• Paggini
    19.6k
    ne spada da nismo ponudili 2,5 miliona za xy igrača nego 2 i ni centa više (lupam primjer).don

    Pa nama je ovo sa transferima igrica jer se zajebavamo i govorimo treba ovo, treba ono, a to što mi kažemo nema nikakvu odgovornost iza sebe.

    Marić ima odgovornost prema svakom članu za svaku svoju odluku. Ako nekome ponudimo 2 milijuna, a on traži 2,6 milijuna i mi odbijemo, tebi je to klošarenje, ali gledaj da je tih 600 000 eura razlike plaća jednog RPG-a ili pola plaće jednog Torrentea.

    Jer smiješan mi je taj narativ - Pašalić je 5 milijuna eura, kaže Mišković. Dinamo ne da, recimo, više od 2.5 milijuna. U tom slučaju je Dinamo klošar jer nema te pare, a ne Mišković koji je potpuni klaun sa svojim cijenama. Imam osjećaj da Dinamo stavi cijenu za Baturinu 30 milijuna eura da bi mediji bili "Dinamo ušao u svoju delulu fazu, traže ČAK 30 milijuna za Baturinu".

    I na kraju dana - svaka odluka koju je Marić povukao je zasad bila jako dobra, iako ćemo njene efekte vidjeti tek najbolje u listopadu jebiga.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Oršića stavljati u istu rečenicu s Ivanušecom...pa daj malo razmisli prije nego bubneš
  • LM1995
    1.8k
    Znaci oko transfera sucica ako sam dobro razumio clanak iz germanijaka je glasao IO? Tako je cini mi se i kolega sport naveo.

    Ako je istina, ovo je nesto sta mi se jako svida i podrzavam.
    Crni86


    Upravi je (po statutu) za skalapnje poslova koji prelaze iznos od 3 mil.€ potrebna prethodna suglasnost IO.
  • don
    5.5k
    Ako nekome ponudimo 2 milijuna, a on traži 2,6 milijuna i mi odbijemo, tebi je to klošarenje, ali gledaj da je tih 600 000 eura razlike plaća jednog RPG-a ili pola plaće jednog TorrenteaPaggini

    nigdje to nisam rekao.

    Pašalić je 5 milijuna eura, kaže Mišković. Dinamo ne da, recimo, više od 2.5 milijuna. U tom slučaju je Dinamo klošar jer nema te parePaggini

    nigdje to nisam rekao. Pašalić ni ne vrijedi više od 2,5.

    Ne pričam o takvim stvarima, za takve igrače ni ne treba davati toliku svotu i to dobro radi što neki ljudi prije vjerovatno ne bi uradili. Ali ja ti pričam o drugim igračima, onima koji su stvarno pojačanja i za koje je potrebno Platiti a ne davati siću jer eto štedimo (ako). Nije kraj transfer roka, zato sam i napisao čekati ćemo kraj i nadati se da si ti u pravu.

    I na kraju dana - svaka odluka koju je Marić povukao je zasad bila jako dobraPaggini

    Ne znam na koju foru ti je dobra odluka za posudbu Bulata, jedino ako gledaš interes igrača da bi dobio više minuta, a za sami klub ne. Ali ok poštujem
  • CastAway1986
    1.4k
    ne pravi se pametan , nitko njih ne uspoređuje igrački, moj komentar je bio vezan za to da su htjeli ići iz kluba a vidim da neki bivši igrači kao nisu dobrodošli jer su navodno forsirali transfere
  • Zagi
    7.6k
    Ne pričam o takvim stvarima, za takve igrače ni ne treba davati toliku svotu i to dobro radi što neki ljudi prije vjerovatno ne bi uradili. Ali ja ti pričam o drugim igračima, onima koji su stvarno pojačanja i za koje je potrebno Platiti a ne davati siću jer eto štedimo (ako)don

    Kaj nije jedina razlika između jedne i druge grupe igrača tvoje osobno mišljenje?
  • don
    5.5k
    pa nego šta nego moje mišljenje, svi mi ovdje pišemo osobna mišljenja i sasvim smo nebitni u klubu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Facke buraz, sam ti udaraj :strong:
    Nervoza je, jer nije bilo kosti par dana pa se nije ispisao dnevni minimum od 50 stranica na temi :lol:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    pa ja i komentiram tvoju usporedbu. Njihova "želja" za odlaskom iz kluba je neusporediva, ak oti to ne vidiš, onda imaš ozbiljan problem. Mislav Oršić je htio probati nešto drugo, dao je Dinamo brutalno puno, stavljati ga u kontekst papka koji je cvilio da zbriše u najgorem mogućem trenutku je, u najmanju ruku, neukusno. Ali eto, ja se pravim pametan
  • Zagi
    7.6k
    Pitaj Ničotu, za njega smo provjereni izvor informacija :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    Ne znam na koju foru ti je dobra odluka za posudbu Bulata, jedino ako gledaš interes igrača da bi dobio više minuta, a za sami klub ne. Ali ok poštujemdon

    Pa ok, može se ta odluka gledati i kao loša i kao dobra. Možemo ju gledati kao lošu ako smo imali ponude klubova u iznosu od 3.5 milijuna eura za njega, a nismo. Bulat pored ovih igrača ne bi igrao, a plaćali bi mu ugovor, ne vidim točno što je pozitivno u tome...

    I na kraju krajeva, ako ga Standard otkupi na kraju iduće sezone, odluka će biti dobra, šta ne. Ako ga ne otkupi, bit će po meni ni dobra ni loša jer se vraća, ali barem nismo godinu dana plaćali njegov ugovor.

    Ali činjenica je da nismo imali nijednu konkretnu ponudu za njega, jebiga i Standard se ponudi za posudbu i ti bi kao SD rekao - "neću, neka bude u Dinamu, plaćat ćemo mu ugovor iako nije u Jakirovićevim planovima za iduću sezonu".

    Ali ja ti pričam o drugim igračima, onima koji su stvarno pojačanja i za koje je potrebno Platiti a ne davati siću jer eto štedimo (ako). Nije kraj transfer roka, zato sam i napisao čekati ćemo kraj i nadati se da si ti u pravu.don

    Pa ja sam dao primjer Pašalića jer je najeklatantniji, možemo staviti i hipotetski nekog izmišljenog Moussa Diombija iz nekog mrtvog Midtyllanda kao isti primjer. Oni traže 4 milijuna, mi ne damo više od 3.4 milijuna. Tebi je to loše, meni je to racionalna transfer politika jer procjena struke je da on ne vrijedi toliko Dinamu.

    Volio bih i ja da Marić uđe u rizik (Mierez mokra želja) i vjerojatno ćemo i ući u rizike sredinom i krajem osmog kad bude kraj prijelaznog roka jer će tad biti "daj šta daš" od klubova koji žele iskrcati svoje igrače, ali razumijem ako i do toga ne dođe. Spomenuto je 5, 6 igrača novih, dovedena su dvojica u prvih 11 dana prijelaznog roka, ne vidim razlog panike.
  • emilperska
    5.4k
    Da prosječni čitaoc zna da ova dva tri novinarska "barda" kaj prate GNK informacije zadnjih godinu dana čupaju s otvorenog navijačkog foruma, zamislili bi se.

    Zamišljam novinara hanzar medije i kladioničarskih portala kako uvjeravaju svoje šefove da imaju provjerene izvore informacija, a zapravo sjede u Van Goghu i čitaju Zonu i mole Boga da se jave Haza i ostatak "doušnika".

    Sad kad ispadne da je Miro novinar Večernjeg, a Sanjin tportala.. ali dobro..
  • CastAway1986
    1.4k
    A Ivanušec Sunjic Jakic i slični nisu htjeli probati nešto novo , neki napredak u karijeri jaču ligu I bolju zaradu..Ja samo hocu da kazem da su više manje svi koji su napustili klub željeli to i ne vidim razlog da netko nije dobrodošao u klub ako će biti pojacanje..S ovim završavam raspravu s tobom , imaš inbox
  • Zagi
    7.6k
    Da prosječni čitaoc zna da ova dva tri novinarska "barda" kaj prate GNK informacije zadnjih godinu dana čupaju s otvorenog navijačkog foruma, zamislili bi se.emilperska

    Znaš kaj. Trebali bi im otvoriti temu za pitanja treneru na presicama.
    Ionako radimo njihov posao umjesto njih, pa da bar dobijemo neke odgovore.

    Ova njihova standardizirana pitanja na koje znaš unaprijed standardizirane odgovore ...
  • Eduardo
    19.9k
    Filip Brekalo od 1.7. više nije naš igrač. Karijeru nastavlja u talijanskoj Reggiani, Serie B.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions