• KaJJe
    229
    Šotiček službeno u Baselu. Sportske pljuvačina po Dinamu. Klasika
  • San Lorenzo
    15.3k
    Šotiček službeno u BaseluKaJJe

    Nek mu je sa srećom.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Hvala ti Bože da je i ova sapunica završila.
  • Noel
    5.9k
    Članak je tolko bolesno patetičan da me sram prolazio dok sam ga čitao. Malom sve najbolje u karijeri i sretna borba za opstanak sa Baselom.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jedna trakavica manje, ali i dokaz da je šuplja priča da će drugi klubovi biti gladni kruha ako im mi ne kupimo igrače i da ih nemaju gdje drugo prodati.

    Lokomotiva je već nekoliko puta dokazala da može prodati igrača vani za ozbiljan novac, a sigurno mogu i ostali. Naravno da ne treba nikoga preplatiti i mislim da je naša ponuda Šotičeku bila skroz ok, ali nismo jedini na tržištu i to treba znati.
  • Orc123
    7.8k
    Cuj Jurisica....Dinamo dao Soticeku podcjenjujucu ponudu? 300tis eura je podcjenjujuca ponuda za klinca od 19-20g? Znaci Dinamo bi se i dalje trebao razbacivati ko pijani milijarder po hnl? Ovi novinari su bas dno dna i sve zulja Dinamo na ovim zdravim temeljima. Jadno......

    I tako treba biti, da nemamo monopol na hnl...to nirko i ne trazi. Traze se normalne cifre, cak je i za Soticeka bila normalna cifra od Loxe a ako mali ganja pare s 19g nece daleko dogurati u to sam siguran!

    Svaki igrac iz HNL bi se trebao zamisliti sto dobija kad odlazi van, a sto ako ga uzme Dinamo i kvalitetno ga razvija. Moramo pojacat skauting opcenito mladih igraca ne samo u HR vec i vani i tu trebamo puno napredovati.
    Nemremo se vise bazirati da kupujemo igrace u hnl nakon par dobrih tekmi o koje vec cijene 3 milja na vise.....
  • Jurki
    11.6k
    Meni samo i dalje nije jasno kak i po cemu je on silno nadareni nogometas.
    0 asistencija... nema ga na mapi protiv mrtvog Rudesa.
    Dati tolke pare klincu i onda bi ga mukte poslali za koju godinu na Rujevicu za 50 posto buduceg transfera.
    Dragi novinari.. koje ste vi utakmice gledali prosle sezone?
    Ak bu i novi Robben.. drago mi je kaj je sportski sektor pokazal da ima kicmu i da se neda guziti kojekakvim hohstaplerima.
    Nudimo tolko i tolko.. hos nes Banglades i idemo dalje.
    Ak smo prije preplacivali razne panjeve.. kaj to znaci da trebamo i dalje?
  • mrgud
    95
    Sad ćemo vidjeti da li ovo kalkuliranje Marića sa Šotičekom će mu se odbiti o glavu ili ne.Ako dovede 2 dobra krila desna krila Šotičeka se neče nitko niti sječati
  • Sixthway
    457
    po meni 100% da ostane , njemu se nikud neide ,vidi se da uživa ,a Dinamo nije u situaciji da ga mora prodavati. Još on ima puno toga dati Dinamu i mora sazrijeti u svim segmentima da bi otišao u neku ligu petice. Najbolje tek dolazi od njega.
  • Mihaljević
    9.8k
    Cordoba ako bude doveden za cca 2M€, očekujem ga u prvih 11 i ništa manje od toga, mislim da ga ni nema smisla dovoditi u suprotnom, bolje je onda dati 2M€ na nekog iskusnijeg. Od Cordobe očekujem brzinu, ulazak u prostor, jedan od jačih driblinga lige, po highlightsima izgleda bolje od Šotičeka.
  • Hectorharatti
    48
    Mislim nisu ludi iz Basela trosit te novce za igraca iz Hnla al ipak mislim da nismo nista krivo napravili ne kupit ga
  • GOAT
    1.2k
    A sto mu se tu pa ima odbiti o glavu? Za malog nismo sigurni kakav ce igrač biti, jasno je ko dan da su mu pare slađe od nogometa i to u startu treba izbjegavati jer bi na prvi transfer van Dinama pristao i dramio po medijima. Ajde da je prošle sezone zabio 15 golova i namjestio 5 pa bi mi još bilo žao što ne igra kod nas
  • badjibadara
    3.1k
    Bas mi je drago da nismo dohvatili Soticeka i Belju, jednostavno mi nit smrde nit mirisu.
  • hardek
    2.8k
    Moram priznat da sam od početka bio skeptičan u vezi našeg interesa za Cordobu al očito stvarno idemo po njega. Mislio sam da naši to koriste za smanjiti cijenu Pašaliću i Šotičekova potraživanja.

    Po onom što sam vidio nije me totalno oduševio ali vjerujem Mariću da ga je dobro skautirao kada su baš njega odabrali za prvi "pravi" transfer.
  • NitkoBitan
    17k
    Mi ako ne udemo u LP onda moramo prodat Sucica/Perkovica/Baturinu da popunimo proracun. Proracun je oko 50, a EL oko 20. Gdje mislite izmislit 30 milijuna ako ne prodajom?

    Po meni je bolje sad prodat Sucica i pojacat se na krucijalnim pozicijama nego panicno prodavat krajem kolovoza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions