• Zagi
    7.6k
    Do jučer Mikić nije bio niti u konverzaciji osim što smo Ban i ja popili živce cijelom forumu.
    Vidjeti ćemo koliko će mali igrati. Ako će uistinu biti ozbiljna opcija, nije previše bitno tko će pokrivati lijevo. Odnosno, možda je čak i bolje da to bude RPG jer je jednostavno bolji igrač. I lijevo i desno.

    Ne znam , iznenadilo bi me da uistinu počnu malom davati ozbiljnu minutažu iako je poprilično očito da tu treba biti imperativ kluba.
    Biti ćemo pametniji za par tjedana.
  • GOAT
    1.2k
    Po meni Mmaee treba igrati desnog a Torrente lijevog stopera koji ce nam sa lijevom nogom pomoci kod otvaranja igre i na pripremama su mi se svidjele njegove defenzivne reakcije i kako zatvara iza KTC-a u par navrata samo mu jos fali ta sloboda da posalje koju naprijed koja ce doci s vremenom

    Njih dvoje mi u paru mi djeluju zanimljivo
  • Crni86
    3.5k
    iznenadilo bi me da uistinu počnu malom davati ozbiljnu minutažu iako je poprilično očito da tu treba biti imperativ klubaZagi

    Tu oper dolazimo do partnerskog kluba koji bi sada bio idealan za mikica, pavica i ostale kako bi skupili sto vise konstantnih minuta u seniorskom nogometu.

    Decki su super, i vjerujem da ce sobit minute, ali to opet nece biti konstantno zbog toga sto cemo ganjat rezultat i nema mjesta pogreskama. Dok bi negdje drugdje odigrali cijelu sezonu konstantno sto im je i najpotrebnije.
  • Daliban
    1.6k
    Osobno želim gledati vezni red Pavić-Sučić/Rog-Baturina. Jasno nećemo to gledati odmah, ali nadam se tome do proljeća. Sa puno rotacije općenito, imamo stvarno kvalitetan vezni red i možemo planski rotirati.

    Pavić mi je jučer bio slab, ali bila je cijela ekipa. Na lopti je bio dobar, ali bez lopte mi je malo štekao.
  • Jaki991
    120
    Ristovski bi po meni dijelio minute sa Mikicem u rotaciji, sve 5, ima tezak period iza sebe, senator je, ali brat bratu vise nema kvalitetu za europske utakmice…

    Imas dovoljno “manjih” utakmica u hnlu gdje mozes ispostovat senatore i dat im poluvrijeme ili cijelu tekmu…

    Sve ostalo je autodestruktivno, svi mi vidimo da je ispred ademija valjda 4,5 veznjaka trenutno, ispred rileta je rpg miljama, a bome mu i mali mikic puse za vratom…

    Nebi trebalo biti previse emocija, igraju igraci koji su trenutno najbolji, mijenjaju ih oni sa velikim potencijalom i po meni je to kraj price.

    Senatori mogu u svlacionici i na treninzima pozitivno utjecati na ekipu i na ove mlade klince
  • Daliban
    1.6k
    takva mirnoca sa 18 godina da je to strasnoCrni86

    *17

    Pisao sam već prije pola godine - otporan na presing, španer, igrač od poteza, a zadnji vezni. Arhetip zadnjeg veznog kakav bi trebao igrati u Dinamu.
  • Crni86
    3.5k
    sori bio sam negdje procitao 18 u medijima.

    Odlican igrac i bas ga je gust gledat. Jucer se u jednoj situaciji zaigrao, al to je normalno jos. Za njega i za Nou bi dad bilo odlicno da imamo prijateljski klub u sloveniji i da tamo odigraju jednu punu sezonu. Makar Pavic mozda moze uc u rotaciju kod nas i ove godine.
  • Crni86
    3.5k
    RistovskiJaki991

    Najveci problem je sto je prestao igrati u pokretu. On svaki put stane s loptom i gleda sta ce i te lopte ugl idu prema nazad. Centarsutevi su mu iz mjesta, nema vise prodornosti prema naprijed. Rile je car i hvala mu na svemu, ali ocito ga je sustigla priroda i ja bi ga rade gledao u rotaciji za stopera. A u nekim jacim tekmama di cemo vise drfanzivno biti orijentirani da odmjeni rpg-a kad ovaj nece moci igrati, a unace tu da bude mikic.

    Senatori mogu u svlacionici i na treninzima pozitivno utjecati na ekipu i na ove mlade klinceJaki991

    I to im trener mora jasno i glasno iskomunicirat da znaju koja je njihova uloga pa ako nekome ne odgovara, hvala i dovidenja.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da je komentator jučer rekao 18.

    Ta situacija gdje se zaigrao mi je zapravo pozitivna, s obzirom na godine. Okej, nije imao opcija pa je krenuo sam i mogli smo se dovesti u opasnu situaciju, ali samo još jedan dokaz koliko je dečko skuliran. Nekakvo nabijanje napamet mu uopće nije palo na pamet.

    Mislim da bi nam razvojni partner dobro došao za dečke poput Vrbe, Majića, možda od zime i Horvata. Svakako bi dobro došao za mlade stopere. Noa i Branko su spremni za rotaciju kod nas, dovoljno su dobri u najmanju ruku za HNL, a mogu samo rasti kako će skupljati iskustvo i fizički sazrijevati.
  • scooniepenn
    3.2k
    Mikić i Pavić po viđenom su stvarno klase i definitivno trebaju biti u rotaciji 1. momčadi. Obojica baš odskaču na svojim pozicijama i tu se vidi reprezentativni potencijal, ali onaj pravi, ne medijski potenciran. Ne sjećam se kad smo imali zadnjeg veznog i desnog beka iz našeg pogona koji imaju apsolutno sve igračke karekteristike, bez ijedne vidljive mane.
  • cibona
    2.9k
    Senatori mogu u svlacionici pozitivno utjecati na ekipu i na ove mlade klinceJaki991

    Ja ne vidim kako će Ristovski svojim ponašanjem pozitivno utjecati na svlačionicu. On je svojim ponšanjem prošle sezone samo unosio destruktivnost i nemir.
  • Paggini
    19.6k
    zadnjeg veznog i desnog beka iz našeg pogonascooniepenn

    Jel bi Vrsaljko i Moro mogu ući u razgovor?
  • austrijanac
    4k
    Iskreno, Mikić i nakon zimskih priprema gdje je "dominirao", nastavio je i na ovim pripremama.
    Jučer možda i naš najbolji (najstabilniji) igrač i nadam se ozbiljnijim minutama ove godine u HNLu za njega. Pogotovo jer, za sad, dosta slabih ekipa ima na prvu (Šibenik, Belupo, Gorica i Loksa koja još ne zna svoj roster).
  • scooniepenn
    3.2k
    Mogli bi ući u razgovor svakako. Što se tiče More meni Pavić izgleda bolje na lopti u usporedbi s Morom u tim godinama i mirnije kad ga se stisne kroz presing kod donošenja odluka, a Mikić je definitivno motoričniji od Vrsaljka, dapače u toj je kategoriji na svjetskoj razini i ono što je jako bitno pozitivno drskiji. Za Pavića ako ga poštede ozljede sam siguran da mu neće klub ranga Bologne biti vrh karijere, a Mikić je za mene potencijal ranga našeg najboljeg desnog beka ikada. Dug je put do toga, ali ja ih tako vidim.
  • vjeko1701
    7.9k
    Mladi ako ostaju u krugu prve momčadi, onda im se moraju osigurati minute u HNL-u. Za to je ključno krenuti jako bez nekog kiksa u prvom krugu. Ako mi stojimo nekih ugodnih 8-10 bodova ispred drugog, nema izlike da barem jedan od njih starta svaku utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions