• Orc123
    7.8k
    gledao ga sad jedan kolega s foruma zadnju tekmu za Deportivo, sad se ne mogu sjetiti tko tocno ali rekao je da jednostavno vidi se da je klasa iznad svih tamo i da ima kvalitetan dribling i da je tehnicki dobar.....vidjet cemo....to dovođenje bi trebalo biti zalog za buducnost.
  • hardek
    2.8k
    Mislim da je ukupna cifra za LP oko 35. Kvalifikacija, tv prava, koeficijent i koji bod bi trebao biti to. Od godišnjih, sponzora, castorea i tv prava za hnl bi trebalo biti još oko 5. Ako se Olmo proda to je još 5 i tu smo na oko 45. Nez koliko su projekcije prihoda za ostale stvari dresovi, merch itd. Ugl vjerovatno će se pričekati i vidjet šta će biti s kvalifikacijama.
  • GOAT
    1.2k
    Za koliko je Šotiček otisao u Basel?
  • NitkoBitan
    17k
    Al treba uc u LP. Ja mislim da su vece sanse da cemo uc ako prodamo Sucica i taj novac ulozimo u krilo, njegovu zamjenu, Carlosa i LB.
  • Jaro
    7.3k
    ako Basel ne izadje s cifrom onda ce se pricati od 3-5 milja ziher...
  • Blueshadow86
    1.6k
    Za koliko je Šotiček otisao u Basel?GOAT

    Evo kolega @Brusa prenio sa sportskih...kaže, 3 milijuna.
  • Omake
    2.5k


    Naši mediji kažu tri. Na nekom švicarskom portalu piše 2.8 amortizirano preko 4 godine.
  • Paggini
    19.6k
    Čestitke Baselu, stvarno grozan transfer za 3 milijuna hahaha
  • Facke
    3.6k
    A kaj ste mislili za kulike bu isel tam? Negde oko 3 milja.
    Kulka je nasa ponuda bila na kraju? 2.5?! Ili manja?!
    Mene steta da domaci decko ide van. Al dobre nisu te mali novci , a jos su nas kak zgleda i za nos vlekli nagvi agenti.
  • Jaja
    14
    U financijskom izvjestaju za 2023. pise da smo uprihodili oko 15 milijuna kroz ulaznice,marketnig,tv prava itd. U 2024. smo vjerojatno i jaci po tom pitanju zbog dolaska i stabilizacije nove uprave. Tak da ti je ulazak u ligu prvaka plus transfer Olma plus rate od prijasnjih transfera (npr Sutalo) sasvim dovoljno da se pokrije budet.
  • Orc123
    7.8k
    sam Jakir je reko da s Loxom sve dogovoreno bilo, samo Soticek mora reci da dolazi....mali ganja pare. Da se razumijemo on ne vrijedi ni pola tih para i ni malo mi nije zao.
  • Jaro
    7.3k
    nebitna nasa ponuda - prihvatila je Lokomotiva. Decko (Mamiceva kujica Nikky) je kao veliki dinamovac odbio ponudu...
  • Omake
    2.5k
    Piše isto čovjek pismenosti i književnog talenta egipatskog ratara iz pete dinastije, Bernard Jurisic, da loxa nema nikakav postotak od budućeg transfera.
  • Paggini
    19.6k
    nikakav postotak od budućeg transfera.Omake

    Koliko je 20% od nula?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions