• ZgDLions
    395
    Kao kaj sam i prije napisao nisam ni znao za zonu nego mi je slučajno iskočila i time sam jako zadovoljan, sad na jednom mjestu mogu pokupiti puno infa o Dinamu.
    Ove ostale teme nije da sve pratim zbog obaveza, ali one o Zagrebu i nekim stvarima su mi zanimljive.
    Možda bi strogo samo Dinamo izgubilo na draži, jer zbilja bude dobrih postova na drugim temama, a i nekad se čovjek fino nasmije.
    Moderatori su tu da nekima smanje apetite, sa nekima se oprostimo zauvijek, a neki budu samo upozoreni.
    Ja ne bi ništa mijenjao, dobro da nas ima sve više, kako na zoni, tako i na tekmama, a i sa članskim karticama.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Krenite od cilja i svrhe Zone, zbog čega ste je osnovali, što je sve donijela i koliko ljudi i OKO ČEGA okupilaNeki tip

    Ovaj forum je najbolje što se moglo dogoditi za svakog običnog građanina jer je jedini pravi izvor informacija u današnjem svijetu medija kiji manipuliraju i plasiraju samo ono što im odgovora.

    Ovaj forum po mom mišljenju je nastao iz čiste ljubavi i entuzijazma malog broja ljudi koji voli dinamo i to smo mi svi prepoznali i zato je danas zona dinamo jedna od najačih platformi u i oko dinama u Hrvatskoj.

    Iako je cilj ovog foruma da se vrte teme oko dinama druge teme su po meni također nastale spontano i to je po meni pun pogodak jer ima svega i možeš dobit odgovor na sve i vidit kako zapravo stvari funkcioniraju u svlemu.

    Na primjer da nema ovog foruma nebi imao pojma o nekim stvarima o glazbi, o gradu Zagrebu, o politici, o vjeri.

    Na primjer netko je stavio link za Grad Zagreb da možeš prijavit neke nepravilnosti i ja to svakodnevno koristim kad god nađem neki problem, rupa u cesti, nepokošena trava, glomazni otpad i tako dalje. Da nema ovog foruma i teme Grad Zagreb nebi nikad saznao za to i čuo puno zanimljivih stvari u vezi vođenja grada.

    Ja bi se vodio da jedan čovjek ne može ništa, dva mogu malo, tri i više mogu sve.

    Istina da često rasprava koja se vodi ode u krivom smjeru i završi na nekim osobnim uvredama i podjelama, ali to govori o neiskustvu sugovornika koji se uopće upušta u takvu raspravu i ne vidi koliko je to loše i jadno.

    Da zaključim svi smo mi ovdje dinamovci i došli smo na ovaj forum isključivo jer se sve vrti oko dinama i to nam je sada postao jedini pravi izvor pravih informacija u i oko dinama. To što se vrte i druge teme van sporta i dinama još više daje na jačini foruma jer svi mi osim prve ljubavi dinama imamo i druge interese pa svatko može nač nešto za sebe.
  • Oluja
    4.3k
    Pošto je ovo tema za pohvale onda ću ovdje napisati bez obzira što se pohvala ne odnosi na Zonu.

    Svaka čast i sve pohvale za onoga čija ideja su bile poruke KRENI GARDO!. Toliko jednostavna poruka, a tako velikog i efektnog značenja u ovako dobroj izvedbi. Fantastično!
  • gledatelj
    549
    Ne znam jel za ovu temu i ne znam jel se već pisalo pa da probam. Uglavnom koliko vidim nema zona dinamo foruma na tapatalku pa me zanima da li postoji opcija da se doda.
  • Captain America
    17.6k
    Je li moguće omogućiti editiranje komentara duže od pola sata samo na topicu predictora? Čeko sam objavu sastava za utakmicu sa Šibenikom za odabir strijelca (očekivao sam izmiješan sastav) i u petak mi je nešto iskrsnulo da sam smetnuo s uma predictor pa uopće nisam ostavio prognozu.
  • Klenx
    5.6k
    Nije moguće.
    S obzirom da kolega Kaiser i ja imamo spremne tablice u koje unosimo prognoze svakog igrača na što bi to ličilo da se dopusti editiranje kako god se hoće i ljudi krenu masovno editirati.

    Za odigrati predictor je potrebno jedna minuta vremena i ne vidim nikakvu veću korist od duže mogućnosti editiranja.

    Vidim samo veće probleme.
  • Captain America
    17.6k
    Okej, hvala na odgovoru. Pito sam jer se prije 2 godine zaključavalo komentiranje dok je drugi kolega vodio predictor. Pretpostavio sam da je to automatski ukinulo i mogućnost uređivanja komentara.
  • Eduardo
    19.9k
    Ne znam jel za ovu temu i ne znam jel se već pisalo pa da probam. Uglavnom koliko vidim nema zona dinamo foruma na tapatalku pa me zanima da li postoji opcija da se doda.gledatelj

    S obzirom da mobilna verzija foruma funkcionira i izgleda sjajno nema potrebe za tapatalkom.
  • mali M
    5k
    S obzirom da mobilna verzija foruma funkcionira i izgleda sjajnoEduardo

    slažem se i jedino sa žalom nadodajem da mi je žao što mi i tablet ne povlači mobilnu verziju nego desktop pa je sve puno sitnije..
  • Droljo
    8k
    Pa jel nemreš prebacit na mobilnu verziju?
  • mali M
    5k
    nemrem.. ne daje mi tu opciju..
  • gledatelj
    549
    Ok. Hvala na odgovoru
  • rioda
    4.8k


    Probaj u linku dodati "m." prije zonadinamo.com . Dakle m.zonadinamo . com
  • mali M
    5k
    hvala ti budem kad doma dođem s posla baš probao
  • Mali g
    10
    Samo da se javim adminu i ostalima;
    Novi sam tu pa da pozdravim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.