezone i euforije pa kak su pukli. Bit će materijala za novi video u svibnju sl. godine.
    Meni se čini da bi ove sezone mogli puknuti i ranije, a mi samo moramo biti na visini zadatka ranije i ne pružati im šansu nikakvu. Dovođenje Rakitića je čisto zamazivanje očiju navijačima, jer znaju kaj prolazi, istodobno je momčad neizbalansirana, Gattuso neće preživjeti sezonu jer je lik impulzivan i suradnja s nosatim bi mogla biti problematična (mislim je li normalno da trener ponavlja da nemaju para) i još će vjerojatno prodati Pukstasa plus Sigura. Perišić trči kao po jajima, svi se mole da je Livaja smršavio, Rakitić im ne može donijeti sam naslov i pitanje u kakvoj je on formi. Samo mirno.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Po cemu je zlatna, nisu osvojili nista doslovno? :lol:

    Ili je to ono srebrna medalja zlatnog sjaja.
  • Simpatizer
    270
    Po cemu je zlatna, nisu osvojili nista doslovno? :lol:IstinaZaDinamo

    Generacija naše repke 2018-2022 se zove zlatna u žargonu makar smo osvojili srebro i broncu
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sve je to meni glupost. Nema nikakve zlatne generacije, bila to repka ili Hajdukova dica. Isto kao i belgijanska zlatna generacija iz 2018. ili još bolje engleska iz doba Svena Gorana Erikssona koja nikad nije niš osvojila, dapače nisu došli ni do polufinala.
  • NitkoBitan
    17k
    Rijeci ozljedeno sve kaj valja.

    "Jako sam zadovoljan s pripremama, osim tih ozljeda Fruka, Pašalića i Smolčića. Ove ostale stvari su bile okej, imali smo jednu mišićnu ozljedu, a neke stvari poput Selahijeve ozljede ili Gode, koji svoju vuče od prošle sezone, na to nismo mogli utjecati."
  • don
    5.5k
    kuja mamićeva :vomit:

    nadam se da ga nitko više ne želi u Dinamu.

    IMG-1628.jpg
  • San Lorenzo
    15.3k
    Kad je Brekalo otišao dolje, razmišljao sam tko bi od bivših dinamovaca bio u stanju napraviti nešto slično i nakon 7 sekundi mozganja sjetio sam se Lovrena...očekujem da on bude sljedeći Kalinićev pick, a ovaj bi nakon dvije utakmice vjerojatno i grb ljubio.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    nadam se da ga nitko više ne želi u Dinamu.don

    Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji vrijeđaju ljude na osnovu ovoga. Ja kao navijač Dinama ne vidim problem da Lovren kao prijatelj i bivši suigrač Rakete komentira objavu s ovakvim komentarom da će gorit Split. Sta sad svi smo Hrvati, i mene kao Hrvata veseli dolazak Rakitića u Hajduk, svakako ćemo biti prvaci, ne može jedan igrač osvojiti prvenstvo, a za hr nogomet i našu ligu, pa i nas top je da se konkurenti pojačavaju. Treba spuštat tenzije, a ne dizat ih stalno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.