• Efes Pilsen
    8.3k
    nadam se da vise nije.. Lagano uzet Mmaea i naci desno krilo i poslat jasnu poruku Misku..
  • Zg123
    212
    meni se cini da njega Jakir vidi kao rotaciju na lijevom beku
  • dinon7
    849

    Slažem se. Prije da će Perić biti taj koji će biti u trećem planu i tražiti novi klub
  • GOAT
    1.2k
    Ak dolazi još jedan stoper kaj će onda biti sa PerkovićemKreten

    Ja bi prvi da nam mladi igraju sto vise ali ako zelimo bolji rezultat u LP tu nam trebaju malo iskusniji dok njegovo vrijeme dolazi.

    naci desno krilo i poslat jasnu poruku Misku..Efes Pilsen

    Jos ce misko bit sretan kad mu damo 1.5 mil za pasalica krajem 8.mj
  • sport
    3.3k
    Ako još dođe TME :lol:
  • Omake
    2.5k
    RPG, KTC, Mmaee, Perković je atletski jedna od najimpresivnijih i najkompletnijih obrana što smo imali.
  • Peškaman
    4.2k
    Perkovića na lijevom beku uz Ogiwaru,Ogiwara napadački bek a Perković je obrambeno jako dobar uz to što može i u napadu potegnut.
    Torrente,KTC,Bernauer i Mmae na stoperskim pozicijama uz to imamo Perića i Perkovića.
    Na desnom beku RPG/Ristovski.

    Za sredinu čak mislim da smo isto dobro popunjeni,možda još jedan ulazni transfer.

    Lijevo krilo popunjeno.
    Desno ovisi je li Špikić ide ili ostaje,ukoliko ide,trebaju dva krila.
    Napadač,ovisi hoće li Petković ostati,ukoliko ostane,vjerujem da Brodić ide što bi značilo da ostajemo na Petkoviću/Kulenoviću. U tom slučaju ne znam je li bolje kao trećeg staviti nekog mlađeg igrača ili ići u kupovinu.
  • Captain America
    17.6k
    S obzirom da je Loxa ostala bez Bubanje, Marića, Mudrog i Bartoleca, možda ne bi bilo loše dogovorit posudbe Pavića, Mikića, a možda i Vrbančića.

    Tim dečkima treba ozbiljna minutaža, a koliko je mogu dobiti kod nas kad na desnom beku imamo RPGa i Rilea kao i u sredini Mišića, Sučića, Baturinu, Stojkovića, Kačavendu, Ademija i Roga.
  • Hrc-Vg
    346
    Ja se iskreno nadam da Ademi i Rile neće biti u prvih 11 na bar 80% utakmica.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Isto tako, vode se razgovori i oko desnog krila, Kolumbijca Juana Cordobe. Dinamo je poslao ponudu od 1.5 milijuna eura, očekuje se da će ipak trebati platiti nešto više, ali opet, manje od dva milijuna eura. I Dinamo je to spreman platiti. No, veći je problem ponuda iz MLS-a, koju Kolumbijac još nije odbio. Ako je, pak, odbije onda bi dolazak u Maksimir trebao biti riješen. Sve to jasno pokazuje da je Marin Šotiček svakim danom sve dalje od Dinama. (T.N.)
  • čovjekjogurt
    617


    Što bi Lokomotiva imala od toga? Oni će radije razvijati svoje igrače. To bi moglo proći jedino ako im platimo par stotina tisuća eura za razvijanje naših igrača.
  • Captain America
    17.6k
    Što bi Lokomotiva imala od toga? Oni će radije razvijati svoje igrače.čovjekjogurt

    Što je Loxa imala od Živkovića lani? Ostali su već bez Krivaka za cijelu iduću sezonu uz sve ove odlaske i nije lako nadoknaditi gubitak takvih igrača.
  • Omake
    2.5k
    Šikić i Mišković na kraju prijelaznog roka ispred Maksimira, colorized

    Z4FyS1o.jpeg
  • sport
    3.3k
    :lol: :rofl: a gdje je zapelo sa Baselom za Šotičeka
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Decki ajmo jedan po jedan deal zatvarati. Prvo Mmae, da nebi bilo nemae, pa kad njega rijesimo idemo dalje,krilo valjda a tu ce se znati i sta ce biti sa Petkom. Mislim ni Cavlina ,niti ovaj drugi golman nisu i onih 6 koje je spominjao maric nego samo nesto sto smo morali odigrati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions