• modri7
    130
    Loša ponuda. Još dok je u Istri igrao sam vidio potencijal u njemu. KTC i Mmaee bi trebali biti ispred njega (ako se potonji izrealizira) ali ne vidim zašto bi Bernauer i Torrente bili ispred njega, pogotovo u HNL-u. Domaći je momak, mlad je i ima potencijala. Treba mu dati priliku na stoperu, a ne ga trošiti na beku. Lijevi bočni nam je neophodan. Perića bih se riješio.
  • Paggini
    19.5k
    1+1 milijun+ 20% od budućeg transferaMiro Vugrinec

    A kad Dinamo pošalje bolje i poštenije ponude, recimo naprimjer recimo za AGČ, ciganimo se i brukamo s tako niskim ponudama...

    Iako sam rekao to stvarno puno puta na ovoj temi, ponovit ću opet - Perkovića bih prodao jedino ako je apsolutna nužda, što mislim da trenutno nije. Imamo ljevonogog obrambenog koji je jedva igrao na svojoj prirodnoj poziciji, a sve što je igrao na CB mi je ostavio jako dobar dojam.

    Ako ga se stavi uz KTC-a ili Mmaea, mislim da bi blistao. Ne bih volio prodavati bez da uopće znamo koji je njegov plafon jer nismo ni zagrebli u smjeru otkrivanja.
  • modri7
    130
    I nije mi jasno zašto se potcjenjuje Perkovića dok se od Torrentea koji je igrao u očajnoj Granadi koja je primila 79 golova prošle sezone očekuje da bude beton. Uz to, ovaj Torrente je pretrpio tešku ozljedu i djeluje spor kao kornjača.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ili ćemo ga sad prodati za neke novce ili ćemo ga nagodinu davati Mišku za 0 eura i 50% budućeg transfera...ja sam za prvu opciju.
  • Orc123
    7.8k
    1+1mil eura? Smijesno.....
  • rioda
    4.8k
    Koliko je onda iznosila prva ponuda :rofl:
  • modri7
    130
    ili momku dat priliku i dobiti domaćeg stopera koji kvalitetno može odraditi što se od njega traži, a potencijalno može izrasti u kvalitetnog igrača.
  • Peškaman
    4.2k
    Pa mi smo ga kupili za 1,8mil €.
    I da ga prodamo za tu smiješnu ponudu,dajte se uozbiljite.
  • Omake
    2.5k
    Čudno mi je ovo oko Perkovića. Ponuda nije neka, klub je oko sredine tablice, ne troši ni za HNL prilike kamoli nizozemske i kapetan kluba igra lijevog stopera u 4231.
  • GOAT
    1.2k
    očajnoj Granadimodri7

    Ocekuje se da bude solidan. Spanjolska liga je x puta jaca od HNL-a i ta jadna Granada bi ovdje izgledala jako dobro. A ocito ima nesto u njemu sto Mauru trenutno nedostaje.. mozda duel, skok
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko je onda iznosila prva ponudarioda

    0 + 50% iduceg transfera
  • dinamo vitez
    294
    Možemo pričati što hoćemo, ali Dinamo je došao na razinu gdje više ne trpi prosječnost i ne čeka mlade igrače predugo. Vrijeme će pokazati koliko su to bile pametne odluke, ali u zadnje vrijeme smo se riješili dosta (nekoć) vrlo perspektivnih igrača i (relativno) mladih igrača koji su dobili šansu možda godinu ili dvije u Dinamu ali nisu uspjeli napraviti sljedeći korak i skok ka reprezentativnoj klasi.

    Jednostavno, ako si dio neke šire rotacije ali nisi među glavnim igračima sa 21-23 godine, daleko si od nedodirljivog. Pokazuju to zorno primjeri Ljubičića, Šutala, Bulata, sad Perkovića, Rukavine, donekle i Špikića - sve igrači između 20 i 25 godina, dalo im se svima nešto vremena ali, za razliku od recimo Sučića, nijedan od njih nije pokazao da je siguran zicer i reprezentativna klasa i kad je tako, onda se osluškuju ponude za njih.

    Pokušava ih se na taj način 'utopiti' dok još imaju neku financijsku vrijednost i na taj način pribavit sredstva za bolje i/ili mlađe igrače. Klubovi danas imaju napredne analitičke timove, među njima i Dinamo, i sigurno je teže nego ikad doseći taj nivo igre za prvu momčad, za razliku od recimo razdoblja prije 7-10 godina kad smo imali horde igrača od 17-18 godina koji na prvu loptu već postaju prvotimci.
  • Dzoni
    614

    Dobra je ta trava u nizozemskoj koju oni puse
  • IstokKa96
    671
    Ovakvi potencijalni transferi su podcjenjivački za klub, ali i nase igrace.
    Istina da nemaju svi isti status/značaj u ekipi, ali ovakve 'ponude' ako su uopće istinite trebaju završiti u smeću.
  • San Lorenzo
    15.3k
    ili momku dat priliku i dobiti domaćeg stopera koji kvalitetno može odraditi što se od njega traži, a potencijalno može izrasti u kvalitetnog igračamodri7

    Kad?
    Umjesto koga?
    Još ga je Čačić doveo, nije bio standardan kod njega, Bišćan ga je naglo prestao koristiti, bek nije, na stoperu pored Mmaeea i Teofila, pa ni Bernauera nema šanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions