• Orc123
    7.8k
    Vi zaboravljate da Pasalic ima 24 godine i da vise nije u cvijetu mladosti da bi na cijeni bio uracunat potencijal. Sve iznad 2, -2,5mil eura za njega je nebulozno pogotovo nakon toliko ustupaka koje dajemo Rijeci sta se meni uopce ne sviđa. S njima uopce ne bih imao posla....siguran sam da Pasalic nece zavrsiti kod nas i da cemo ovaj ili najkasnije sljedeci tjedan imati krilo....
  • Päddy1
    78
    Ja sam nekako siguran da hoce zavrsit kod nas
  • MarK
    618
    Rukavina, 2 milje i milja bonusa samo ako se uđe u LP. Ako odbiju zaključio bih tu priču.
  • Peškaman
    4.2k

    Navodno se i NAC Breda(novi nizozemski prvoligaš) rasptivala za Rukavinu.
  • modri7
    127
    Slažem se. Sa svojih 6 golova i mršave 2 asistencije u 30 utakmica HNL-a me nije oduševio.
    S tim da igra krilo u napadački orijentiranoj Rijeci koja je zabila 69 golova u ligi prošle sezone.
    Uglavnom forsira isto, izbacivanje na lijevu i udarac.
    Za neke pristojne pare u redu, ali za 4-5 milijuna nikako.
  • Päddy1
    78
    To sam i ja vec citao, ako je to istina da su se pored rijeke jos i drugi klubovi raspitivali o rukavini a mi bas rijeci dajemo njega onda tu mora bit nesta u pozadini...nema tu drugog razloga zasto bi bas njima isli poklanjat nekog igraca....

    To mora da i mi imamo neki benefit iz te price
  • MarK
    618
    Kakvo mišljenje imate o njihovom Hodži? Nitko ga ne spominje, a tražimo igrače na toj poziciji. Nisam ga posebno secirao, pamtim ga po nekim golovima i nastupima za u21
  • miro
    4.4k
    Ima 24 godine i nije u cvijetu mladost? :gasp: :grin:

    Dobar je Pašalić ako je do 3.milje sa svim uključenim (Rukavina, bonusi itd)
  • Zagi
    7.5k
    Ima 24 godine i nije u cvijetu mladost? :gasp: :grin:miro

    Vidiš da je Rukavina propali talent sa 20.
  • modri7
    127
    Arber Hoxha je u Belupu, u prvoj polusezoni u 18 utakmica dao 4 gola i imao 1 asistenciju u ligi. S tim da je Belupo završio na 9. mjestu. Po čemu Hoxha ne vrijedi ni milijun eura (mnogi su smatrali da ne vrijedi prilikom njegovog dolaska) a Pašalić vrijedi 4? naravno, statistika ne otkriva sve, ali isto dosta govori.
    Ako bih morao birati između Hoxhe za 1 milijun ili Pašalića za 4, biram ovog prvog.
  • Jurki
    11.6k
    Najbolje bi bilo da Misko proda Pasalica kam god (samo ne nama i pogotovo ne za pare koje on hoce) pa da se i ta tema stavi ad acta.

    Opcinjenost igracima Rijeke je nenormalna. A nis ekstra.. prinova ko prinova. Samo kaj puno kosta.
  • by-tor
    152
    notorni dosadnjaković sa 200 upisa dnevno koji je nebrojno puta popio banPlava stijena
    Pun intended? :joke:
  • CastAway1986
    1.4k
    Možda nije Pasalic u pitanju nego Selahi , taman da se spoji sa bivšim suigračem iz Standarda Mmaeeom :lol:
  • Plava stijena
    176
    Naravno. Imao je već nebrojno računa s tim slogom u imenu.
  • Lynx17
    4.1k
    Rukavina nije Albanac.Daliban


    Nema stranca do Albanca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions