• Jurki
    11.6k
    Zapošljavanje 20 skauta se ne uklapa u to.Daliban

    Gle rista nemres sve napraviti u par mjeseci. Gdje pise da se nebu popunjavala skautska sluzba?
    Imali smo 20 godina sda i glavnog skauta "ne znam dalje od Bregane Marijana Vlaka"
    Mislis da je moguce oformiti skautsku sluzbu za par mjeseci?
    I ja sam ljut kaj se nije nasla filijala.. i to je minus.. ali nejde sve prek noci i odjemput.
    Mislis da je jednostavno zaposliti u par mjeseci 20 novih ljudi kojima moras razloziti strategiju i plan kluba? I biti siguran da si pogodio sa svakim?
  • Sajla
    5k
    ali sigurno se za njega može dobiti bar nešto, pa to je igrač koji je osvajao LP, igrao finale SP s reprezentacijom! ako Pepe ima 41 godinu, ima onda i u Lovrenu još koja godina nogometa, valjda ima netko tko bi platio bar 1 mil eura....
    a s druge strane, zadužio je klub, neka ga puste i uštede na plaći, samo nek ide što dalje....
    pretpostavljam da ovako nešto pišu na forumu Lyonovih navijača? ;)
  • hardek
    2.8k
    Ja jednostavno odbijam vjerovat u ovo. Di je Miro Vugrinec kad ga trebaš
  • Daliban
    1.6k
    Vjerojatno, ali ja sam jednostavno takav karakter. Sudove donosim brzo i odrješit sam. Ne znači da aktivno ne preispitujem, ali vodim se instinktom, intuicijom i prvim dojmom. Možda to u tekstualnoj formi dovodi do nesporazuma jer djeluje da nastupam snažnije nego što je stvarno slučaj. Jednostavno nisam od onih ljudi koji čekaju crno na bijelo da donesu ikakav sud, to jest dobiju sud napismeno.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma shvatio sam stari odmah na što ciljaš, samo smisleno odgovaram :)
  • Peškaman
    4.2k
    Evo i Nikola Soldo,nekadašnji igrač Lokomotive,dobio slobodne papire od Kolna.
    Proveo na posudbi u Kaiserslautenu, obrambeni igrač.
  • Daliban
    1.6k
    pa dobar skaut ce pronaci "siguran" izvor novaca (kroz prodaju ili rezultat nebitno).
    Deseci igraca bez buducnosti i koristi pod ugovorom, deseci zaposlenika kojima je jedini skill skrivanje po hodnicima stadiona, prevelike provizije posrednicima... To su stvari za koje ce dobronamjerna osoba zakljuciti o cem prica ovo vodstvo kluba (i sportsko i poslovno) kad govori o racionalizaciji. Oni drugi ce 10 puta dnevno pisati o nepotrebnoj i amaterskoj stednji i kresanju troskova...
    Jaro

    To nisu stabilni izvori prihoda, ergo kresanje budžeta. Sumnjam da nas ikakvo značajno proširenje skautske službe čeka dok ne sagradimo stadion.
  • Daliban
    1.6k
    Važno je samo da Rukavina ima razuman buyback. Ako ga dajemo bez buybacka i bez 50% u sklopu nekog deala za Pašalića gdje bismo pritom i platili dodatnih 4m, to je suludo i na to ne treba pristati.
  • NitkoBitan
    17k
    Zaboravite na Rukavinu, vjecni talent.
  • Zagi
    7.6k
    Biuk je prodan za 6-8m eura.
    Sam kažem.
  • hardek
    2.8k
    Je, a kad sljedeću sezonu zabije 7,8 golova i isporuci 5 asistencija ćemo kucat Mišku na vrata a ovaj će trazit 5 milja eura.

    Bez buy back klauzule ili 50% transfera ovo je užasan posao.
  • Paggini
    19.5k
    Ma i da je Rukavina najveća propalica od najpropalijih talenata, davati ga Miškoviću besplatno je odluka na štetu kluba, a u svrhu pojačavanja izravnog konkurenta.

    A s obzirom da nije najveća propalica i ima svoju cijenu, odbijam vjerovati da ga dajemo samo tako, a ako je deal da damo Rukavinu i smanjimo cijenu Pašalića na ČETIRI MILIJUNA EURA, to je još gori deal.

    Radije ga dajte samo besplatno, bez keširanja tih para za Pašalića...
  • Daliban
    1.6k
    Mali Rukavina je bolje krilo od Hoxhe. Vjerujem da će imati dobru sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions