• Daliban
    1.6k
    Da Roma ima nešto bolju startnu tržišnu poziciju od Dinama.Krizy

    Rome do prije par dana nije ni bilo u cijeloj priči tako da ne znam kako je to uopće relevantno. Nas se Dahlom povezivalo puno prije nego su ikakve priče o Romi krenule. Nadalje, Roma ga dovodi kao backup dok bi kod nas bio garantirani starter. Štoviše, kod nas ima šansu i da zaigra LP. Nije da nemamo stvari koje bi nama išle u prilog.
  • LovroZG
    1.3k
    A možda je Dahl glup ko kurac pa je mislio da je Roma bolji klub za njega? Gdje je on u toj cijeloj priči?
  • GOAT
    1.2k
    Dahl te jebo i spamanje teme ISTIM komentarima svakog dana. Zapeli ste za 2-3 igrača i ne puštate, svako dođe sa svojom FM fantazijom i očekuje da Maric iste sekunde pošalje ponudu inace nije sposoban i Dinamo tone. Tunnel vision je uzasan problem
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ajmo se vratiti temi. Ako niste, pročitajte čemu ova tema služi i držite se pravila foruma.
  • Izet Hajrović
    2k
    "Još se ne zna niti što će biti s Brunom Petkovićem, u ponedjeljak istječe rok za aktivaciju one klazule od 2,5 milijuna eura nakon koje hrvatski reprezentativac izlazi na tržište, pa plavi klub može podići cijenu koja gašenjem klauzule više nije uklesana u kamen. Ako nas pitate, a ne znamo, samo nagađamo, držimo da u Maksimiru neće podizati odštetni zahtjev za Petkovića, da će ga pustiti za tih 2,5 milijuna eura koliko je stajalo u klauzuli ako nađe klub koji će biti u stanju ispuniti njegove financijske zahtjeve. Za sada, nema još vijesti oko mogućeg odlaska Petka."

    Opet Olivari i njegove gluposti.
  • Krizy
    43.1k

    Satriano nas odbio zbog Bresta, koji je jedva ostao u ligi sezonu prije.
    Hwang - Rubin Kazan.
    Mounie - Augsburg.
    Wagner - MLS.
    Asano - Hannover.
    Sazonov - Torino.
    Djidji - tribina u Torinu.
    Kent - klupa u Feneru.
    Vipotnik - Bordeaux.
    Björkan - Hertha.
    Doumbia - Standard.
    Hashioka - Luton.
    Ricca - Club Brugge.
    Niakate - Al Wehda.
    Khaoui - Khor Fakkan.
    Soares - Paok.
    Amavi - Getafe.
    Sinkgraven - Las Palmas.
    Nguen - Ferencvaros.
    Arboleda - Al-Ain.
    Bastos - Al-Ain.
    Günter - Karagümrük.

    Svi navedeni su se povezivali s Dinamom u posljednje dvije godine.
    Tri su opcije u ovim slučajevima:
    1) Povezivanja s Dinamom nisu bila točna
    (Za Dahla je upravo to izjavljeno).

    2) Izabrali su novac
    (Odlasci kod Arapa, Turaka, Amera)

    3) Izabrali su jače lige

    Četvrta opcija u kojoj igrač prepozna projekt koji je zdrav, u kojem može napredovati i igrati LP/EL, se nije dogodila, a to bi bio dolazak u Dinamo.
  • Yovitssa
    624

    Ja se čak tu i slažem s Olivarijem. Sumnjam da bude klub za tipa tjedan dana ako dođe ponuda rekao Petku "tko te jebe, imao si šansu, sad je odšteta 5 mil €".
    Nagledali smo se igrača i s manje staža od Petka koji su "zadužili klub" tako da (na žalost) mislim da će i nakon isteka klauzule Dinamo tražiti 2,5 mil €, možda i manje...

    Samo kaj bi klub, ako je tako, trebao razmišljati o dovođenju zamjene čim prije...
  • NORTE
    11.4k
    S obzirom da nitko nije reagirao do sada čist sumnjam da će se u posljednjem danu ona aktivirati.Twisted1
    Sve je otvoreno dok rok klauzule traje.

    Euro mu je trebao poslužiti da postane još zanimljiviji klubovima, ali ispali smo kao zadnji već u grupi.
    Protiv Španjolske ušao i fulao penal, protiv Albanije njegova zamjena preokrenula tekmu, a protiv Italije nije odigrao ni sekunde.

    Nadam se da ostaje i to bi nam bilo veliko pojačanje!

    Doduše i rok traje dalje, ali onda bi ipak teže otišao.
  • Captain America
    17.6k
    Očekujem početak pregovora oko novog Bruninog ugovora 16.7.2024.
  • Jurki
    11.7k
    Olivari po obicaju lupa ko otvoren prozor.
    Ako Petko odluci ostati, treba sjesti s njim i dogovoriti produzenje ugovora.
    Svaka druga opcija je ludost svjetske razine.
    I to pustanje za sitnis zasluznih igraca je teski idiotizam.
  • Olmic
    3.6k
    bas to. Mi igraca kao Petko necemo naci jos 100 godina. Doslovno ga treba osigurati na slijedecih 5 godina bez klauzule ikakve
  • bluelions
    320
    Petko će za 2 mjeseca napuniti 30 godina. Produžiti da ali 3 godine max. A za kasnije će mu plaća samo pasti..
  • Jurki
    11.7k
    a dobro sad 5 godina.. 2+1 mi se cini ko bolja varijanta
  • Yovitssa
    624
    I to pustanje za sitnis zasluznih igraca je teski idiotizam.Jurki

    Ali postaje tradicija našeg kluba.
    Osobno bih volio da Petko ostane i da se umirovi kod nas, nadam se da će, kao što je @Captain America napisao, već sutra početi pregovori oko novoga ugovora, ali povijest me naučila da bi mogao otići za sitniš kao zaslužni igrač...

    Malo me inače živcira ova situacija oko njega, nemreš dopeljati kapitalca da nam grije klupu ako Petko ostane, a opet, ako Petko ode onako na prepad uoči početka sezone, teško je pronaći nabrzinu kaoitalca za napad...
  • E46
    634
    Ovo je totalno nepopularno, Ogiwara se vidi da zna igrat nogomet i ne treba nam bolji bek od Ogiware ako ostane zdrav, vi pojedinci kao da gledate neki drugi nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions