• marcio amoroso
    36.4k
    Prijedlog da se uvede mogućnost bloka korisnika da mi ne iskaču Dalibanove poruke?blubach

    Blok pojedinačnog korisnika nije moguć.
  • blubach
    233
    Ok, pošteno, a općenito, za druga pitanja, imate li uopće mogućnost raditi promjene s programske strane na stranici (kao npr implementacija opcija) ili možete samo manipulirati podacima iz baze (kao npr brisanje POSTova)?
  • mali M
    5k
    mislim da su momci rekli da je to to od foruma što se tiče promjena.. Programski je došao do svog limita i to je to.
  • Juznjak
    3.8k
    Prijedlog, kritika, shvatite to kako god hoćete. Prvi put da nešto “pametujem” moderaturi, želim to napisat već neko vrijeme, nadam se da nitko ništa neće zamjerit. Nema smisla da netko pokupi trajni ban i onda se nakon nekog vremena vrati na Zonu. To je, čini se, postala klasika ovdje da se svako malo netko nakon trajnog bana vrati i najgore je od svega što ti ljudi ponosno kažu da je to njihov novi račun. Stvarno nije lako zaslužit trajni ban (čak ni bilo kakav, a da ne govorimo o trajnom) pa s obzirom na to nek stvarno bude trajan pa bi bio red i da se osobe koje se ulogiraju s novim računon u startu banira. Štoviše, ovdje ne govorimo o nekom tko je jedanput radio sranja po Zoni nego su to ljudi koji su već više puta maltretirali sve oko sebe pa tako već imaju i više od jednog baniranog profila.Juznjak

    @Päddy1 i @Patrick1996 pa vi vidite što ćete s njim. Inače fan ZM (ali kako on kaže, ipak nije najveći fan).
  • BluePhone67
    3.9k
    Povećajte pod hitno pragove za ban.. Ovo polako postaje gadljivo čitati zbog pojedinaca koji redovito uriniraju na ovom forumu.

    Umjesto tri dana i sedam dana, na hlađenje neka idu mjesec dana i tri mjeseca.

    Budite dosljedni sebe i ovog foruma, ako je netko dobio trajni ban, onda više nema pravo pisati na ovom forumu..

    Inače sve ovo nema smisla oko baniranja, ako on drugi dan napravi novi nick i nastavlja dalje pisati kao da se ništa nije dogodilo.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ljudi dragi, poštujte jedni druge. Nismo svi isti, niti trebamo biti, neki imaju fakultet, neki srednju, neki zarađuju gro, neki minimalac, nije bitno. Možda je baš ta osoba koju pljuješ i sl. baš čovjek koji će biti do tebe na tribini i s tobom pjevati i veseliti se.
    Svi smo tu isključivo radi dinama. Ima nas svih sorti, imajte to na umu, ali svi smo za dinamo.
  • vjeko1701
    8k
    To kaj smo svi za Dinamo nije izlika za ponašanje protivno pravilima foruma. Trolanje, trovanje, spamanje, sve kaj je na forumima zabranjeno već desetljećima. Previše ljudi danas se na forumima ponaša ko po ostalim socijalnim mrežama koje su divlji zapad.
  • NKDZ86
    1.4k
    Apsolutno Vjeko, ja ne govorim o nepoštivanju foruma, nego baš kad netko i ne piše po tvom ukusu da ga se poštuje. Postoje pravila i moramo ih poštivati, kao i druge oko/do sebe koliko god nam se ne sviđaju ili sl.
  • Droljo
    8k
    Respekt!
    pejin-respect-soudani1200ss.jpg
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja pohvaljujem volju admina jer par topica na zoni je postalo gore neg sportnet forum.

    Iskreno, zona je bila prvo što se čita ujutro ali neki članovi pogotovo na temama transferi su zgadili čitanje.

    Kad nas je bilo dvjestotinjak članova, ovdje je bila idila. Sad je kokosinjac, nažalost. I zato svaka čast adminima.
  • Infinity
    16.3k
    Rijesit ce se i to. Pojedinci koji redovno trolaju, spamuju i izazivaju konflikte ce biti odstranjeni, te se vise nikome nece oprostiti trajni ban. Tko se do sad uveseljavao novim racunom, vise nece.

    Ovo neka ujedno bude i upozorenje svima. Novi da ne uskacu kao padobranci, ali isto tako stari da razmisle prije nego reaguju na neciji post samo zato sto ga je napisao neki novi forumas. Etikete i prozivanja samo zato sto je nekome dosadno takodjer nisu dobrodosli.
  • gledatelj
    549
    Evo prijedlog svima, iako nije lako, ali treba ignorirati postove ekipe koji trollaju. Najgore je hranit trolla
  • masacusec
    3.5k
    Više volim kritizirati nego hvaliti, ali pohvala @Pop corn na ažurnosti i stavljanju "narodu na dispoziciju". Al ok, nemoj se umisliti!
  • Neki tip
    21.3k
    Nastavno na razumljivo i zapravo opravdano upozorenje o ophođenju prema novim članovima foruma, imam jedan prijedlog.

    Da prvi obvezni post svakog novog forumaša bude u temi "Moja priča - zašto volim Dinamo?".

    Ne treba biti ni opsežna ni intimna, ali nema tog novog forumaša koji neće biti dočekan raširenih ruku ako je u stanju makar u 2 rečenice prije nego sto se baci na transfere napisati svoju mini majni priču zašto voli Dinamo.

    To mi se čini nekako pristojnim, a posve anonimnim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.