• Daliban
    1.6k
    Trener će uvijek preferirati iskusne igrače jer će mu donijeti više bodova.Zagi

    Ne nužno ni to, jednostavno im više vjeruje. Trener uvijek gleda kratkoročno, SD mu mora gurati ruku u interesu kluba.
  • Jurki
    11.7k
    to je normalno da ako se neko ozlijedi.. mora drugi uskociti.. ali mi nije normalno 17 godisnje dijete baciti onda u vatru.
    Ova momcad da bi bila dugorocno rezultatski dobra treba joj i iskustva.
    Edit: kak je netko napisal.. prvo se treba rijesiti Bockaja, Moharramija, Štefulja, Drmica, Emrelija..
    lako za Rilea koji ima ugovor jos godinu dana.. i on bu svoje odradil kad bu potrebno.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je normalno.

    Ja vidim dvije više-manje racionalne opcije:
    a) dečko je spreman, ostaje s nama i prodajemo Rileta (financijski i razvojno najlogičnija opcija)
    b) dečko ide na posudbu da sazrije i dobije minute (ziheraška, idemo na iskustvo, mali se barem razvija na posudbi)

    Trenutno je s nama na pripremama i igra krilo. Niti razvijamo dečka niti punimo budžet Riletovom prodajom niti se rješavamo visokog ugovora rezervnog desnog beka.
  • Zagi
    7.6k
    Da dođe Jakir ili bolje Marić i kaže , ovu sezonu će Noa igrati više krilo ali vidimo ga kao beka u budućnosti, bio bih puno mirniji.
  • Omake
    2.5k
    Piše Romano da će Jan Oliveras u Arabiju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Trenutno imamo tri desna beka.Daliban

    Četiri.
  • Daliban
    1.6k
    Da, ali četvrti je ozlijeđen i kontam da ide na zimu.
  • vjeko1701
    7.9k
    Rile je igrač sa finom reputacijom, sigurno bi bilo zainteresiranih.Daliban

    Imaš neki dokaz tome ili ko u 90% slučajeva uzimaš nešto iz guzice i onda naštampaš 20 postova u sat vremena oko toga?
  • Orc123
    7.8k
    Jedna dobra stvar je postava od jucer koja je trebala igrati.
    Rpg, Ktc, Torrente i Ogiwara. Ocito Jakir ne forsira glupossti nego ide na ono jedino normalno. Kad potpise Mmae onda bi to trebalo izgledati Rpg, Mmae, Torrente, Ogiwara. Super je sto Mmae prica i Spanjolski i Francuski pa je to savrsena kombinacija. Ogi je balkanac, on ce pohvatati.....:lol:
  • Daliban
    1.6k
    Imaš neki dokaz tome ili ko u 90% slučajeva uzimaš nešto iz guzice i onda naštampaš 20 postova u sat vremena oko toga?vjeko1701

    Nemam, to je moje slobodno uvjerenje. Slaže li se tvoje slobodno uvjerenje s mojim ili ne? Ovako, bez dokaza jer nemamo uvid u ponude, upite, menadžerska naklapanja i slične stvari pa se na njih nema smisla pozivati.
  • Droljo
    8k

    Misliš da marić ima opciju 'offer to clubs'?
    Kao u Football Manageru nešto...
  • vjeko1701
    7.9k
    Kvalitetna rasprava se ne vodi preko osobnih uvjerenja predstavljenih kao činjenice. Ako je temeljna teza smiješno nategnuta, sve kaj je došlo iza nje je irelevantno.

    Kaj ne bi bio problem da to napišeš jednom i ok, al znajući tvoj opus, sljedećih 6 mjeseci budeš barem jednom tjedno pokrenuo raspravu kako je Rileta trebalo prodati u Arabiju jer je ponuda sigurno bilo.

    A ako se već upustim u tu temu, bolje je da on kod nas odradi ugovor do kraja dok ne stasa Mikić. Mikić ima 17 godina, igra za mlađe selekcije, ima opciju dvojne registracije a ti tu pričaš kao da će cijelu sezonu sjedti na klupi. Neće.

    Tvoji postovi koji uspoređuju Ristovskog sa igračima koji neće odigrati više nikad niti minute za Dinamo (kao Jurić) ili sa igračima koji su taman oko svog vrhunca i jednostavno se traži bolje za prvu ekipu (kao Špikić) i gleda da se njih barem nešto unovči su ili zlobni ili smiješni. Ristovski nije nijedna od tih kategorija. Nit se može unovčiti niti je truba koja sjedi na tribini. K tome je još doveden prvotimac ispred njega.
  • Paggini
    19.6k
    Rile treba na klupu, a ne u drugi klub.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da raspravljamo o nečemu oko čega se svi sa mnom osobno slažu - da bi za Rileta bilo interesa na račun njegove reputacije.

    Zašto o tome raspravljamo? Ne znam. Slobodno raspravljajte o tome bez mene, smatram to bespredmetnim.
    Kvalitetna rasprava se ne vodi preko osobnih uvjerenja predstavljenih kao činjenice. Ako je temeljna teza smiješno nategnuta, sve kaj je došlo iza nje je irelevantno.vjeko1701
    Ok.
    A ako se već upustim u tu temu, bolje je da on kod nas odradi ugovor do kraja dok ne stasa Mikić. Mikić ima 17 godina, igra za mlađe selekcije, ima opciju dvojne registracije a ti tu pričaš kao da će cijelu sezonu sjedti na klupi. Nećevjeko1701

    Izvanredne talente koji sa 17 godina mogu igrati rotacijsku rolu za Dinamo nema smisla tratiti na dvojnim registracijama u drugoj ligi ili u mlađim selekcijama koje su prerasli. Ne želim da dečko izgubi cijelu sezonu jer ga uvodimo stihijski. Uz dužno poštovanje Riletu, on već dugo nije na razini i važniji mi je razvoj dečka iz naše vlastite škole koji ima potencijal postati reprezentativni bek u budućnosti.
  • Hrc-Vg
    346
    Rile je populist. Nosi vodu navijačima, najveći je purger u svlačionici…I drži leđa Jakiru. Jako dobra socijalna inteligencija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions