• Mali Zeus
    12.5k
    Pa ja mislim da nijedan Hajdukovac koji je napravio dobru karijeru u europskom nogometu ne bi dolazio na manju plaću u Dinamo.Juznjak

    Rakitić je Dinamovac?
    Njegov stari jest, al on je uvijek bio svejedno mi je oba kluba su hrvatska - tip. Jednom rječju mala pizdica. Dovoljno ti govori koliko se puta s onim mutavim kumom slikao s hajdukovim šalom i par puta i u dresu. Nije on ni simpatizer bio, a kamoli navijač.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Bio je Dinamovac..kada se nije znalo za koju će repku igrati je bio novinar SN kod njega, još se sjećam tog članka, puna soba Dinamovih obilježja...on je jedan mali šupak i dobro si paše s njima, mislim da će i kmečati kvalitetno
  • Juznjak
    3.8k

    Pa dobro i dalje to ne mijenja činjenicu da dolazi iz obitelji u kojoj su Dinamovci, a i sam je izjavio da zbog toga navija za Dinamo.
    Ne znam kako kod njih nema malih pizdica koji pričaju takve priče pa dođu pokušat pomoći Dinamu i usput se odreknu ogromnog (ali stvarno ogromnog) ugovora.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Bio je Dinamovac..kada se nije znalo za koju će repku igrati je bio novinar SN kod njega, još se sjećam tog članka, puna soba Dinamovih obilježja...on je jedan mali šupak i dobro si paše s njima, mislim da će i kmečati kvalitetnoJos-Optimus

    Upravo to. Šupak. Lik za vrijeme Eura dijeli objave s instagrama di ekipa piše o njemu kao najboljem hrvatskom veznom igraču ikada. Koji si kurac otišao iz repke onda.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne znam kako kod njih nema malih pizdica koji pričaju takve priče pa dođu pokušat pomoći Dinamu i usput se odreknu ogromnog (ali stvarno ogromnog) ugovora.Juznjak

    A nema očito nijednog koji ima kuma dinamovca. Uostalom tko bi to bio, pada li ti itko napamet?
    Hajdukovac koji je napravio veliku karijeru pa bi se mogao vratiti u HNL, u Dinamo?

    Uostalom kak je već rečeno puno bolje da mi imamo jednog Baturinu i Petkovića, a oni nek se krcaju likovima od preko 35 godina.
  • vjeko1701
    7.9k
    A nema očito nijednog koji ima kuma dinamovca. Uostalom tko bi to bio, pada li ti itko napamet?
    Hajdukovac koji je napravio veliku karijeru pa bi se mogao vratiti u HNL, u Dinamo?
    Mali Zeus

    Rebić xD
  • Fanboy
    2.6k
    Rakitić je vrh pojačanja bez obzira na godine, doslovno je čovjek prošle godine igrao Ligu Prvaka i bio starter bez obzira na učinak momčadi.
    Njegova najjača snaga ni nije bila trka, već otvaranje prostora drugima putem dugih lopti i kontrolom tempa igre kojeg je posebno usavršio u Barceloni.
    Njima je takav igrač trebao...

    Sa druge strane za malog Baturinu mislim da će biti daleko najbolji igrač lige, vjerujem da bi jednog dana mogao biti i u užem izboru za neke svjetske prestižne nagrade. Mali Sučić će također još dodatno izrasti i sa par pametnih pojačanja smo itekako momčad koja je u najboljim godinama. Postoji velika širina i kolektivna snaga koju ova momčad posjeduje.

    Ono što je dobro što Rakitić im povećava apetite, što znači da bi mogli proći čak do skupina u Europi, a svi znamo koliko ona iscrpi što se najbolje vidjelo na nama u prvom dijelu sezone. Imamo širinu, rotaciju i na kraju ova momčad ima talent da nešto ostvari na tom europskom planu. Što jača liga tim boljem za nas, razvoj igrača i uvijek je slađe uzeti naslov kada postoji "euforija koja splasne".
  • Droljo
    8k
    Nikom ne pada na pamet da bi rakitić možda i došao u dinamo te se odrekao ogromnih para da ga je netko zvao?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Dobro je, zasto se nervirate? Rakitic je vise puta kroz zadnjih par godina odbio dati izričit odgovor na pitanje Dinamo-Hajduk. Sigurno smo mu bili bar 1% drazi radi obitelji, ali nista posebno.

    Mozda se samo htio vratiti doma, u Hrvatsku pred kraj karijere, a mi nismo pokazali interes i onda je otisao dolje, i to je to. Ne morate sad covijeka vrijedati…
  • vjeko1701
    7.9k
    Pa za nas je najbolji scenarij da dovedu par igrača u dubokim tridesetima koji će ih dovući do europskih grupa a paralelno neće imati snage držati korak u prvenstvu.

    Jedino je negativno da će opet cijela Hrvatska morati trpiti euforiju nekih 4-5 mjeseci i biti svakodnevno bombardirana "Hajduk prvak, aeee" retorikom.
  • Juznjak
    3.8k
    tko bi to bio, pada li ti itko napamet?Mali Zeus

    Pa iskreno ne :rofl:
    Ali na primjer da Dinamo želi Erlića ja sam siguran da se ovaj ne bi htio opet vratit u Dinamo. Njemu je Dinamo odgovarao kad se trebao razvijati i postajati profesionalni nogometaš.
    Ili jedan ekstremni primjer, da Dinamo želi Marija Pašalića.
  • Jurki
    11.6k
    Rakitic, Perisic (ako ostane) i Letvaja.. ko bu umjesto njih bežal?

    Dalje, kak bu Letvajin ego prezivel da vise nije otac baluna i da se sve vise ne vrti oko njega?

    Pa za nas je najbolji scenarij da dovedu par igrača u dubokim tridesetima koji će ih dovući do europskih grupa a paralelno neće imati snage držati korak u prvenstvuvjeko1701

    Ovo bi cak bila dobra varijanta.. malo bi koeficijent popravili.. a ujedno bi se ubili ritmom do kraja godine.. super
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ali na primjer da Dinamo želi Erlića ja sam siguran da se ovaj ne bi htio opet vratit u Dinamo. Njemu je Dinamo odgovarao kad se trebao razvijati i postajati profesionalni nogometaš.Juznjak

    To ne znaš, a nije ni on razina Rakitića, po karijeri.

    S druge strane više bi značilo da Kovačić odradi zadnje 2 godine u Dinamu, da se vrati, nego da pizdica od Rakitića dođe koji je kao dinamovac.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kova će sigurno odigrati još za DInamo, to ne sumnjam ni najmanje..i neće čekati do 50. godine
  • Juznjak
    3.8k

    Meni smeta taj mentalitet, briga me koliko on može pomoć Hajduka. Činjenica je da on misli da može pomoć, oni misle da može pomoć i da se on odriče nenormalnog novca zbog njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.