• vjeko1701
    7.9k
    I ja se nadam, Kova pa Olmo, jedan iza drugog za vrhunskog igrača u dinamovom veznom rezu nekih 5-6 godina u nizu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Na stranu sve, ja mislim da će biti teški flop, možda se varam, ali ljudi moji danas svi trče, oni u prvih 11 imaju 2 koje ne mogu i jednog koji će moći dok će htjeti...mislim da će balon vrlo brzo puknuti
  • vjeko1701
    7.9k
    To ćemo vidjeti. Za razbijati ekipe s dna HNL-a neće trebati tolko trke a oni su redovno gubili korak za nama baš na takvima.
  • Noel
    5.9k
    Ja sa sjećam jazavca Rakitića kad je pričao da su on i tata i brat išli gledat Dinamo protiv Grasshoppera. Tad je bila Croatia pa su oni došli u dresovima i navijali i derali se Croatia Croatia i nije im bilo jasno zašto ih navijači okolo napadaju i govore da se klub zove Dinamo.. Tolko o njegovom poznavanju nogometa domaćeg. Ja mislim da nezna ni dan danas razliku i čak mislim da je uvjeren da su Dinamo i Hajduk i Croatia isti klub. Smiješan transfer. Rekreativan igrač na razini odidja ofoe kojeg su dočekali kao Boga pa ga potjerali. Još jedna fritula u nizu. Baš se veselim gledat gušenja opet kad krene sezona.. A i ne treba zaboravit napade torcide na rakitića na jadranskoj obali. Šou program kak se sve brzo zaboravlja.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Meni smeta taj mentalitet, briga me koliko on može pomoć Hajduka. Činjenica je da on misli da može pomoć, oni misle da može pomoć i da se on odriče nenormalnog novca zbog njih.Juznjak

    Al koji je to mentalitet? I zašto je tolika razlika po tebi između mladog igrača, hajdukovca, koji dođe igrati u dinamo jer mu je to dobro za karijeru, al svejedno kao hajdukovac nema problema igrati za dinamo i igrača koji je kao dinamovac, ali ispuni želju mutavom kumu valjda da će doći igrati u hajduk.
  • Mali Zeus
    12.5k
    A i ne treba zaboravit napade torcide na rakitića na jadranskoj obali. Šou program kak se sve brzo zaboravlja.Noel

    Pa kaj ti je, vidim po netu da su već promijenili narativ. Rakitić je 2018. bio naš najbolji igrač, a oprostio se od repke jer su ga senatori potjerali..
  • Simpatizer
    270
    neće Gattuso dozvolit prešetavanje po terenu, vidjeli smo i na pripremama kako ih trenira i što traži od njih

    Livaja je smršavio i sigurno će biti mobilniji nego prošle sezone, za Perišića ne znam ali se bolje oporavio nego kad je tek ulazio u ritam utakmica krajem prošle sezone, a Rakitić je još ? po pitanju trke ali čak i da je gotov, nije smak svijeta imat 1 klasnog igrača koji manje trči ako kvalitetom radi prevagu, što očekujem da će Rakitić u HNL-u radit
  • Simba
    40
    Ti klinci će bit jeftini jer će sjedit na tribinama dok im penzići budu šetali po terenu. Al nemojte zamjerit Raketi, čovjek hoće smanjit tempo, uživat na moru, a gdje to može dalje?
  • Paggini
    19.6k


    Odlično, bit će još veći gušt uništavati ih na Maksimiru i Poljudu kad su im Rakitić, Perišić i Gattuso u klubu. :)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Livaja je smršavioSimpatizer

    To si zaključio na temelju slika ili?
  • Simpatizer
    270
    pa jesam, i gledao sam ih protiv Fenera, čovjek je sad samo mišićav, mislim da ne bi bilo fer nazvati ga debelim
  • Mali Zeus
    12.5k
    mislim da ne bi bilo fer nazvati ga debelimSimpatizer

    :grin:

    Ma zamisli.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Ili jedan ekstremni primjer, da Dinamo želi Marija Pašalića.Juznjak

    pašalić u dinamo bi mi više bilo usporedivo s kovačićem u hajduk, dakle nemoguće
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Odlično, bit će još veći gušt uništavati ih na Maksimiru i Poljudu kad su im Rakitić, Perišić i Gattuso u klubuPaggini

    Upravo to, ne znaju da sa tim sve nas dinamovce mobiliziraju da od prvog kola krenemo gazit sve po redu do kraja, kako na terenu tako i na tribini. Ja jedva čekam prvu tekmu.

    I nek dođe i Džeko i Brekalo i svi top igrači, od prve minute gazit do kraja. Na radost svakog istinskog dinamovca.
  • Noel
    5.9k

    Propali klub. Propali navijači. Mitomanija opet glavno pojačanje u novoj sezoni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.