• Mali Zeus
    12.5k
    Da, imaju. Manji nego Argentina.don

    Što te to Argentina tako bode u oči?
  • don
    5.5k
    Što te to Argentina tako bode u oči?Mali Zeus

    mene? Haha pa nisam ju ja ni spomenuo ni jednom već kolega. :grin:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Tvoj zaključak je da smo mi zakinuti od UEFA jer jedan Fener je bogatiji od nas i dovodi bolje igrače - to si doslovce napisao.

    Gledaš li ti na drugačiji način lika koji je zaradio milijune i beskućnika?

    Također si napisao da nam je repka na marginama, a ja sam ti rekao da je na marginama kao i svaka druga repka koja se ne zove Brazil, Argentina i Francuska.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    A koji je konkretno primjer toga da se UEFA bolje odnosi prema tamo nekom fenerbahčeu, a dinamo je zapostavlhen zbog lošijeg ugleda?
  • don
    5.5k
    Tvoj zaključak je da smo mi zakinuti od UEFA jer jedan Fener je bogatiji od nas i dovodi bolje igrače - to si doslovce napisao.Jos-Optimus

    Napisao sam da si ugledniji u svijetu ako imaš bolje uspjehe, poznatije igrače, veće stadione, ujedno i bogatiji klub. Idalje postavljam pitanje, da li misliš da Uefa istim očima gleda Inter i Hajduk? Zašto dajem primjer? Zato jer je prvi klub sve ovo što sam na početku naveo, a Hajduk sve suprotno tome.

    Gledaš li ti na drugačiji način lika koji je zaradio milijune i beskućnika?Jos-Optimus

    E pa o tome ti pričam, ja se ne slažem s tim, ali je današnja realnost. I ne bi trebala biti.

    svaka druga repka koja se ne zove Brazil, Argentina i Francuska.Jos-Optimus

    Eto, složio si se samnom. Samo bi nadodao još neke reprezentacije ali kažeš i sam "koja se ne zove..."
  • Laugreano
    2.5k
    Mislim da ce ovo bit godina Kuleta, i da ce ic na 20+ g+a
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa po njemu je dokaz to što Fener ima više para za bolje igrače
  • don
    5.5k
    A koji je konkretno primjer toga da se UEFA bolje odnosi prema tamo nekom fenerbahčeu, a dinamo je zapostavlhen zbog lošijeg ugleda?db-izbjeglica

    evo ti jedan primjer... Nećemo nikada dobiti vrhunskog svjetskog suca na Dinamo-Antwerp dok će u međuvremenu jedan Atletico i Juventus dobiti jednog Marciniaka. Vjerovatno misliš glup primjer, ali idalje stoji i prvi koji mi je prošao kroz glavu.

    Pa po njemu je dokaz to što Fener ima više para za bolje igračeJos-Optimus

    izvlačiš iz konteksta. Ali da, i to spada pod moje mišljenje. Veće financije, veći stadion (samim time i više sponzora koji će se vrtiti po stadionu jer te više ljudi gleda, naravno), više navijača, veći marketing...

    Jel misliš da je Rodri zaslužan za najboljeg igrača europskog za kojeg je i proglašen? Pa Olmo je odigrao nemjerljivo bolji turnir sa puno manje minuta i boljom statistikom od njega, pa vjerovatno nije bio ni u top 3. Jel misliš da je jedan Jude Bellingham imao učinak kao Olmo (najviše G+A, plus njegova igra koja nije samo bazirana na statistici) da ne bi osvojio nagradu?
    I to spada pod marketing, u sličnom primjeru kao kod klubova.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Juventus i Atletico bolje stoje na rang listi pa je i logično da dobiju boljeg suca, smiješne stvari pišeš. Isto tako ćemo mi dobiti boljeg suca od Hajduka. Ne mislim da je Rodri zaslužan, ali nije bio ni Luka Modrić (koji je igrao u REALU, ali i u malenoj Hrvatskoj).
    Stari moj, ti ne dokazuješ svoje teze nego bacaš nevezane zaključke. Ovo sa sponzorima i makretingom je tragikomično - kakve to veze ima sa tvojim zaključkom da nas se zakida? Baš laprdaš i ne da mi se više. Što se mene tiče - dosta rasprave
  • db-izbjeglica
    15.3k
    evo ti jedan primjer... Nećemo nikada dobiti vrhunskog svjetskog suca na Dinamo-Antwerp dok će u međuvremenu jedan Atletico i Juventus dobiti jednog Marciniaka. Vjerovatno misliš glup primjer, ali idalje stoji i prvi koji mi je prošao kroz glavu.don

    Od kud sad atletico-juventus?
    Pitam za fenerbahče...

    Također, to kakvog će suca dobiti utakmica atletico-juventus ovisi u kojem natjecanju igraju i u kojem stupnju natjecanja.

    Ako atletico-juventus igraju u europa ligi, velika je vjerojatnost da će bolji sudac suditi utakmicu LP između dinama i antwerpena.

    2022/23 je prvo kolo LP dinamo - chelsea sudio istvan kovach, elitni sudac, dva dana kasnije su igrali manchester united - real sociedad, sudio je marco di bello (nije elitni sudac)!

    Mislim kako se u tu tvoju teoriju uklapa priča da je hrvatska-albanija sudio sudac koji je jučer sudio finale EP?
  • don
    5.5k
    Hahahah, pa ti gore napišeš "imati će lošiji tretman sve repke koje se ne zovu Argentina, Brazil, Francuska..." I ispod mi nabacuješ rečenice kako se ne slažeš samnom a sam si se očito nesvjesno složio... Ako je pod istom organizacijom, ako tvrdiš da neke repke imaju privelegiju jer se tako zovu, zašto misliš da tako nije sa klubovima? Ja bih se zapitao tko se tu gubi ali ok hahaha.

    Ne mislim da je Rodri zaslužan, ali nije bio ni Luka Modrić (koji je igrao u REALU, ali i u malenoj Hrvatskoj).Jos-Optimus

    Tvoje mišljenje, Modrić je jednu malu hrvatsku, kako ti kažeš, sa tadašnjih 4m stanovnika doveo do najveće pozornice na svijetu i odlukama sudaca (koji su postavljeni od koga..?) nije uzela zlato.

    Ovo sa sponzorima i makretingom je tragikomično - kakve to veze ima sa tvojim zaključkom da nas se zakidaJos-Optimus

    Jebiga, ne razumiješ. I sam radim posao koji je usko vezan za marketing pa ne pričam u prazno. I ima itekakve veze. Ali ajde, skužit ćeš zašto će se na stadionu od 50k gledatelja vrti 103x više sponzora nego na nekom od 5k. I ne zakida se nikog na način na koji ti misliš.

    Od kud sad atletico-juventus?
    Pitam za fenerbahče...
    db-izbjeglica

    Rekao si primjer, a ja sam dao primjer Fenerbačhea, mogao sam isto reći za Antwerp.

    Ako atletico-juventus igraju u europa ligi, velika je vjerojatnost da će bolji sudac suditi utakmicu LP između dinama i antwerpenadb-izbjeglica

    Ako igraju, ja mislim pod tim da igraju u istom natjecanju odnosno Ligi Prvaka.

    2022/23 je prvo kolo LP dinamo - chelsea sudio ištvan kovachdb-izbjeglica

    Dinamo-Chelsea da, ne Dinamo-Antwerp. I vjerovatno ima primjera gdje je bolji sudac sudio lošiju utakmicu ali vrlo malo.

    Zatrpavamo temu već polako, ako želiš dođi u inbox.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne bih hvala. Nisi smislen
  • don
    5.5k
    nisam tebi ni rekao :rofl:
    Ti si valjda rekao da prestaješ sa temom od davno, odnosno sam si rekao da ne želiš više.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Aj, bar si me spalio kako treba :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.