• Dinamouberalles
    218
    imaju Yamala pa ce im ovaj novi bit rotacija .
  • Simpatizer
    270
    Hajduk je teška komedija od kluba
  • ShanKu
    733
    Sad imaju ovog novog napadača.. osvajaju sve :scream:
  • DrawTube
    4.7k
    Evo novog tepiha na Drosini

    Screenshot-20240719-002737-Chrome.jpg
  • javolimtebejako
    1.5k
    pa reka je kale da su doveli invalidno krilo...ili inventirano...ili invertirano?
  • Droljo
    8k
    Opet se sere samo da bi se sralo. Mi da smo tog tamnoputog crnca doveli za desno krilo retorika bi bila kako je sigurno dobro izskauteran, da marić kuži drugu francusku, da smo napokon rešili desno krilo. A njegova statistika bi se opravdala lošim suigračima, ozljedama, kartonima, promjenama trenera itd. I još je mlad pa sigurno ima velik potenšl abiliti... Gledat svoja posla i ne sprdat druge da nam se ne obije o glavu to.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Evo sad se već piše da bi Džeko mogao doći dole jer je došao Rakitić. Kao domino efekt.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Opet se sere samo da bi se sralo. Mi da smo tog tamnoputog crnca doveli za desno krilo retorika bi bila kako je sigurno dobro izskauteran, da marić kuži drugu francusku, da smo napokon rešili desno krilo. A njegova statistika bi se opravdala lošim suigračima, ozljedama, kartonima, promjenama trenera itd. I još je mlad pa sigurno ima velik potenšl abiliti... Gledat svoja posla i ne sprdat druge da nam se ne obije o glavu to.Droljo

    Neće on biti bolji ili lošiji zato kaj mi kenjamo ovod ili ne kenjamo.
  • Droljo
    8k

    Neće. Al reci jel sam u pravu kad kažem što bi se pisalo da smo ga mi doveli?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Neće. Al reci jel sam u pravu kad kažem što bi se pisalo da smo ga mi doveli?Droljo

    Mislim da nisi u pravu. Ja nisam baš skužio da se bilo koji, svaki transfer ovod predstavlja kao top pojačanje. Upravo dapače. Sjećam se kad je došao Bernauer kakva je bila reakcija, recimo.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Btw Gattuso još jednom rekao da nemaju puno para. Kalinić mora da pizdi. :grin:
  • Droljo
    8k
    Sjećam se kad je došao Bernauer kakva je bila reakcija, recimo.Mali Zeus

    Njega je dovela krmača. Potpuno druga priča. Ovaj bi se slavio do prve pripremne tekme kad kreće vužganje svega i sve poterat nek klinci igraju...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Njega je dovela krmača. Potpuno druga priča. Ovaj bi se slavio do prve pripremne tekme kad kreće vužganje svega i sve poterat nek klinci igraju...Droljo

    Dobro, poanta je ne sprdati se s tovarima?
  • Jaro
    7.3k
    koja krmača? Šimić, Bišćan ili sadašnji SD Marić? Ona na koju ti mislis skupa sa svojim pomocnicima i poznanicima nikad nije ni cula za njega...
  • San Lorenzo
    15.3k

    Možda zato jer ljudi više vjeruju Marićevoj prosudbi nego onoj Nikole Kalinića?
    Možda zato jer je ljudima puna kapa hajpanja hajdučke štorije, nama prava sezona počinje tek za mjesec dana, doveli smo potencijalno tri prvotimca, od kojih su dva povremeni reprezentativci, medijski je narativ da Marić nezna šta radi...na drugoj strani, Kalinić uber sporcki direktor jer pregovara sa Džekama, Rakitićima, Rodriguezima, a tjedan dana prije početka sezone je doveo jedino lika koji izgleda kao iz internetskih reklama za gladnu djecu Afrike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.