• Omake
    2.5k
    Gledam transfere klubova sa ELO ratingom sličnim Dinamovim, i za oko mi zapeo prijelazni rok Bodo Glimta od prije par sezona kada su im jedina 2 transfera bila 2 igrača iz druge lige ukupno plaćenih 1,8 mil eura. Možete li zamisliti kolektivni shit show u našim medijima i portalima kada bi Dinamo imao takav rok haha.
  • Laugreano
    2.5k
    Obrana i desno krilo stranci, ostalo sve naši.
  • Peškaman
    4.2k
    I kažu nismo dobro pokriveni, Kevin,Teofil,Katarina,Ronael,Pero,Gabrijel plus MMA dovodimo :rofl:
  • Marley
    1.6k
    i to kako mocno i znakovito zvuce MMA i RPG :fire:
    S tim da je RPG vec dokazana masinerija kod nas
  • Laugreano
    2.5k
    Cudno mi je da mu je vrijednost samo 1.5m na transfermarkt
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Šta je s onim pričama da idemo po Radeljića i Galešića? Očito bezvezna naklapanja novinara.
  • sanjinlego
    3k


    Radeljić nije bio ozbiljna opcija, Galešić jest.
  • Orc123
    7.8k
    imao neku izraslinu na gležnju koja bi mu u buducnosti kao mogla stvarati probleme ali eto ocito da to i nije tako.... Siguran sam da ce mali biti odlican igrac I nasa velika greska...
  • Crni86
    3.5k
    Kad krene vatromet iduci tjedan, Olivari i Nicota nece znat od kud krenuti sa clancima.

    Al dobro pouceni proslim dogadajima treba se strpit da bude sve skroz finalizirano i potpisano.
  • skener
    873
    kaze germanijak: "Samy Mmaee, marokanski stoper s belgijskom putovnicom početkom idućeg tjedna, možda već u ponedjeljak, trebao bi doći na liječnički pregled i potpisati za Dinamo."

    nisu sigurni je li ponedjeljak jer na jednoj objavi tu na forumu piše ponedjeljak, na drugoj ne.

    eto, to je njihov clanak i njihovo doznavanje
  • KristijanHR
    23
    Slepička bi se dobro uklopio sa RPG i MMA, još fali UFC...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Bitno da se stalno negativno priča o našem sportskom sektoru, a ekipa radi punom parom na odlascima(prociscavanjem) i dolascima. Ako je ovo istina doveli smo tri top igrača a tek se zagrijavamo.
  • Kreten
    114
    Ak dolazi još jedan stoper kaj će onda biti sa Perkovićem? Nekak bi mi bilo žao da on padne u treći plan jer mi se čini da može biti jako dobar.
  • Crni86
    3.5k
    24 sata je objavio da stize u cetvrtak na ljecnicki sto mi bas i nema smisla da bude tako veliki vremenski razmak izmedu dogovora i ljecnickog.

    Nadam se da je u ponedjeljak na potpisu, a u utorak sa ekipom
  • Dzoni
    616

    Brzi podsjetnik, oni primaju placu svaki mjesec za svoj "rad"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions