• Izet Hajrović
    2k
    ako se kojim slučajem RPG ozlijedi, ne bih baš htio gledati Mikića na desnom beku u Europi. Neka Rileta tu kao backup.
  • mali M
    5k
    pa al dobro te dečko pital, jel znaš za neku ponudu koju mi neznamo i ti pobjegneš u sarkazam. Da, slažem se, treba Ristu prodat u Arabiju, sviđa mi se i Kina ili Indonezija. I? Jel ima koja ponuda od tamo? Nemremo prodat Ristovskog nigdje gdje ne postoji ponuda za njega...
  • Jurki
    11.6k

    Svi mi znamo u kakvom je stanju Rile. Da gestikulira prema suigracima, sucima, protivnickim igracima itd. Svi znamo da je vec vise od godine dana u slobodnom padu kaj se prezentacija tice na terenu.
    Isto tak tocno je da on nebi trebal po hijerarhiji biti prvi bek.
    Isto tak ima veliki ugovor.
    Sve su to neki objektivni razlozi da mozda nebi bilo lose prodati Rilea.

    Međutim ostali bi na RPG-u i Mikicu. I ne daj Boze duzeg odsutstva RPG-a.. imamo jeben problem di bi bacili malog Mikica doslovno u vatru i di bi on mogel izgoriti.
    Rilea bi ostavil u rosteru da odradi postojeci ugovor do kraja tj jos godinu dana kolko ima.
    I za to vrijeme pripremal lagano Mikica za sve cesce participiranje u prvoj ekipi.
    Ova ekipa je jako mlada i odlazak tak iskusnog igraca u ovom trenu ne znam kolko je pametan potez.

    Edit: znam da je glup razlog, ali ak mozemo placati Bockaja, Štefulja i Jurica.. koji popapaju prek milje eura godisnje.. onda mozemo platiti i Rilea.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ako je Rile najveći problem, onda problema nema
  • vjeko1701
    7.9k
    Al neki postovi zbilja ko da dolaze od FM pundita.

    Čuj, treba ga podati u specifičnu zemlju (jel uopće ima interesa, ponuda...) da bi se oslobodilo mjesto za 17 godišnjaka u sezoni u kojoj garantirano igramo na tri kolosjeka.

    Evo, ja mislim da Špikića treba prodati u Barcelonu, Bočkaja u Real, Rukavinu u City a Emrelija u PSG.
    Ajde Mariću, šta se čeka.
  • Zagi
    7.6k
    Ban se opravdano boji Riletovog senatorskog statusa i poslijedično premale minutaže za Mikića.
    Opet, u pravu je i "kaj ako se RPG ozljedi" ekipa.
    I jedno i drugo je svojevrstan rizik.

    Meni se čini da se ide prema solomunskom rješenju i da će Mikić minutažu prve sezone tražiti na desnom krilu uz Cordobu (pretpostavljeno da će kupiti Cordobu i prodati Špikića).
  • Jurki
    11.6k
    Evo, ja mislim da Špikića treba prodati u Barcelonu, Bočkaja u Real, Rukavinu u City a Emrelija u PSG.
    Ajde Mariću, šta se čeka
    vjeko1701

    Kaj kolko bumo trazili za svakog? 10 milja bu ok cifra?
    Pa da popunimo budget za cijelu sezonu.
    Edit: Moharramija u Psg
  • vjeko1701
    7.9k
    To je na treneru a ne SD-u. Rile je igrač koji i u HNL-u i u europi može pokriti desnog beka ili desnog stopera (ako je baš nužno) u dva različita sustava. Sa sportske strane je starosjedioc u svlačionici koji je iskoristiv u više slučajeva i varijanti. Za razliku od njega, štedi se na plaćama igrača koji su iskoritivi samo kao grijači stolica ili su na nekom procjenjenom peaku u Dinamu, nisu nositelji pa ih se prodaje prije nego cijena počne padati.
  • Droljo
    8k
    Ja bih rileta prodao za 5 mil u barcelonu.
  • Daliban
    1.6k
    Svaki dan zazivate prodaju nekog igrača neovisno o tome ima li ponuda. Rileta sada branite jer vam je osobno drag, a ne zato što je njegova prodaja iracionalna.
  • Daliban
    1.6k
    Meni se čini da se ide prema solomunskom rješenju i da će Mikić minutažu prve sezone tražiti na desnom krilu uz Cordobu (pretpostavljeno da će kupiti Cordobu i prodati Špikića).Zagi

    I meni, a to bi bilo najgore rješenje od svih. Bolje ga je onda poslati na posudbu umjesto da se izvanrednog bekovsokg potencijala trati na krilu.
  • Krizy
    43.1k
    Jel ti razmišljaš uopće ili samo kontriraš?

    Pišeš cijelo vrijeme da Ristovskog treba prodati u SA, kao da ima 7 ponuda od 5 milijuna iz te lige.
  • Daliban
    1.6k
    Međutim ostali bi na RPG-u i Mikicu. I ne daj Boze duzeg odsutstva RPG-a.. imamo jeben problem di bi bacili malog Mikica doslovno u vatru i di bi on mogel izgoriti.Jurki

    Ovako ćemo ostati na Riletu ako se RPG ozlijedi. Gdje god da se netko ozlijedi, netko drugi će morati u vatru.
  • Daliban
    1.6k

    Pa ne kontriram nikome, ja sam izvorno napisao svoje mišljenje i drugi su počeli kontrirati meni.

    Rile je igrač sa finom reputacijom, sigurno bi bilo zainteresiranih. Arabija je navedena kao primjer jer stariji i reputabilni igrači tamo odlaze. Poanta je u planskoj integraciji klinaca i potezanju okidača u pravo vrijeme. Ja mislim da je to vrijeme sada, netko drugi se možda ne slaže i o tome se može razgovarati.

    Trenutno imamo tri desna beka. Jedan je višak.
  • Zagi
    7.6k
    Ja bih rekao da je na SDu.
    Trener će uvijek preferirati iskusne igrače jer će mu donijeti više bodova.
    SD bi trebao donijeti odluku, OK Rile je trenutno bolji ali Mikić je world class talent i bitniji je za budućnost kluba (pod pretpostavkom da on to je) i time eliminirati trenerove dvojbe.

    Mogao bi Rile biti treća opcija ali koliko se on s time miri, kako mu dati dovoljno minutaže da je u tim ključnim utakmicama u natjecateljskom ritmu?

    Prodaš treneru Dembelea pa hoće neće, mora stavit Yamalla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions