• nemapredaje
    3.2k


    Misliš na beka, ne krilo.

    Miličević je bio half-season wonder
  • Daliban
    1.6k
    U redu mi je RPG lijevo ako nikog ne dovedemo, ali ide mi na živce što tako samo izmišljamo prostor za Rileta koji više nije dovoljno dobar. Drago mi je barem da Mikića vide desno i ne misle ga šaltati s pozicije na poziciju kao neku zakrpu.

    Kužim što Orc govori, ali ne vjerujem da RPG misli kod nas ostate duže od svog ugovora. Mislim da smo mi njemu usputna stanica da se vrati na višu razinu u ligama petice. Naravno da je produženje uvijek otvoreno, ali mislim da je u ovom kontekstu najlogičnije njega prešaltati lijevo. Dugoročno razvijanje Mikića na prirodnoj poziciji je ipak veći prioritet od RPG-a i njegovog potencijalnog produženja u budućnosti.
  • Nogo
    3.6k

    Šuška se o 3m da žele za njega. Gore su klubovi koji ga žele osim nas.
  • Daliban
    1.6k
    Šuška se o 3m da žele za njega.Nogo

    Znači ništa, gledamo dalje.
  • Paggini
    19.6k
    Prvi igrač ovaj rok za kojeg bih dao 3 milijuna eura, po svemu što sam vidio i čitao, vrijedi te novce.
  • Infinity
    16.3k
    Unatoc vecoj potrebi za igracima na nekim drugim pozicijama, meni je ovaj Carlos trenutno zelja broj 1. Nadam se da cemo realizirati transfer.
  • Peškaman
    4.2k
    Bešiktašu došao Immobile,mislim da ništa od toga.
    YB ili mi,YB ima istu poziciju kao i mi što se Europe tiče.
  • Päddy1
    78
    ko ce mu vise para ponudit :P
    Al pitanje dal bi on i igro ili samo bio rezerva Petkovicu...Ako igramo s 2 napadaca onda ok
    Al za rezervu ne bi davao 3 milja
  • emilperska
    5.4k

    Modrić igra u Realu, ovaj u Arabiji.

    A ja i nisam bio neki prevelik zagovornik Modrićevog povratka. Skupo je, a sezonu bi završio s 40 godina. To što je Realu on dobar za završit tekmu zadnjih 10 min. Ne znam na što bi ličilo da nama starta svaku drugu po prilici, a koštao bi sigurno novce za Petkovića X 2,5.

    To je ionako sad gotovo..
  • cibona
    2.9k
    Već sam rekao da su nam najveći problem ove sezone senatori. Jakir ih ne želi odreći, oni su mu spasili guzicu nekoliko puta. Zato me nimalo ne čudi to što jakir želi izmišljati drugima nove pozicije samo kako bi senatori ostali u početnoj postavi.

    RPG je desni bek. Točka. Nikakva seljakanja ne dolaze u obzir samo kako bi Ristovski ostao u početnih 11. Isto tako, Sučić NIJE krilo. Ademi neka shvati da je trenutno po kvaliteti ispod svih veznih igrača. Meni je žao zbog toga, ali to su činjenice.
  • Peškaman
    4.2k
    ko ce mu vise para ponuditPäddy1

    Pa to je jednostavno,YB,plus igra u Švicarskoj ligi već.
    Ako je istina da traže 3mil €,mislim da smo već odustali.
  • scooniepenn
    3.3k
    Meni se ovaj Carlos jako sviđa i s obzirom na godine i mogućnost daljnjeg napredovanja u jačem okruženju i uz bolje suigrače 3 milje je u redu cijena. Ako se za Brodića može dobiti 1.5 milju, istovjetnu razliku apsolutno vrijedi doplatiti. S obzirom na broj utakmica i činjenicu kako smo i lani u drugom dijelu sezone dosta uspješno u HNL-u igrali s 2 napadača bit će dosta utakmica i za njega, Petka i Kulena.
  • YasutoWakizaka
    132

    Ovo je teška istina, riskirat ces boljeg beka lijevo samo kako bi se uguzio Riletu, isto za Ademija.
    Ovaj Jakir je jebeni Dalic za sirotinju.
  • Daliban
    1.6k
    Mi njega gledamo kao rezervnog napadača i opciju zajedno sa Petkovićem protiv bunkera. Zamjena za Brodića ako ode. Nema šanse da platimo 3m.

    Sam igrač mi se čini kao nekakav budget Mierez.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions