• emilperska
    5.4k

    Ne znam jel demantiran sam interes. Ili je pop corn izjavio da u vrijeme kad je SD kakti bio u Svedskoj prema nekom dnovinaru, bio je s njim i Zajecom.
  • Jurki
    11.7k
    kak je netko napisal.. Olivari time kaj je napisal bu mogel do kraja prijelaznog roka štancati clanke kak najbolji Dinamov igrac spava sa spakiranim koferima i ceka da ode iz Maksimira.
    Kad klauzula istekne..ako i bude upita.. 7 milja ili fuck off.

    Edit: svima nama je kristalno jasno da su Dinamo i Petko perfect match. Dinamo nemre takvog igraca samo tak nadomjestiti.. Petko zna da mu se nigdje njegov ponekad "bolikurcina" mode nebu toleriral osim u Dinamu.
    Ovdje je doma.. bere trofeje i zarađuje jaaako dobru lovu.
  • don
    5.6k
    Dobro zasto bi itko uopce poslije slao ponude za Petka, ako nije poslao do roka dok traje klauzula? Ako ga sad mogu jos dobit za male novce, a nisu se odlucili ici po njega, zasto bi se odlucili to napraviti eto za tjedan dana?Marley

    ne znam šta je vama tu čudno... Hipotetski za 5 dana nekom klubu može otići napadač te kao zamjenu za njega dovode Petka... Ili propadne im transfer sa xy igračem i okrenu se Petkoviću.
  • Marley
    1.6k
    ma nisam ni citala Olivarija, samo razmisljam naglas. Trudim se svim silama filtrirat koje clanke otvaram, koje ne. I do prekosutra uopce ne zelim otvarat nikakva piskanjara o Petku, nema sanse. Pa to je psihijatrija zesca.
  • Nino Bule
    13.4k

    Oboje je demantirano, prica izmisljena iz nicega
  • Marley
    1.6k
    kome nama, mislis meni :grimace:?
    Ma nije mi cudno, samo se nadam, eto. Racunam da ce najvjerojatnije biti tako. Sve ostalo bi mi bilo neugodno iznenadjenje.
  • Sajla
    5k
    Ne znam jel demantiran sam interes.emilperska

    jest.
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/446775
  • don
    5.6k
    svima koji misle tako, nisi jedina
  • Marley
    1.6k
    ma vec sam pomislila nije valjda da mi se obracas sa vi :rofl:

    Kako god, misljenja sam da tko ga je htio, taj bi ga i trazio cim je bila prilika. A ovo drugo, naravno da nista nije nemoguce.
    Ali mislim da i on sam zna da mu je najbolje ostati, nemam puno straha da ide. Da ne pisem opet cinjenicu da je jako bistar decko, jer ce me se opet prozvati da ga idoliziram... ali svjestan je on garant svojih "radnih navika" i da bi mu to vani tesko prolazilo.
  • scooniepenn
    3.3k

    Iz moje perspektive tri su moguce opcije. Prva je da mu se 16.7. ponudi novi 3-godisnji ugovor s podebljanim uvjetima, on se s njima slozi i sa zadovoljstvom nas nastavi voditi kao kapetan i lider prema novim uspjesima. Druga opcija je da ne pristane potpisati novi ugovor, a kako nemamo ozbiljnih ponuda za njega zadrzimo ga do isteka ugovora uz dovodjenje zamjene u zimu i uigravanje kako bi ta zamjena bila spremna preuzeti njegovu poziciju na ljeto. Treca opcija je da nekim cudom u iducih 15-ak dana dodje ponuda od najmanje 5 milja (ne kasnije od tog datuma jer tada se potencijalna zamjena nece moci uigrati) sto je prakticki nemoguce, ali ostavljam kao teoriju pa ipak ode. Cetvrta opcija ne postoji jer nova Uprava radi u interesu kluba, a prodati Petka za 2.5 milje nije u skladu s tim istim interesom. Jednako kao i prodati Sucica sada za 8 milja.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Dvogodišnji ugovor za Petkovića je maksimum koji mu treba ponuditi...ako će mu se ponuditi.
  • scooniepenn
    3.3k

    Moje je misljenje da mu svakako treba ponuditi novi ugovor jer su Dinamo i Petko najbolji moguci match. Ako ugovor ima pametne klauzule Petko ce biti dodatno motiviran i svi sretni i zadovoljni. Mozemo razgovarati o eventualno 2+1, ali ne bih isao na manje od toga.
  • Brusa
    1.5k
    niti na više...
  • masacusec
    3.5k
    Ja ne znam kak Petković diše. Ukoliko mu se ide, široko mu polje...Bolje bi bilo da ode odmah. U protivnom, predstavlja teret za klub, za onoga tko sastavlja momčad. Iako je krucijalan za momčad, petković koji je jednom nogom u transfer, nije pojačanje za klub, baš naprotiv!
    Sjetimo se lani Bišćana i njegove nestabilne momčadi: j.šutalo, Ivanušec, Livaković...
  • Jurki
    11.7k
    po svemu viđenom tj zalaganju na treninzima mislim da je 90:10 da Petko ostaje.
    Nebi igrac koji je mislima out bil tolko angaziran.
    Uglavnom za 28 sati bumo svi puno pametniji nego sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions