• Krizy
    43.1k
    Ovo je totalno nepopularno, Ogiwara se vidi da zna igrat nogomet i ne treba nam bolji bek od Ogiware ako ostane zdrav, vi pojedinci kao da gledate neki drugi nogomet.E46

    Gledam nogomet u kojem igraju zdravi igrači.
    Ogiwara je zadnji put spojio tri utakmice u nizu prije 9 mjeseci.
  • E46
    634
    Sta covjek napise.. Ogi je top lijevi bek za Dinamo, zna igrat prema naprijed ima dobar pregled igre, brzinu i motoriku, prema iza zatvori sto mora i nismo zbog njega dobili ni jedan gol..Da je savrsen u obrani i napadu igro bi u Cityu a ne u Dinamu.
  • E46
    634
    Ogiwara je nakon oporavka od ozljede gleznja pri kraju sezone odradio sve bez ozljede i sada pripreme trenutno, to sto se razbolio ne znaci da opet za 3 dana nece bit u punom pogonu. I dzaba tebi igrac koji se ne ozljeduje ako je kvalitete pivarica, lecjaksa, ljubicica itd..
  • GOAT
    1.2k
    Sad nagađam ali nadan se da nema više poklanjanja nama korisnih igrača. To bi bio poraz za upravu i bas zato sto mislim da zele najbolje Dinamu da to i nece napraviti. Prošle uprave su ih "skuplje" prodavali pa međusobno dijelili novce, ove novije pricaju o nekom zaduženju igraca.. obje verzije rade loše po klub i ne priznajemo vise ni jednu
  • Medvedgrad
    257
    Čovječe koliko puta treba reći da nas Dahl nikad nije zanimao i da nismo poslali nikakvu ponudu za njega?Keyser Soze
    Dok svima ne dođe iz dupeta u glavu.
  • Crni86
    3.5k
    ove novije pricaju o nekom zaduženju igraca.. obje verzije rade loše po klub i ne priznajemo vise ni jednuGOAT

    Koga je to prodala nova struja od kad je dosla na vlast? Tocnije od 3. mjeseca kada su provedeni izbori.

    Prosle uprave su davale igrace ispod cijene, a ne sadasnje. Bivsa predsjednica kluba je potpisivala te odluke pa zato i je bivsa uz sve ostalo sta ima na tapeti. Sadasnja vlast jos nije prodala ni jednog igraca iz top 15.
  • GOAT
    1.2k
    Procitaj jos jednom. Nisam nista prigovorio novoj upravi nego bivsoj pa onda jos onoj prije njih. Kažem da vjerujem novom vodstvu i da bas zbog toga što žele Dinamu dobro da ce ta tradicija prestati s njima. Možda nisam dobro slozio pa shvacam zasto je zbunjujuce
  • SAS1987
    14.6k
    Ogi je opet bolestan. Od kad je dosao imao je stvarno dosta problema sa ozljedama/bolestimaCrni86

    Treba piti više Cedevite :lol:
  • Zagi
    7.6k
    Olivari se samo osigurao da i nakon isteka klauzule može svaki dan prodavati Petka.
    relax
  • Crni86
    3.5k
    napisao si da ove novije uprave pricaju o zaduzenju igraca. To je isto bila prica starih uprava koje je na celu vodila Peras, a ne novijih.

    Procitao sam ja kaj si napisao, ali nisi ti ocito.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ogiwara je čini mi se prošle godine odigrao blizu 50ak utakmica, a onda dođe ovdje i nemre povezat tri treninga.

    Valjda smo pehisti ili mu je ta prošla godina bila izuzetak
  • Nino Bule
    13.4k
    Dok svima ne dođe iz dupeta u glavu da smo ga trebali uzet.Daliban

    To za dahla je bilo demantirano ovdje od strane ljudi iz kluba, nista se nismo raspitivali ni nudili
  • blue heart 72
    1.7k
    baš jesmo pehisti. Bočkaj navodno ima sređen transfer i povrijedi se, sa Emrelijom ista priča, mislim da je nešto čak i sa Moharramijem isto bila neka shema da je pred odlaskom i eto ti ga na i on se uspio povrijediti
  • GOAT
    1.2k
    Koliko doslovno želiš da ti napišem? Nemam vremensku tablicu prijašnjih vlasti.

    Dok je sve bilo pod kontrolom određenog čovjeka vodim pod staro bivše doba.

    Poslije toga idu druge novije uprave,odbori sta sve ne ali politika poklanjanja ostaje ista.

    Time period tih debilnih vremena prestaje sa Dinamovim proljecem iliti trenutnom upravom za koju govorim da se nadam da ta politika prestaje.
  • Marley
    1.6k
    Dobro zasto bi itko uopce poslije slao ponude za Petka, ako nije poslao do roka dok traje klauzula? Ako ga sad mogu jos dobit za male novce, a nisu se odlucili ici po njega, zasto bi se odlucili to napraviti eto za tjedan dana?

    Ja racunam, odnosno nadam se, da ako se to ne rijesi u toku sutra... onda on ostaje. Dogovorit se s njim posteno, pojacat mu ugovor u nekim razumnim okvirima.

    Njemu najvjerojatnije ne bi nigdje bilo dobro kao ovdje, a i mi bi ga tesko nadomjestili. Dakle, dogovorit se da svi budu sretni i zadovoljni i bok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions