• Noel
    5.9k

    Mitomanija i Mržnja ne prolazi u nogometu. Dok god će im Mitomanija i Mržnja bit dva centarfora glavne uzdanice sa kojim napadaju naslove i titule mi možemo gledat mirno prema naslovu. Imali su playmaykera HNS i sudačku organizaciju prošle godine ali su sami sebi pucali u nogu sa var snimkama i doveli poštene strane suce koji ne navlače za njih. Evo kakvi su to likovi. Nesposobni da ih ni suci nisu mogli gurnut barem na 2. mjesto.
  • Brusa
    1.5k
    i on mi onako ozbiljno kaže da ima problema, ali napreduje se jako i da nije mala stvar prošle godine i jesenski prvak osvojenomali M

    Ovo je pravo žalosno...čak mi ni smiješno nije
  • Jurki
    11.7k
    Najveci konkurent Dinamu za naslov prvaka ove a i sljedecih sezona bude Dinamo.
    Ako budemo ozbiljni.. ne brinem previse za hnl..
    Rijeka opet mora u slaganje ekipe ispocetka..
    Osijek je poligon za razvoj i prodaju igraca.. dugorocno ne znam kolko je to dosta za realne aspiracije na titulu. "Loksa na steroidima".
    Tovari se guse u svojim glupostima i besparici.. gde budu morali prodavati ono kaj iole vredi na trzistu.
  • Zagi
    7.6k
    Osijek je poligon za razvoj i prodaju igraca.. dugorocno ne znam kolko je to dosta za realne aspiracije na titulu. "Loksa na steroidima".Jurki
    Titula ovisi o nama tak da je nezvahvalno njihov projekt ocjenjivati po tome.
    Al ajmo ovak. Dam se kladiti da će u slijedeće 3 godine osvojiti duplo više euro bodova od Rijeke i Hajduka , zajedno.
  • vjeko1701
    8k
    Vi svi pričate o navijačima, ja pričam o garnituri, ljudima koji vode klub. Predsjednik i trener mogu promjeniti mentalitet ekipe neovisno o mentalitetu mase oko kluba. Trenutni mi ne izgledaju tako ali nije nemoguće da u jednom trenu takvi dođu.
  • Jurki
    11.7k
    Titula ovisi o nama tak da je nezvahvalno njihov projekt ocjenjivati po tome.Zagi

    Ovisi dal budu svake godine rasprodali sve kaj valja.
    Ako budu radili ko Loksa, onda budu vjeciti cetvrti.
    Projekt je dobar.. i da maknemo Dinamo po strani..cak bi Rijeci dal vece sanse za titulu.
    A to kaj si rekel za Europu je vrlo moguce.
  • Simpatizer
    270
    Predsjednik i trenervjeko1701

    Ajde za Gattusa još i kužim, ali šta će Ivan Bilić napravit po pitanju mentaliteta?

    On mi se čini kao dobar čovjek, ali i sam je rekao da se neće miješati u nogomet niti da je stručan po tom pitanju
  • vjeko1701
    8k
    Dam se kladiti da će u slijedeće 3 godine osvojiti duplo više euro bodova od Rijeke i Hajduka , zajedno.Zagi

    Nek oni prvo uđu barem jednom u povijesti u europske grupe pa ćemo onda pričati kolko će bodova osvojiti.

    Rijeka je za Osijek kaj se tiče europskih natjecanja Real Madrid.
  • ZgDLions
    395
    Rijeka je prošlu sezonu imala podosta sreće uz nelošu ekipu.
    Pomazili su ih neki rezultati što mislim da ove godine uz puno slabiju momčad nebu išlo,teško medju prva tri.
  • vjeko1701
    8k
    Ajde za Gattusa još i kužim, ali šta će Ivan Bilić napravit po pitanju mentaliteta?

    On mi se čini kao dobar čovjek, ali i sam je rekao da se neće miješati u nogomet niti da je stručan po tom pitanju
    Simpatizer

    Nit sam mislio sprecifično na njih dva, nit sam napisao ove sezone. Sve je počelo sa izjavom da bi im se kad-tad moglo poklopiti.
  • Simpatizer
    270
    Nit sam mislio sprecifično na njih dva, nit sam napisao ove sezone.vjeko1701

    Napisao si trener i predsjednik, oni su trener i predsjednik.

    Bilić je tek započeo svoj mandat, znači ima još 4 godine u klubu ako mu izvršni ne da otkaz prije toga, a gattuso je tu mjesec dana.
  • vjeko1701
    8k
    Pročitaj cijelu raspravu.
  • Zagi
    7.6k
    A je Vjeko ako naprave ovo i ono , mogli bi ...
    Onda nebi pričali o istom klubu.

    Kako svaki narod ima vlast koju zaslužuje, tako svi navijači imaju upravu koju zaslužuju...
  • vjeko1701
    8k
    Ok onda, ne može nam nitko ništa...svi će se uvijek samouništavati. Mi imamo garantirano 50 godina dominacije. Odličan stav za vođenje kluba.
  • Zagi
    7.6k
    Ja nas uspoređujem sa RBSom. Dok smo mi tu negdje ili jači od njih, ok.
    Pa ako netko iz HNLa bude još jači od toga, svaka čast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.