• NitkoBitan
    16.9k
    Za 4 milijuna eura dovedemo krilo iz inozemstva koje ce imat minimalno 10 golova u HNLu i koje ce letit po terenu. Ima igraca u zadnjoj godini ugovora, koji su visak u svojim klubovima...

    Jbg treba skautirat i prepoznat igraca, isto kao sto je recimo Ludogorec prepoznao Tekpeteya. Cisto sumnjam da bi igrac vani sa iole dobrom statistikom ovdje totalno podbacio.
  • Peškaman
    4.2k
    Evo,prema Indexu,50/50 od buduće prodaje za Rukavinu.
  • Paggini
    19.3k
    4 milijuna eura dovedemo krilo iz inozemstvaNitkoBitan

    Buraz za 3 miljke dovedemo miereza koji je avion za sve
  • hardek
    2.8k
    Nitko ovdje ne misli da je Rukavina trenutno Maradona. Činjenica je da je do 18 godine bio najperspektivniji mladi igrač sa odličnim fizikalijama, a ni tehnički nije truba.

    Znači ovdje nitko ne govori o tome da ga ne treba negdje pustit za 2 milje eura jer vrijedi više, ovdje se samo govori o tome da se dečka pušta besplatno što je isto samo po sebi okej jer ide u dobru razvojnu situaciju, ali zašto se klub nebi zaštitio sa klauzulama i buy-backom?

    Ono što hoću reći je, po meni je veća vjerovatnost da će Rukavina nakon godine provedene u Rijeci vrijediti više nego što vrijedi danas, i da bi izbjegli situacije gdje sami sebi pucamo u nogu ništa ne košta ugraditi klauzule u ugovor. Ako Rijeka neće pristati na to, sigurno ima klubova koji hoće. Prvi mi na pamet pada Istra koja je izgubila Ekonga i mislim da bi im Rukavina legao samo tako. A pod Tramom će morati igrati u oba smjera ili neće igrati.
  • MarK
    618
    na pamet mi padaju Wilson Eduardo, Moubandje koji su bili teška truba. Iako se ne radi o Hnlu već pingpong srpskoj ligi moram napomenuti da je ovdje spominjani Krasso otišao natrag u Ligue2. Nije nešto briljirao u po meni goroj ligi od naše. Ima primjera samo se zaboravi
  • Omake
    2.4k
    Može li Ryan Kent igrati desno krilo, po netu se piše da ga je Mourinho otpisao?
  • Common Sense
    796
    Šteta što za Rukavinu nije prihvaćena on ponuda iz MLS-a ove zime.
  • Jurki
    11.6k
    ma jasno da treba ugraditi buy-back klauzulu ili postotak od sljedeceg transfera.
    Ali mi nije jasno da ima ljudi koji tvrde da je Rukavina bolje krilo nego Hoxha.
    Meni takvi dealovi di pustamo igrace Rijeci, a nesto vrijede na trzistu ide na zivce.. pa taman to bil i sedmi golman.. koji nemre igrati ni 2. županijsku.
  • Plava stijena
    176
    To isključivo tvrdi notorni dosadnjaković sa 200 upisa dnevno koji je nebrojno puta popio ban i prijetio svašta nešto i umjesto da ga svi ignoriramo iz dana u dan mazohisti ulaze u polemike s njim. Da bar postoji "mute" opcija na forumu.
  • bluepower86
    916
    S Pasalicem se ne moze pogrijesit,igrac koji je u krugu reprezentacije.Cijena ce uskoro ici preko 10milijuna,dok je Rukavina potencijaln i nista vise.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    A dobro sad kad se razmisli, ovo s Rukavinom i nije toliko lose, realno. Rijeka ga ionako ne moze prodati za vise od 6m, a ako dijelimo 50/50 konkurentni smo za kupnju. Bila bi mi draza buyback klauzula, ali ok.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ivanušeca smo s 24 godine jedva prodali za 8 mil., teško da Pašalić može ponoviti polusezonu i početak sezone kakav je imao Ivanušec, a ne vidim kako ga možemo prodati za 10+ mil. s 25+ god. Uostalom, nama treba krilo koje će imati konstantu nekoliko sezona, a ne krilo kojeg nam je cilj što bolje prodati. Već je bilo rečeno, plan je imati jedno mlado krilo za razvoj i jedno iskusnije koji bi u startu trebao biti u prvih 11. Pašalić spada pod ovu kategoriju iskusnijih po meni, a Cordoba, Stojković, Kačavenda ili netko drugi u kategoriju igrača koji su backup za tu poziciju i koji bi na ime talenta mogli eksplodirati i zauzeti mjesto u prvih 11 što kasnije dovodi do dobrog transfera.
  • Sajla
    5k
    nego, to gdje će Rukavina ići ili neće - pita li se i njega nešto? ima li uopće drugih ponuda? bira li se između Rijeke i kajaznam, Šibenika ili Žalgirisa? ili su opcije Rijeka i 50/50 u budućnosti ili TNT i daj mu plaću dok ne istekne ugovor? nisam ni ja sretan da ode tamo, ali koje su druge opcije?
  • bluepower86
    916


    Mislio sam na to da je Pasalic trenutno konkretan igrac ili blizu gotovog proizvoda dok je oko Rukavine puno upitnika i samo je u statusu talenta?Tako da nam je Pasalic trenutno ogromno pojacanje,uostalom i on je mlad igrac tako da,ali slazem se s gore navedenim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions