• Krizy
    43.1k
    Žuta (član "one" Rijeke) u Šibenik.
  • Dzoni
    616

    Covjek koji je u nevjerovatno jakoj 2.francuskoj ligi dao 1 gol. Bit ce strah i trepet za sve branice koji mu se nadju na putu
  • Crni86
    3.5k
    po ocijenama i ucinku jako losa statistika u drugoj francuskoj ligi. Neka im sto vise takvih igraca a sa time da su nakon mjesec dana tek doveli prvog igraca te da drugog ce placat sponzori sve je jasno kak stoje s financijama.

    Benrahoua i Dajakua su otpisali, a dovode igrace opet njihovog ranga, a mozda cak i gore. Nije mi bas jasna ta sportska politika, ali okej. Mi se svakako nevemo zalit, samo me cudi kak vec Nikoli neko kamen nije bacio na kucu.
  • Simpatizer
    270
    samo me cudi kak vec Nikoli neko kamen nije bacio na kucu.Crni86

    Ma euforija je, meni moj hajdukovac frend šalje poruke na WhatsApp s vatricama , dolazi raketa argument je da ako može Modrić s 39 može i Rakitić s 36, ovaj mali je "točno ono što nama treba, brzo prodorno desno krilo", jedna ruka na tituli već
  • Facke
    3.6k


    Mene je Benrahou kad je igral dobre izgledal. Nije mi ni jasne zbog cega su ga same tak optisali vec tokom sezone. Mozda nedisciplina? A i Dajaku za one minute kaj je dobil soliden. Ovaj Abdoulie Sanyang kaj ima je brzina definitivne. Za drugo bumo vidli.
  • Blueshadow86
    1.6k
    jedna ruka na tituli većSimpatizer

    Ako ne i obje ruke.
  • Crni86
    3.5k
    pa zato i kazem, totalno nejasno. Sa tim da je benhraou imao bolju statitsiku kad je dolazio od ovog. Nemres ni ocekivat i od igraca konstantu kad im svaka 3 mjeseca mjenjas trenera, stil igre itd. Al kak sam reko, mi se ne bumo zalili.

    Ovo mi se cini kao kotmeticka promjena igraca, da ispadne da je sd samo nesto napravio a zapravo se nista previse nije promjenilo.

    Od toliko bombasticnih najava svicarskih reprezentativaca, dzeke, rakitica prvi sleti ispod prosjecan igrac druge francuske lige. A oni svrsavaju kao da je mbappe doso. Dole je euforija bila prvi dan nakon zavrsetka prosle sezone, samo ce se ove godine puno brze ugasiti. Cak navijam da udu u skupine kl da malo poguraj koeficijent, a onda da se raspadnu do 1.10. jer nemaju sirinu igrat na dva kolosjeka a da mi osijek i rijeka pobjegnemo na par bodova prednosti pa da krene postrojavanje opet
  • NORTE
    11.4k
    ne želim vidjeti da protivnički igrači štede Perišića jer eto, imao je operaciju, dugo vremena mu je trebalo da se vrati, ima reputaciju...isto vrijedi i za RakitićaBlueshadow86
    Euro je gotov, nema više poštede za nikoga.
    Svaki igrač igra za sebe, svoj tim, novac i svoju nogometnu budućnost, a ne za interese Hajduka ili jednog igrača repke koji je na zalazu karijere i više joj nije ključni igrač.

    Igračima Rijeke, Istre i Šibenika također prijeti "nema na more". :grin:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    "Gambijac - ima 10 nastupa za reprezentaciju - je visok 173 cm, ima lijevu nogu, dobru brzinu i slovi za solidnog driblera."

    Sta su doveli invalida? :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    Ovaj novi Hajdukov crnac mozda nije pre brz al je zato sitan :rofl:

    Pogledao njegove sazetke, nista posebno. To ce strpat u dzep skoro svaki bek u HNLu.
  • Simpatizer
    270
    Jedino čega se bojim je da se Livaja ne vrati na svoju 21/22 razinu.

    Ostalo me ne brine previše
  • Jaro
    7.3k
    uz Cibonu, najveca sportska sramota bivseg gradonacelnika, ali i ove drzave, svih vlasti, a na kraju i svih nas gradjana, navijaca, simpatizera jer, realno, sve to smo mi dopustili, odabrali, gledali, sutjeli, trazili kojekakve izlike... Zavrsio bi i Dinamo tako da nije bilo/nema BBB. Bez njih smo mi ostali (navijaci, simpatizeri, klupske legende, obicni gradjani) bas kao u slucaju Cibone i NK Zagreba sutjeli, gledali, neki i odobravali, ignorirali, dopustali...
  • Crni86
    3.5k
    kakvig se livaje mi imamo bojat, covjek kojem je vrh igre grcka liga na vrhuncu karijere.

    Vise se oni trebaju bojat pjace, roga, baturine, stojketa i petka nego se mi eto moramo bojat livaje. Najgora stvar koju mogu napravit je livaja na desetki, to ak se ostvari on nece uspjet imat ni ucinak od prosle godine. Ne mozes ti igraca od 30 godina priviknut na konstantnu trku. Nejde to tak.
  • Nolifer
    8k
    Na yutelu na dnevniku glavna vijest da kitić dolazi u tovariju. Ae brale opet euforija, :vomit: koja bude brzo bila utihnuta :wink:
  • Jaro
    7.3k
    Glup gluplji....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.