• Simpatizer
    270
    Mi imamo garantirano 50 godina dominacijevjeko1701

    Mi imamo sve potrebne alate da dominiramo idućih nekoliko godina.

    Ako se sad kvalificiramo u LP, usudio bih se reći za idućih 5 godina.

    Hajduk ima velik budžet, ali čak i kao takav bi u tom slučaju bio skoro pa dvostruko manji od našeg.

    Ako je naša uprava iole sposobna mi bi s tim novcima trebali dominirati.

    Druga je stvar ako nije
  • Praskaton
    2.3k

    Složio bih se s tobom kad tad se mogu poklopit sve te stvari i naša loša sezona.

    Gledajuci hajduk od prije 7-8 sezona i ovaj sad meni je to veliki napredak.Stvar je u tome što smo se i mi digli(počevši od Bjeličine ere pa nadalje).
    Dovoljno je pogledat momcadi tada.Nisu imali ni blizu kvalitete Livaje,Pukstasa,Uremovica.
  • don
    5.6k
    nitko ne kaže da je titula garantirana sljedećih 50 godina već da ona ovisi isključivo o nama i o nikome drugome, neovisno koliko je hajduk ili netko treći dobar.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Iako sam jako zadovoljan kako dečki rade, naravno da radimo i na pojačanjima, morat ćemo proširiti kadar jer ćemo se s ovim jako teško boriti na tri fronta i igrati utakmice svaka tri dana. Sve su to mladi igrači, jako mlada momčad bez previše iskustva, no igranje u ritmu četvrtak – nedjelja zahtijeva široki roster kojeg mi trenutno nemamo. Sopić
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ok onda, ne može nam nitko ništa...svi će se uvijek samouništavati. Mi imamo garantirano 50 godina dominacije. Odličan stav za vođenje klubavjeko1701

    Siguran sam da nitko u klubu ne razmišlja na ovakav način.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Jedina šansa tovarima da napune prostoriju trofejima je da uvedu kao u borilačkim sportovima da i poraženi dobije pehar samo manji i srebrni.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ivan Rakitić je blizu prelaska u Hajduk.

    Danas je na svojim društvenim mrežama stavio zanimljivu objavu, na kojoj su spakirani kuferi i upitnici.

    Eto, već smo pisali da je Rakitić s Hajdukom usmeno sve dogovorio te nemamo što dodati do službene potvrde, pa za sada evo što je objavio...

    Blaz Duplančić
  • Georg Koch
    4.5k
    ocito je njihov.
    Transfer i pol'. Za HNL beton.
    Tko to ne prizna i dalje zivi u zabludi da je Spika solidan igrac za Dinamo, Uremovic nije za HNL (prije sluzbenog potpisa za tovare vecina komentara bila je takva) - decko je s pol snage najbolji stoper lige.
    Pongracic nije za Dinamo (ide za 15m sada) itd itd.
    Suma sumarum, top transfer za njih, mi smo i dalje bolji i tako ce i zavrsiti.
    Dobro za ligu da dolaze takva imena.
    Samo fascinantno, nitko kod nas :down:
    Mislim da se odricu milijuna i milijuna, ugovora i slicno.
    Fact.
  • don
    5.6k
    Ivan Rakitić je blizu prelaska u Hajduk.Ivdzo11

    može :cool: :up:
  • Dino
    2.6k
    Mislim da se odricu milijuna i milijuna, ugovora i slicno.Georg Koch

    Onda su jednostavno retardirani. Da iz stabilnog kluba u kojem imas dobar ugovor odes u klub koji se svake godine bori postat jesenski prvak i pritom u tim godinama riskiras kojekakve ozlijede, pritisak i pad ugleda (objektivno mozes europskoj masi koja te zna samo past u ocima), onda si u kurcu. Mislim da je realnije da lazu kako igraju za kikiriki, dok istovremeno neka postena lova sjeda na racun.
  • Paggini
    19.7k
    decko je s pol snage najbolji stoper lige.Georg Koch

    Daj se uozbilji i skini se sa slobodne dalmacije
  • NORTE
    11.4k
    pritisak i pad ugleda (objektivno mozes europskoj masi koja te zna samo past u ocima)Dino
    Kum mu je neki veliki hajdukovac, koji se klaunizira s njihovim šalom po svijetu.
    Perišić je tamo i to je dodatni razlog zašto je odlučio doći k njima.
    Past će u očima samo navijačima rivala.
    Svima će bit posebno drago uzet njima bodove.
  • DiddyGuela
    2k


    Ili ti zivis u proslosti. Rakitic je rekreativac. Tko je pratio Sevillu prosle sezone znat ce o cemu pricam. Tako su se oni natrpali "rakiticima" u prvom djelu prvenstva pa su plesali oko zone ispadanja. Tek su kasnije malo prodisali sa novim trenerom koji je odstanio tih par zombija.

    Ovo kasnije u SA nisam pratio osim sazetaka ali i po tome mozes steci dojam da su mu noge mrtve. On u sebi nema vise od 30ak minuta profi nogometa, pa ni na HNL razini. N.Kalinic je bio u boljem fizickom stanju kada je dolazio pa se ispostavilo da je gotov. Kazem, ako im je OK da ga placaju milju € godisnje za uci sa klupe - onda su dobri.

    A da ne pricam o stilu igre koji oni zele igrati pod Gattusom...puno trke,presing,bla bla.
  • Captain America
    17.6k
    Nije li štene Duplančić prvi pustio da je Jurić novi trener Hajduka?
  • Georg Koch
    4.5k
    ne citam je kao ni tvoje poluanegdote.
    Tko je bolji stoper od njega?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.