• BBB Mataa998
    1.7k
    Decki uopce nema nikakvih naznaka cak ni u debilnom medijima i vi ste uspjeli napisati komentare za koliko bi prodali RPG-a. :rofl: :lol:
  • scooniepenn
    3.2k

    To bismo eventualno mogli znati ako ove sezone odigra 20-ak utakmica kao stoper. Do tada možemo samo lamentirati jer ne znamo. Ono što sigurno znamo je da ovakve i slične ponude bi trebalo baciti u smeće ili ostaviti za potpalu roštilja za teambuilding.
  • modri7
    109
    Zašto Torrente ili Bernauer nisu završili u Atalanti ili Frankfurtu a ne u Dinamu? Da je toliko Torrente dobar valjda bi ga Sevilla i Valencia zapazili jel? Je li Perković dobio 20 utakmica u kontinuitetu na svojoj poziciji da može netko reći da momak ne valja? Momak je potencijal. Nisam rekao da je novi Mascherano, ali zašto ga se tako lako otpisuje? Igrao sam nogomet i podrška trenera i kvalitetan rad puno znače mladom igraču.

    Jesu li u klubu gledali Rrahmanija svaki dan i znali sve o njemu? Pa zašto je otišao za siću a danas igra u Napoliju standardno?
  • Jurki
    11.5k
    Zakaj se NEC-u ne posalje protuponuda?
    Moze iznos 1+1 mil eura + 20 posto od transfera.. i za taj iznos dobijete Peru Bockaja.
  • GOAT
    1.2k
    Kako bi nam sad dobro dosao klub partner da posaljemo Maura na posudbu neka odigra sezonu na svojoj poziciji. Zadnje sto bi napravio je prodao ga za 1+1 mil
  • dinamo vitez
    293
    Perković je po meni dobio godinu i pol dana da se dokaže. Uprava je dovela očigledno po njihovom mišljenju boljeg igrača na istu poziciju - sami kažete da Perković nije lijevi bek nego stoper.

    Taj isti igrač koji je doveden, Torrente, je samo godinu dana stariji od ovoga i Dinamo ga je pratio bar pola godine. Obojica igrati ne mogu. Ja bih najviše volio kad bi svaki naš izlazni transfer za šesnaestog igrača u rotaciji bio kao Šunjićev/Šimunovićev/Franjićev/Ćorićev, ali za takvo nešto ti treba klub koji je to spreman platiti. I svaki od tih klubova je to požalio. Ne možeš za svakog igrača reći sa 22 godine kakav će biti, takve ostaviš još malo, ali za neke si siguran i sa 18 da od njih nema ništa.
  • Jurki
    11.5k
    ako ne racunamo Perica koji je tak i tak non stop u toplicama na terapijama.. imamo 5 stopera. KTCa, Mmaeea, Maxa, Torrentea i Maura.. moras imati 5 stopera.. bit ce tu kartona i utakmica koje budu morali pauzirati..
    raspored bu tak i tak brutalno gust kroz cijelu jesen i moralo se bu rotirati konstantno.

    Edit: zaboravili smo brzo.. kak smo lani od popunjenog rostera dosli do toga da kestenje iz vatre moraju vaditi Peric i strgani Šutalo.
    Kaj nam to treba opet?
  • modri7
    109
    pa vidiš ja dok sam ovog momka u Istri gledao, iako sam laik odmah sam ga zapazio i nisam se iznenadio kad ga je Dinamo kupio. Momak je godinu i pol dana u klubu u kojem su se promijenile 3 uprave i 3 trenera. I ne pričamo o trenerima genijalcima nego o trenerima za koje je pitanje pripadaju li ovom klubu po kvaliteti. Svima njima je bilo bitno da ulove rezultat, a razvijanje igrača je u drugom planu. Osim toga, momak je dobio priliku na neprirodnoj poziciji. Ne kažem da će od njega biti nešto više ali je pitanje zašto ga se tako lako otpisuje?
  • cibona
    2.7k
    Perković je po meni dobio godinu i pol dana da se dokaže.dinamo vitez

    Pa dokazao se.

    Zahvalan igrač koji je na neprirodnoj poziciji isporučio željeni rezultat. Ponuda od 2 mil. eura nije samo smiješna, već je i sramotna.
  • GOAT
    1.2k
    Ma razumijem ali ne vidim kako cemo saznati na cemu smo sa Perkovicem dok decko ne zaigra u kontinuitetu. Nije vise ni klinac da ceka svoje minute sa klupe
  • Bosskovitz
    11.6k
    Po meni trenutno nema tih novacascooniepenn

    Ovo je potpuno pogrešna teza za bilo kojeg igrača jer za svakog postoji iznos za kojeg bi ga pustio. Je li to 5, 10 ili 50 milijuna? Ne znam, ali sigurno postoji. Da netko sada dođe s 15-ak milijuna eura po RPG-a, pretpostavljam da ne bi dočekao popodnevni trening.
  • Jurki
    11.5k
    bilo bu kartona, ozljeda.. 500 cuda koja se mogu desiti.
    Bit ce puno minuta za sve. Isto tak moramo imati širinu... nek se izbori za minutazu.
  • CUCAK
    151
    opet postavljam "glupo" pitanje. da ste SD Nijmegena, Ajaxa, PSV-a, jel bi platili 5M za Perkovića ? nemojmo se sprdat sa zdravim razumom
  • Facke
    3.5k
    Sramotna ponuda NECa. Sorry al to se nesme prihvatiti.
  • Jurki
    11.5k
    vidis da su vrucine..i jos k tome Nizozemci se napusili lose robe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions