• mokoxax468
    698
    Tommy navodno, iako i mene uvijek zanima kako to prolazi sa čitavim Financial Fair Playom, može onda tako i npr. Cityjeve igrače plaćati Etihad, a ne sam City
  • Facke
    3.6k


    Ha ak se najde sponzor teri bu platil njimi super.
  • vjeko1701
    7.9k
    Pa baš to. Nije još ranije kružila priča kako UEFA takve kombinacije strogo zabranjuje?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne kupovat u Tommyu haha!
  • rioda
    4.8k
    Nova tovarska teorija je ta da će ga plaćati Adidas :rofl:
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa i u cityu su to i radili, pellegrini je dobivo honorare iz emirata od firmi povezanih s vlasnicima za "konzulting" u milijunima, mislim i da pep ima neku takvu šemu
  • Zagi
    7.6k
    Ok ali nije li to third-party financiranje i striktno protiv propisa?
  • Dendle71
    110
    pa naravno da je. Zato i City-u vise 115 ootuznica nad glavom.
  • vjeko1701
    7.9k
    Pa zato i pitam. Mislim, vjerojatno postoje neki kreativni načini oko toga...i ne vjerujem da bi tolko zenuli...
  • Jaro
    7.3k
    Ovo za tovare, Rakitica i sponzora - pa samo ce klib dobiti ekstra love od sponzora i lova je namjenjena za placu Rakiticu. Ako Tommy daje do sada milju Eura, od dada ce, bubam, davati 3. Hajduk ce dvije davati Rakiticu...
    Mislim, OK, mozda su debili, pa ce Tommy placati direkt Rakiticu, ali ni to ne mora biti ilegalno - imaju igraci i privatne sponzore.
    City je neusporediv, tamo vlasnik (drzava) uplacuje lovu kroz fiktivna sponzorstva sto se kosi sa FFP. Ovdje bi pandan bio da "Nas Hajduk" ima brdo love, osnuje neku firmu i ta firma postane sponzor pa preko nje utace lovu - mislim da se ovoga ne moramo bojati...
    Poanta jest da u Hr postoje firme koje mogu davati tolika sponzorstva, ali i dalje je njima veci brend polupenzionirani Rakitic nego "imamo 100 milijuna navijaca, pretplatnika, clanova" Hajduk...
  • Simba
    40
    Koliko su oni zaluđeni tom željom da osvoje naslov da već godinama bijesno troše novce koje nemaju bez gledanja što će sutra. Evo taj Rakitić koliko god ga obožavao kao igrača će uzeti mjesto nekom mladom Pukštasu koji bi klubu donio milijune za par godina. A da i osvoje naslov šta bi s njim? Nisu nositelji ni u svim pretkolima kvalifikacija za KL, za Ligu prvaka bi tek nailazili macani što znači da ju ne bi igrali. A status im je toliko loš da bi ispali i u pretkolu UL, znači love ne bi bilo. Čemu riskirati budućnost za par dana slavlja. Ili se računa da ima budala koji će beskonačno upumpavati lovu u klub koji iz godine u godinu gomila sve veće i veće gubitke
  • Jurki
    11.6k
    A da i osvoje naslov šta bi s njim?Simba

    Mogli bi reci da je njihov model upravljanja savrsen i da su konacno pobijedili Hns, suce, mafiju i srusili Dinamo. Rekli da je to prvo posteno prvenstvo nakon 20 godina.. bla bla
    U globalu s tim nebi dobili nista.
  • Droljo
    8k
    Digao bi njih naslov jebački. I financijski bi profitirali. A da ga osvoje značilo bi kako rade dobro, igrači igraju dobro a samim time se podižu cifre za izlazne transfere. A ako igraju dobro (i to mora bit jebački dobro da nas skinu) onda mogu dohvatiti bar europa ligu... Imaju par klinaca za prodaju, bez brige.
    I mi imamo iskusnu ekipu ali smo mi u situaciji da uz europu moramo prodati jednog pravog (gvardiol, baturina) svake 2-3 godine + par bulata, špikića i sl. što se ne odražava na ekipu da bi zatvorili proračun.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.