• rioda
    4.8k
    Ja izbjegavam komentare na svim klupskim objavama jer se ne može pročitati ništa pametno i konstruktivno, samo uvrede i kritike za koje je jasno iz kojeg smjera dolaze
  • Jurki
    11.6k
    jebat ga.. tu i tam idem pogledati kaj pisu dezurni kriticari.
    Al stvarno ne vidim oko cega je frka.
    Ljudi ne kuze da mali papa godisnje 100 000 eura.. za jedno veliko nista.
    Jedino kaj je otisel u jebenu Rijeku.. al kaj je tu je.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Ako se Marco ne proda do kraja prijelaznog roka, probati ce ga se dovesti za max 3 mil i tjt....

    Prije kraja prijelaznog tesko da ce biti ista od njega ako ga uopce dovodili
  • Nino Bule
    13.3k
    Vukusic iz nacionala je govorio da ne postoji izlazna klauzula za pjacu i da dinamo nema postotak za jankovica, ocito je pr glasilo rijeke dok ne dođe trenutak kad moraju potvrdit pravo stanje kao u slucaju pjace i jankovica
  • Izet Hajrović
    2k


    Bivši vlasnik jednog noćnog kluba, jasno je gdje je upoznao neke bivše nogometne zvijezde. Nije on bio ništa u nogometu.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Lagano se mirim s time da cemo dovest Pasalica.

    Bas sam ovih dana gledao desna krila na TM i sve u rangu vrijednosti iznad 3 milijuna nam je tesko izvedivo za dovest, pogotovo od mladih igraca. Nije TM neko apsolutno mjerilo, ali nema bolje za pronjuskat...

    Uglavnom mislim da se radi samo o tajmingu, Misko zeli da mu Pasalic pomogne u europskim kvalifikacijama jer nema trenutno bolje krilo od njega. Moja prognoza je ta da Pasalic dolazi u Dinamo cim Rijeka osigura play-off EL.
  • Jurki
    11.6k
    onda bolje da gledamo Špiku do zime.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Ponuda Nizozemaca kreće se između 2,5 i 3 milijuna eura, što za igrača iz drugog plana i nije loša opcija. Tržišna vrijednost mu prema Transfermarktu iznosi 5 milijuna eura, a Perković je u Dinamovom dresu skupio 41 nastup, zabio dva gola. Iako je veći dio prošle sezone bio standardni prvotimac "modrih", dojam je kako ipak nikad nije bio i prva opcija svojih trenera.

    Prva ponuda odbijena danas druga stigla
  • blubach
    224
    Nije trenutni problem što smo dali Rukavinu besplatno, čak i ako je bez postotka nakon prodaje (u što vjerujem da je) nego je više problem za budućnost gdje će nas drugi klubovi gledat u smislu: "gle, ovi puštaju igrače besplatno ako im stvori pritisak" ili "gle, ovaj im je 3., 4. krilo u klubu, mogli bi ga pustit besplatno ak zapnemo".
    Ok, ne treba nam, po nama nije perspektivan, dobiva plaću za ništa, ali ovo nije način, mora postojati nešto bolje...
    I jasno mi je da tržište regulira cijenu, ako nema zainteresiranih, ne možeš ga prodat, al nije vrag da ga ne možeš onda iskoristit u nekom trejdu ili nešto slično, ipak je mladi reprezentativac sa kakvim takvim potencijalom.
    Ne znam dal su to naši napravili ili ne, al jedna od opcija je stavljanje na tržište, pa da se proda i za 500k ili možda netko nudi svoj višak koji bi nam dobro došao (ja bi rado da imamo u ovom trenutku još jednog defanzivnog veznog ili lijevog beka).
    Ok, takvi viškovi teško da bi bili pojačanja za nas, al možda bi upiknuli nekog top rotacijskog igrača, nikad se ne zna...
  • GOAT
    1.2k
    Ponuda Nizozemaca kreće se između 2,5 i 3 milijuna euraIvdzo11

    To je pretpostavljam druga ponuda?
  • Peškaman
    4.2k
    Prva ponuda odbijena danas druga stiglaIvdzo11

    Momak,21-godišnjak,ugovorom vezan do 2028.,vrijedi 5mil €.
    Ispod 5mil € ni pričat i to kao fiksnoj cijeni plus bonusi.
    Zna li tko o kojim Nizozemcima je riječ?
  • Praskaton
    2.3k
    Ja se samo nadam da je prošlo vrijeme osipanja kvalitete momcadi.Ako ciljamo Lp i da tamo budemo konkurentni prodaja Perkovica se ne uklapa u to.

    Ne znam mozda se španjolac pokaže vrhunski al ovako na prvu mi sigurno nebi bio ispred Perkovica.
    Na beku nam ostaje Ogiwara koji je ocito klimavog zdravstvenog stanja sto znaci da cemo ici na kupovinu lijevog beka.
    Ima li Maric bolje rjesenje od postojećeg,znajuci da za tu poziciju necemo potrositi ogromne novce,ne znam baš.

    U drugu ruku ako nam hitno treba novac i biram između prodaje Sučića i Perkovica naravno da biram ostanak Sučića.

    Pohvale za čišcenje svih prekobrojnih,lovu bih jos namakao na Spikicu,Emreliju,Brodicu..Koliko god je moguce dobit al na sve nacine pokusat zadržat sve koji nam mogu bit na pomoci u Lp
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Radi se o Nec Nijmegenu. Zadnja ponuda iznosi 1+1 milijun+ 20% od budućeg transfera
  • GOAT
    1.2k
    Gdje je zapelo sa Brodicem i Spikicem i jel nam Mmaee prosao sve preglede? Hvata me nervoza oko toga hahah
  • Praskaton
    2.3k

    Ako je to istina onda je stvarno smijesna ponuda.Uvredljiva rekao bih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions