• Crusades
    17k
    Neoprostivo za Marića. Mora biti bivši do kraja dana. Veliki minus za njega.
  • Izet Hajrović
    5.8k
    sad kad neki Bundesligaš sljedeće sezone dovede Galešića i Rukavinu u paketu. Galešić 8 mil., Rukavina 0 mil. Na taj način smo mi skupa s Goricom preveslali Hajduk za Špikića i Čabraju.
  • emilperska
    11.1k
    Čak ova kalkulacija 0 EUR pa onda 50% mi nije toliko loša koliko to što uporno sve s takvim dealovima dajemo Rijeci, čiji predsjednik nas otvoreno mrzi od kad nema glavatog i koji nam za nijednog igrača nikad nije napravio ustupak..

    Ali opet me kopka, Bulatt i Rukavina za 0 EUR danas. Nemrem to prihvatit da se nije moglo bolje.
  • E46
    1.6k
    Bulat nije za 0 EUR, opcija otkupa, ako bude dobar prodat cemo ga mi ili ce ga oni otkupit od nas.
  • Päddy1
    78
    Polako ... bara je agent i njemu i pasalicu, nije bara lud
  • Crni86
    12.7k
    nije malom vise bara agent, cini mi se od zime i da se o tome pisalo na ovoj temi.
  • emilperska
    11.1k

    Ako je nešto 0 EUR danas i možda 3m u budućnosti, to je i dalje s današnjeg aspekta 0 EUR jer opcije otkupa nema. Ovo s Rukavinom i Jankovićem se isto lako prejebe. Mi smo to s Goricom radili Hajduku..
  • Jos-Optimus
    6.5k
    Dobro pa nisi naglo reagirao :)
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Možemo i mi Rijeku zeznut, kupimo ga dogodine za 5 milijuna i 2.5 ide nama i prodamo ga za 10.
  • SjevernaStrana
    2.6k
    ja sam dobio informaciju sredinom sijecnja kako su prekinuli suradnju jer je Tomislav Rukavina potajno pregovarao s LA Galaxyjem bez Barinog znanja...SjevernaStrana

    Evo, ovo sam pisao u veljači, nek me insajderi demantiraju ako imam krivi info
  • Jurki
    18.5k
    Zna li se kolko je mali Gabrek imal placu kod nas?
  • mali M
    8k
    ↪Crusades1986 Dobro pa nisi naglo reagirao :)Jos-Optimus

    sprda se Crusades...
  • Nolifer
    11.9k
    Jel to u dealu vezano zbog Pasalica?
  • sport
    4.9k
    Nema tog sportskog direktora koji bi vama svima ugodio.
  • Klenx
    8k
    Imam osjećaj da se za bilo koju novu vijest vezanu uz transfere prvo na klub istovari kanta govana od forumaša ovdje, a onda se eventualno počne razmišljati trezveno ili pisati malo suvislije i konkretnije. Iako i to rijetko.

    Stavimo činjenice na stol. Gabriel Rukavina je igrač koji će skoro imati 21 godinu. Igrač koji je bio kod tri različita Dinamova trenera i niti jedan mu nije davao minutažu veću od mrvica tu i tamo. Zar i to nešto ne znači?
    Niti u jednom nastupu na terenu nije pokazao da je neki veliki talent kojeg se treba istrpiti.
    Na njegovoj poziciji trenutno imamo dva reprezentativca svojih država te igrača mlađeg od njega koji je prije ozljede itekako pokazao da ga se treba forsirati.
    Gabriel Rukavina je igrač koji u Dinamu ima vjerojatno veću plaću nego bi bilo gdje drugdje s obzirom na prikazano u karijeri imao.
    Gabriel Rukavina je igrač koji po transfermarktu vrijedi manje od milijun eura.

    Kao takav Gabriel Rukavina nama je totalno beskoristan, koristan je jedino u cicanju plaće.

    Nogomet je pokvaren biznis. Posvuda su u nogometu (polu)kriminalci, klošari, mufljuzi i svakakvi ostali jebivjetri premazani svim mastima. Koliko god da nama super zvuči “Sad ćemo mi sve odjebat, i Miška, i Osijek, i Šikića i Baru i Naletilića i sve”, to u stvarnosti nije baš tako. Klub ranga Dinama iz male države i tržišta kao što je Hrvatska sve njih treba, naravno pod uvjetima koji odgovaraju Dinamu. Uvjetima koji su poslovno korektni i koji ne oštećuju klub.

    Kad odjebemo Baru, Miška ili Šikića, i odemo na neko drugo tržište, tamo ćemo naći isto Baru, Miška ili Šikića, samo stranog.
    Rijeka je klub koji je godinama drugi HNL klub. Klub koji korektno odradi svoj europski put, i katkada uđe u grupnu fazu natjecanja.
    Klub koji ove godine ima realnu šansu igrati grupnu fazu ECL. Vjerojatnije je da će nešto pokazati tamo i završiti nekom na radaru nego u nekom Celju ili nekoj sličnoj lijevoj ligi.
    Uopće ne vidim problem da skinemo teret plaće malog Rukavine, damo ga u Rijeku za 50% budućeg transfera i potencijalno uberemo koju stotinu tisuća ili milju eura nekad u budućnosti.

    Nećemo se lagat da se mali može utrpati negdje, Bara je dignuo ruke od njega, a i realno, da je nekakva suvisla ponuda stigla u klub, davno bi ga naši tamo prodali. Objektivno je mali trenutno tržišno bezvrijedan igrač. Igrač za Goricu ili Istru.

    Ovo pišem bez ikakve pretpostavke da je Rukavina dio deala za Pašalića.

    Dajte mi neki drugi argument ovoj tvrdnji.
    Što bi vi sa Rukavinom u ovom trenutku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.