• San Lorenzo
    15.3k
    Gdje mislite izmislit 30 milijuna ako ne prodajom?

    Po meni je bolje sad prodat Sucica i pojacat se na krucijalnim pozicijama nego panicno prodavat krajem kolovoza.
    NitkoBitan

    Radije bih onda prodao Baturinu nego Sučića, čisto ekonomski gledano, Baturinu prodavao sad ili za godinu dana, cijena mu je otprilike ista, za Sučića sad dobivamo 7, nagodinu, ako sve bude ok, ide za 15.
  • OsamŠest
    3.3k
    Ispričat će Marin svoju verziju na Podcast inkubatoru 2033. godine..
  • Crni86
    3.5k
    Kolega sport je napisao nakon odbijene ponude za Sucica da dinamo nije primoran prodavat igrace. Tako da vjerujem kako ce se zadrzat postojeci kadar osim ako se sleti neka nemoralna ponuda za sucica/baturinu.

    Nakon malog trijeznjena od jucerasnje tekme i malo objektivnijeg sagledavanja, imamo odlican kadar koji ce uz novo desno krilo izgledati jako dobro. Sada je sve ostalo na jakiru, nema vise alibija priprema, kadra i sl. Vjerujem da nece bit taoc senatora jer je u rijeci pokazao da zna napraviti i posloziti ekipu, a takav sam dojam i stekao kroz nasu proslu sezonu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Po onome sto sam cuo rekao bih da su Castore i Favbet zajedno jedno 5 milja, a sto se tice Castorea trebali bi imati i vece postotke od prodaje. Kad se na to doda i ocekivano vise prihoda od ostalih postojecih sponzora i vise novih manjih ici ce ta stavka prilicno gore.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Očekujem Šotičeka u Slaven Belupu za 4 godine kako pokušava oživjeti karijeru.
  • Päddy1
    78
    Ako dohvatimo LP… kupit nekog a ne mislit na prodavanje kljucnih igraca
  • blubach
    230
    Pa nije mi ni nerealan scenarij pickirat neku bombu od igrača i dogovorit se s njim i klubom da ga kupujemo ako uđemo u LP... tada bi mi bili financijski sigurni i on bi igrao LP, eh sad kolko to odgovara drugom klubu...vjerojatno ne baš najbolje, al dešavale su se i luđe stvari.
  • Nogo
    3.6k

    Ovi opet po svome da još tražimo klub kojem ćemo posuditi Milanovića.
    Jel ima netko info ima li uopće istine za njega?
  • Haza
    4.1k
    Par komentara
    - u prihode ove godine niste uračunali prodaju Ljubičića,
    - sramota je uopće u javnom prostoru spomenuti da bi nam RPG igrao lijevog beka polovicom srpnja (50 dana prije kraja prijelaznog roka), gospodo, ako nemamo lijevog beka nađite ga, nismo mi seoski klub, da nam najbolji desni bek igra lijevog, jer eto, nemamo lijevog beka već 10 godina,
    - Šotiček bi morao znati, da nositi dres Dinama, kluba koji je broj 1 u gradu di si rođen, vrijedi milijun eura, ako se dvoumiš oko par stotina tisuća eura, onda noga u dupe, a ovaj plaćeni novinar koji je pokušao krivnju prebaciti na Dinamo, noga u pakšu kad se bude dijelila akreditacija za novinare kad uđemo u LP,
    - nikad nisam bio ekstra zagovornik Jakira, iako mu skidam kapu za prošlu sezonu, jer mi je prošlogodišnji naslov prvaka najdraži ikad, ali nadam se da neće forsati igrače na krivim pozicijama, da neće forsati senatore, jer u suprotnom bojim se da bi moglo biti sranja...
  • emilperska
    5.4k
    Haza ugasio temu za dns..

    LN!
  • vjeko1701
    7.9k
    A vidjet će se. Može Lokomotiva prodat bez Dinama. I prije Šotičeka su. Al evo, ni Šimić ni Grbić se nisu isplatili/iskazali u svojim klubovima. Ako ne uspije ni Šotiček...vidjet ćemo.

    Ja ne kažem da će klubovi počet propadat ako Dinamo prestane kupovati od njih al će se vidjeti kaj će biti kada dođe neka kriza, loš rok, loša generacija a neće biti Dinama da pokupuje par igrača kako bi ih stabilizirao.

    Čim po novinama krenu članci "Joj Dinamo samo kupuje strance umjesto da dovodi mlade HNL igrače" znaš da je nekome počelo goriti.
  • Slush
    621


    Ako zafali budu strucnjaci/scouti sa zone donirali ostatak. Ima dosta sturcnjaka koji su igrali FM i digli lovu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nej si šoticek hebe terma i sve mu najgore zelim. I lagano me boli racku sta ce ko ovdje finjaka pisat . Ja spreman na ban ..i tako svi koji ucjenjuju Dinamo . Raus i sve naj gore
  • sport
    3.3k
    Ovi opet po svome da još tražimo klub kojem ćemo posuditi Milanovića.
    Jel ima netko info ima li uopće istine za njega?

    Nema
  • austrijanac
    4k
    %C5%BDutouhi_pingvin.jpg

    Ako do sad nije bila praksa uskraćivanja akreditacija, nadam se da će ubuduće bit. Gospoda prema svima dokle god to zaslužuju.

    Predraže Jurišiću, blitvarski pingvinu, odjebi od Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions