• Paggini
    19.6k
    : a gdje je zapelo sa Baselom za Šotičekasport

    Vidio Šotiček nove dresove, kaže nema šanse da igra u njima.

    (Izvor: T. Ničota)
  • Mlađi referent
    12.3k
    “...O zvezdo zvezdana…” - Samy Mmaee, 2022.

  • Omake
    2.5k


    Šuplja priča kao i sam švicarski sir.
  • Medvedgrad
    257
    vidim da se za Marokanca već počinje koristiti "skraćenica" MMA, mogli bismo sljedeće sezone imati "troslovni zadnji red" u nekim utakmicama - Ogi, MMA, KTC, RPGSajla

    A tu je i Max.

    Slepička bi se dobro uklopio sa RPG i MMA, još fali UFC...KristijanHR
    Hrvao bi se sa stoperima.
  • sport
    3.3k
    Evo i Olivari piše o Mmaeu i Cordobi što znaći da bi rep zidnog guštera mogao još malo narasti.
  • Jurki
    11.6k
    ja bi ipak te najbolje klince ostavil kod nas u rotaciji.
    Fali nam širine, a i ne znam kolko je pametno te igrace slati u nk Krizni Ligament.
    Isto tak za sam njihov razvoj je bolje da postepeno ulaze u prvu momcad. Trening sa boljim suigracima i pod nasom komadnom mi je prihvatljivija varijanta.
  • Peškaman
    4.2k
    Kakvo je vaše mišljenje,ukoliko Špikić ode a dođe ovaj Kolumbijac Cordoba,hoćemo li ići na kupnju nekog 'kapitalca' u vidu desnog krila ili će nam Cordoba biti taj kapitalac.
    Mišljenja sam da ćemo čekati kapitalca da potpišemo 'free' kao RPGa.
  • skener
    873


    ali ali ali, sto ako odu bruno, baturina, sucic i još trojica onda opet nece biti dosta

    objasnit ce to oli za dan dva, za danas je odradio normu
  • San Lorenzo
    15.3k

    Samo nek Špikić ode, ostalo ćemo lako rješit.
  • dinamo vitez
    295
    Golmani - ✅
    Obrana - ✅
    Vezni zasad - ✅
    Dovedemo Cordobu i napad - ✅

    Već sad puno bolji prijelazni rok nego prošle godine i to za relativno male pare. Netko je napomenuo da je obrana i desno krilo stranci, u jednu ruku preslika i naše reprezentacije gdje nam na tim pozicijama fali širine/kvalitete. Jednostavno, kad malo kihne Dinamo na nekoj poziciji - reprezentacija pati.

    Još je tu 7-8 igrača kojima se treba naći novi klub ali vjerujem da će se i to narednih tjedana odraditi.
    A osim za ovu sezonu, mislim da smo i za budućnost osigurani. Ako se sve odradi kako treba, imat ćemo na svakoj poziciji po bar jednog top u-21 prospekta za budućnost.

    Čavlina (Rajić) - Mikić/Perković/Zebić(Živković)/Jakirović - Pavić/Sučić/Baturina(Vrbančić) - Cordoba(Kačavenda)/Stojković(Rukavina,Horvat)/Ćutuk
  • Laugreano
    2.5k
    Ako dođe Cordoba, dolazi jos jedno krilo sigurno.
  • sport
    3.3k
    Cordoba je bolji igrač od Šotičeka pa ne vjerujem da će doći još i "kapitalac"
  • Captain America
    17.6k
    Fali nam širineJurki

    Kako nam fali širine ako imamo 7 seniora za 3 mjesta u vezi i 2 seniora za 1 mjesto na desnom beku?

    ne znam kolko je pametno te igrace slati u nk Krizni LigamentJurki

    Ovo je potencijalno problem, ali do ozljede uvijek može doći.

    Trening sa boljim suigracima i pod nasom komadnom mi je prihvatljivija varijanta.Jurki

    Baturina je trenirao godinu dana s ekipom pa je tek nakon dolaska Čačića i konstantnog guranja u prvih 11 napravio potreban skok. Imali smo Živkovića proljetos ovdje pa je dečku napravljena medvjeđa usluga i vraćen je na kraju u Lokomotivu.
  • Crni86
    3.5k
    upravo zbog svega toga je trebalo imati vec dogovoreno filjalu gdje bi upravo klince poput pavica,mikica,vrbe, horvata itd mogli poslati na sezonu seniorskog nogometa. Uz opet kontrolirane uvjete s nase strane (stozer i sl.).

    Pitanje je da li imaju dovoljnog podrazaja u juniorima, ako nemaju vrijeme je za iskorak i postepeno da ulaze u seniorski nogomet. Ako nista drugo dvojna registracija u nekom klubu iz druge lige ne bi bilo lose rjesenje.
  • Jurki
    11.6k
    Ademi je tu.. ali je upitno kolko on moze potegnuti. Rog isto tak nije nas igrac.
    Vrba bi mi uz Stojketa bil prva zamjena za Baturinu. Pavic zamjena za Sucica i Misica.
    Cak mislim da bez obzira na sve taj trojac nikam ne isel na posudbu.

    upravo zbog svega toga je trebalo imati vec dogovoreno filjaluCrni86

    Ovo se slazem u potpunosti. Trebalo je to biti rijeseno.. ali po svemu sudeci nebu nist od toga. Bar ne ovaj prijelazni rok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions