• Jaki991
    120
    Ristovski mi je poceo ic na k onog momenta kad sam primjetio da se ponasa ko zadnji idiot prema svom momcadskom kolegi Kaneku, mase rukama na svaku njegovu gresku, ne dodaje mu kada je u izglednoj situaciji, itd… totalan manjak respecta…al da, populist je i baci par forica navijacima pa je najveca legenda na svijetu naravno…

    Perkovicu se broje greske vise od ijednog drugog igraca dinama, iako igra na neprirodnoj poziciji, a prosle sezone je imao 15ak utakmica u nizu gdje je bio starter i igrao jako dobro
  • vjeko1701
    8k
    al da, populist je i baci par forica navijacima pa je najveca legenda na svijetu naravno…Jaki991

    Nijedan argument za njegovim ostankom nije imao veze s tim tako da ne lupetaj.
  • sebenico
    552


    Još godinu dana.
  • Nino Bule
    13.4k
    Svatko tko misli da se danasnji hnl i LP/EL mogu pokrit s rpgom i mikicem jednostavno ne zna sta prica, trebaju nam i rile i rpg, a mali mikic ce igrat juniorsku LP i drugu hnl ovu polusezonu kao prilagodbu na seniorski nogomet i onda na proljece ga pocet ozbiljno integrirat u prvu ekipu a minute moze pocet dobivat vec nakon 5,6 nastupa u drugoj hnl, to je pravilan put i najbolje za njega, bacanje u vatru u utakmicama di postoji veliki rezultatski imperativ (pogotovo europa) je pogubno za igraca na takvoj poziciji, ako je mogao gvardiol igrat u drugoj hnl moze i mikic
  • Paggini
    19.6k
    Dinamovi navijači:

    "Klinci trebaju igrati"

    Dinamovi navijači kad Perkovic s 20 godina igra neprirodnu poziciju dosta dobro cijelu sezonu:

    "Perkovic je izravno kriv za 4 gola protiv PAOKa i treba ga prodat"

    A ljudi božji...
  • hardek
    2.8k
    Najveći problem kod Rileta ove sezone će biti sjest ga na klupu. Nitko ne voli sjedit na klupi a pogotovo ne takvi tipovi igrača. Al isto tako ako staviš RPGa na klupu ni on neće biti zadovoljan jer jednostavno zna da je bolji.

    Onda si u situaciji da će jedan ili drugi biti nezadovoljni a možda i obojica ako im podjelis minute 50-50 jer ni jedan ni drugi neće moći uhvatiti kontinuitet.

    Tako da slažem se da smo trebali presjec ovo ljeto i prodati Ristovskog i ući u sezonu sa RPG-Mikić kombinacijom. A ako postoji bojazan od ozljeda po meni netko kao Karačić nije bio loša opcija za back-up jer može i pokriti obje bočne pozicije. Naravno sad će se neki nasmijati i reći gle ovu budalu predlaže Frana Karačića u Dinamo, ali kao 3. opcija za desnog i 2-3. opcija za lijevog beka ni ne možeš dovest neko atraktivnije ime. A imali bi dodatno tijelo u rotaciji za nedaj bože.
  • Jurki
    11.7k
    A jebote jeste zapeli za tog Ristovskog ko da je najgori igrac u povijesti Dinama i da samo zbog njegovog ugovora nemremo dopeljati ni cistacicu.
    Nikog ne jebe to kaj bumo dalje placali Bockaja, Emrelija, Moharramija, Štefulja i Jurica.
    Bitno da treba iskusnjaru Rileta koji pe glavom na krampone kad bu to potrebno potjerat iz kluba ko zadnju kurvu.

    Sezona je duga i bude sigurno puno minuta za Mikica i Rpga i ostale klince.
  • Haza
    4.1k

    Nisam rekao da ga trebamo prodati pod mus, nego da ako bi birao dal' da prodamo njega ili Sučića, da bi prije prodao Perkovića ove sezone.
    Perković je bio solidan prošle sezone, ali ništa više od toga. Neprirodnu poziciju nije igrao protiv Portugala, tad je bio na stoperu. Meni Perković visi kao luster i na stoperu, loše procjene izlaska na igrača, loše pozicioniranje, jedino ima brzinu, lijevu nogu i mladost.
    Igrao je i Sučić vrlo zahtjevnu poziciju prošle sezone, pa nemam jednu riječ protiv njega.
    Na kraju krajeva dojma sam da isto misle i Marić i Jakir, i da njima Perković nije neka opcija ove sezone.
    Ali to je moje mišljenje, i prije sam vidio da Mauro ima dosta fanova na Zoni. Dobro je da imamo različita mišljenja.
  • Pop corn
    8.1k
    dojma sam da ga sad možemo prodati za 5 plus milja eura (jer je mlad)Haza

    Svakog igrača ipak možeš prodati jedino za onoliko kolika je ponuda...

    Isto je i kod ideje Rileta u Saudijskoj ili kod Perkovica, Perica i ne znam koga se sve tu spominje.

    Tržište je to koje diktira...
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Koji ste vi meni kraljevi. Napucali 3-4 stranice o prodaji Rileta kao da je vec sletio u Arabiju ili nedaj Boze srbiju.
  • sebenico
    552
    Čačić je u podcast inkubatoru pričao da su doveli Perkovića jer je ''mlad i ljevak''. Meni on nikako ne uljeva povjerenja i on bi mi bio među prvima za prodaju da se popuni budžet
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ne znam je li bilo negdje ali sinoc u inkubatoru kaze Vranjes da se Nürnberg zanima za Emrelija. Klose je sad tamo trener i zvao je Vranjesa da mu kaze svoje misljenje.
  • DiddyGuela
    2k


    I to je sve pokrenuto jednim postom famoznog forumasa koji bunca o prodaji Ristovskog u SA kako bi se oslobodio prostor Mikicu. Znaci doslovno zadnjih 7 stranica za nista.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Borna Graonić navodno ide u Dugopolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions