• sebenico
    552
    Riletu se, kao i svim igračima, treba objasniti koja mu je uloga u ekipi i reći mu da se na utakmici ne treba na svaki pogrešan potez ili odluku suigrača mahati rukama. I onda neće biti problema, a on sa svojim nogometnim kvalitetama sigurno ima mjesta u Dinamu
  • Dinaminjo
    929
    pa zato velim, mozda netko poput Karnicnika koji moze igrat oba beka..
  • Orc123
    7.8k
    Nego, da konacno promjenimo temu zvanu Rile....
    Kak stojimo oko dogovora s Cordobom, zna li tko od insajdera? Jel to rijeseno?
  • sebenico
    552


    Uhvatili smo se Slovenaca kao pijan plota. Njihova dobra igra na ovom prvenstvu nije posljedica individualne kvalitete pojedinaca nego kolektiva koji je posložio Kek. Prema tome, ako gledamo koga dovesti od Slovenaca, onda je to trener, a ne igrači...
  • Dinaminjo
    929
    kljucna rijec "poput"
  • Heisenberg1986
    195
    Zanimljivo kako barcelona, psg , real i slični si mogu dozvoliti da im u prvoj postavi u važnim utakmicama ili u cijeloj sezoni igraju 16, 17 godisnjaci, ali dinamo ne može. Isto tako je priča bila za baturinu u ligi prvaka kad mu cacic nije davao minute. I da, nije ok možda gvardiola staviti s 18 godina da čuva prime lewandowskog, ali da mikic ne može biti backup, a ako neku tekmu treba bunkerisati može i theo odigrati beka, e to mi stvarno nije jasno.
    Rile je najlosiji igrac prošle sezone i ima itekako grešaka, usporava igru, diže nervozu, guši krila. Van nogometa je legenda svojim pristupom prema navijačima. Unutar nogometa je u padu da ne vidim šta možemo izvući iz njega. I ne treba ga tjerati na silu, ali ne treba se ni praviti to što će uzeti minute mikicu i rpg-u je dobro. A da ne govorim ako bude opet prva postava sljedeće sezone, onda je njegov ostanak apsolutno štetan.
  • rioda
    4.8k
    A Perković?
  • MarK
    621
    Možda nitko nije napisao ali nije stvar u milijun eura uštede ako Rile ode. Problem je u tome što bi on mogao zahtijevati vrlo ozbiljnu minutažu, pa čak i prvu opciju za RB. Kad bi on bio zadovoljan rotacijski igrač mislim da bi mnogi tu bili za njegov ostanak. Ovako se u strahu mole da ga Arapi odnesu.
  • Haza
    4.1k
    Perković nije bek, ne zna se postavljati kao bek, protiv Paoka smo od 5 komada tri primili preko njegove lijeve strane. Ako netko mora ići, nadam se da ćemo njega prodati, a zadržati Sučića.
    Nije slučajno da baš svaki trener ignorira Perkovića.
    Šta se tiče priče joj gle kako Real i Barca forsaju klince od 17 godina, morali bi svi znati, da kad su Barca i Real u pitanju da su njihovi nadareni klinci u tom trenu najveći talenti na svijetu, koji iza sebe imaju 100 nutricionista, 50 psihologa, 100 osobnih trenera, i ti klinci iz Barce i Reala su sa 17 godina fizički, psihički i sportski zreliji od većine igrača svoje generacije.
    Najbolji primjer je Messi kojeg su šopali s hormonima rasta dok je imao 15. Kod nas ako im bananu damo nakon treninga su sretni.
  • Peškaman
    4.2k
    Idealno bi bilo poslati ga na posudbu u BiH,naravno ako neće dobivati minute u Dinamu.
    Zašto,zato što u BiH utakmice moraju započeti u21 igrač.
    Naći neki klub loji će garantirati da će igrati,tipa Posušje i vidit ćeš na polusezoni već šta i kako.
  • Mlađi referent
    12.3k
    protiv Paoka smo od 5 komada tri primili preko njegove lijeve strane.Haza

    Dva su došla nakon kornera, jedan deflection, jedan penal i jedan ubačaj s naše desne strane

    Kakav je ovo argument protiv Maura?
  • Haza
    4.1k
    Pogledaj reakcije Perkovića na tim kornerima, na odbijenim loptama, bilo ti je protiv Paoka nekoliko situacija di je on izvisio ali nismo primili gol.
    Tu utakmicu je on bio stvarno užasan. Mogao bi i dalje, gledao sam mladu repku protiv Portugala kad smo izgubili 6-1, tu utakmicu mi je bilo neugodno gledati šta su Portugalci radili Perkoviću.
    Ne kažem da neće moći napredovati, ali dojma sam da ga sad možemo prodati za 5 plus milja eura (jer je mlad), za koju godinu, možda nećemo moći ni pokloniti. Ali to je samo moje mišljenje, na kraju krajeva, Perković nije standardan niti u mladoj repki, nigdje nije standardan, a to onda već ukazuje da nije samo do trenera, da je malo i do igrača.
  • Daliban
    1.6k
    Možda nitko nije napisao ali nije stvar u milijun eura uštede ako Rile ode. Problem je u tome što bi on mogao zahtijevati vrlo ozbiljnu minutažu, pa čak i prvu opciju za RB. Kad bi on bio zadovoljan rotacijski igrač mislim da bi mnogi tu bili za njegov ostanak. Ovako se u strahu mole da ga Arapi odnesu.MarK

    U suštini. Ja ne vidim što mi dobivamo Riletovim ostankom osim tog fantomskog iskustva igrača koji je baš jako pao unazad godinu i pol.

    Blokiramo jednog od najperspektivnijih juniora čija bi vrijednost redovnim rotacijskim minutama u Dinamu sa 17 godina eksponencijalno rasla, čuvamo Rileta do isteka ugovora kada ga sigurno možemo unovčiti za barem neku simboličnu cifru, a na koncu možemo osloboditi i njegovu plaću za narednu sezonu.

    Svi se nalaze uvrijeđenima na to što Špikić ima 350k ili koliko već, slave što smo uštedjeli 150k jer smo otpisali nekog žnj bivšeg juniora, a to što bi nam rezervni desni bek imao duplo nije problem samo zato što je to Rile.

    Riletovim ostankom ili Mikić dobiva minute na kapaljku i trebao je na posudbu ili Mikić zauzima mjesto ispred Rileta pa imamo nezadovoljnog senatora na kojem smo mogli uštedjeti milijun eura da smo se razišli na vrijeme. Meni su to bitne odluke, a ne jesmo li otpisali mlađeg Brekala ili koga već.
  • rioda
    4.8k
    Do kad Rile ima ugovor?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pogledaj reakcije cijele ekipe kod većeg dijela tog susreta, od najiskusnijih do ovih manje, držanja linija, offside zamki, govora tijela. Sve je bilo katastrofa.

    Ok, ne cijeniš Perkovića, razumijem, mogu se i složit da neke stvari nisu kakve sam očekivao od njega. No, protiv Grka nam je tog beka morao igrat i Gvardiol, ne bi bilo ništa drukčije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions