• Nogo
    3.5k
    Nema se tu šta cijenkati. Javiti njima i ostalima da ispod 5m ga nedamo + 20% idućeg transfera.
    Šta smo mi Caritas postali?
  • Boycie
    1k
    Najvise ce ga se starija ekipa sjecat iz Papaye, Piranhe i ostalih popularnih klubova iz tog kruga u to vrijeme... tam je bio promotor i svojevrsni inventar. Od tud najvise i ta poznanstva. Buraz mu je bio medju aktivnijim ljudima na tribini...
  • blubach
    221
    Ovo i mene zanima.
    Brodić, Špikić, Emreli - koliko je točno da su imali ponude i da Dinamo razmišlja o njihovim prodajama.

    Za Perkovića 1+1 se zahvalit, mislim da nam je korisnije ostaviti ga kao rotacijskog igrača nego dobiti 1m ( + potencijalno 1m), pogotovo jer nam je prošle godine ipak pomogao u dosta utakmica.
    E sad, druga je strana to što kupujemo stopere i pokazujemo jasno da ne računamo na njega, a zašto je to tako...reko bi da je tu pozadina puno dublja za koju većina nas nema pojma...
  • scooniepenn
    3.2k

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    Mislim ovo je u rangu kupovanja Rolexa s budžetom za Seiko
  • modri7
    109
    KTC u redu, Mmaee u redu, a po čemu je to Bernauer zaslužio da ima zacementirane minute u Dinamu? Ne bi meni Francuz bio ispred našeg momka kojeg je transfermarkt procijenio na 5 mil i koji ima potencijala.
  • hardek
    2.8k
    Ne sviđa mi se ovaj trend gdje prodajemo igrače ispod njihove realne vrijednosti. Samo kod nas možeš dobiti igrača za 40% njegove vrijednosti po transfermartku, a mi kad oćemo kupit nekog ko vrijedi 3 milje za njega se traži 6 odmah. Ako ga uopće prodajemo naravno.

    I nemojte mi pisat "transfermarkt nije realan pokazatelj vrijednosti igrača" ali realno bolji ne postoji i koristi ga cijeli svijet.

    Da se razumijemo Perković nije neka taraba sa kraja klupe bila prošle sezone, dečko je bio 6,7 igrač po odigranim minutama. Prosječna sofa score ocijena 7,19, osvojeni dueli su mu na 65+%. Dečko 21 god lijevak, di ćeš ovo naći u Europi za 1+1 milju?
  • Mihaljević
    9.7k
    https://www.transfermarkt.com/koki-ogawa/profil/spieler/351567

    Ako nama prodaju ovog za džabe, onda im može Perković za milijun. Ne znam kako ih uopće nije sramota poslati tako debilnu ponudu.
  • Paggini
    19k


    Pa tom logikom smo mogli i Josipa Šutala uvaliti prije tri godine kad je bio Maurovih godina za 2 miljke, eto ko ga jebe nije on taj igrač za Dinamo, treba ga uvaliti dok se para može dobiti...

    Ne kažem da je Mauro potencijal Šutala, kažem da je stvar da NE ZNAMO jel je ili nije jer lik nije igrao na svojoj poziciji uopće.
  • Slush
    603
    Malo za raspravu...

    Osobno mi je RPG najdrazi igrac Dinama ako maknem Setka i malog Baturinu. Svi se mozemo sloziti da je zvijer od igraca i da ne znamo ni sami kako je dosao tu dzabe.

    Kolika ponuda bi po vama bila korektna da Maric kaze RPG evo idi?
  • modri7
    109
    fino smo se riješili i Rrahmanija koji nam je, eto, krpao poziciju lijevog bočnog pa na kraju ode momak u Napoli gdje standardno igra. Pogrančića se pljuvalo ovdje, na kraju ispada da ode on za 10-15 milki. Ne znam zašto se neke naše igrače potcjenjuje.
  • GOAT
    1.2k
    Kolika ponuda bi po vama bila korektna da Maric kaze RPG evo idi?Slush

    Ocekivanje 7-8 mil ako ovako nastavi igrati

    Realnost 2 + postotak + 500k ako bude dovoljno kisnih dana
  • Paggini
    19k
    Ne znam zašto se neke naše igrače potcjenjuje.modri7

    I argument "čudno kako kod nijednog trenera ne igra..." bi bio validan da su nas trenirali Kek, Guardiola, Xabi Alonso, ali Maura je trenirao Čačić koji i nije baš bio vizionar s mladim igračima u svom mandatu, Bišćan koji je sučića zakucao za klupu a gurao Topića kao da je Batistuta, te Jakir koji je Sučića uveo igrom slučaja jer nitko mu nije mogao igrati i onda silom prilika se ustalio. Kao i Bernauer, kao i Mauro na kraju krajeva na lijevom beku...

    I kao, ne igra kod nijednog od tih doktora nogometa, trebalo bi ga prodat jer ne vrijedi...
  • scooniepenn
    3.2k

    Po meni trenutno nema tih novaca jer niti imamo i blizu spremnu alternativu niti ju možemo samo tako naći. RPG je bez ikakve dvojbe za mene najbolji Dinamov desni bek u zadnjih 20 godina i trenutno jedan od 5 naših najboljih igrača. Da recimo u ovom trenutku igramo s AEK-om kombinacija njega, Tea i Mmaeea bi prema mom skromnom mišljenju defanzivno donijela prolaz.
  • Dzoni
    604

    Trenutno nikakva, iduce sezone ne ispod 6-7 milijuna. On je tek na pocetku svog puta u Dinamu i siguran sam da moze jos jako puno pruziti, a osim toga Mikic jos nije spreman biti ravnopravna rotacija u Dinamu
  • dinamo vitez
    293
    Ja mislim da u klubu gdje imaju sve dostupne podatke i gdje ga gledaju svaki dan ipak imaju malo bolju predstavu od nas. Ovih 5 milijuna što se provlači mi nikad nije djelovalo logično i ne znam otkud ta cifra uopće.

    Da me se ne shvati krivo, nitko sretniji od mene ako on ostane u Dinamu i postane vrhunski, ali činjenica da se za njega zanima tamo neki Nijmegen a ne tipa Frankfurt ili Atalanta mislim da dovoljno govori.

    Bio je neki dan članak u svim novinama o fizički najmoćnijim igračima Dinama - u prvom redu Sučić, Baturina, Theophile, Bernauer, pa Rog i Pjaca, Ogiwara kao najbrži. Ako sa 21 godinom nije tu, a ne izdvaje se nešto posebno ni visinom, snagom ili bilo čim drugim, pitanje je je li on stvarno potencijal da danas-sutra vrijedi 7, 8 ili 10 milijun eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions