• Haza
    4.1k
    Ako se sto puta navede laž da Špikić ima velika primanja i da spada u red najplaćenijih igrača Dinama, dal' to onda na forumu postane istina?
    Ljudi, imate internet, upišete Dario Špikić samostalni obrt, i dobijete podatak o plaći.
  • Patrick1996
    61
    Mislis da je soticek siguran? Nesta se utisalo zadnjih dana
  • Paggini
    19.6k
    ↪Paggini Mislis da je soticek siguran? Nesta se utisalo zadnjih danaPatrick1996

    A buraz ne znam, ali miriši mi kao da ide svojim tokom. Čim se ne laje po medijima od Vuksana, Šikića i ostalih, miriši mi na dobro i da se kvalitetno pregovara.
  • Patrick1996
    61
    bumo vidli... nekako si nemogu zamislit da ce osijek uspit zadrzat miereza
  • don
    5.5k
    okej, vratit ćemo se tu na kraju prijelaznog roka pa ćemo vidjeti da li je to bila uspješna politika. Sa uvjetom da pod "uspješna" ne spada da nismo ponudili 2,5 miliona za xy igrača nego 2 i ni centa više (lupam primjer).

    Ja se nadam da si ti u pravu :smile:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    količina mržnje koju dobiva je katastrofalna. Uvjeren sam da u posloženom sustavu može jako puno dati, kao što je i radio u jednom trenutku
  • Peškaman
    4.2k
    Fran Topić free, plaća?Nemrem igra Dinamo

    Mislim da je Zrinjski preuzeo njegovu plaću.
  • javolimtebejako
    1.5k
    ↪Paggini okej, vratit ćemo se tu na kraju prijelaznog roka pa ćemo vidjeti da li je to bila uspješna politika. Sa uvjetom da pod "uspješna" ne spada da nismo ponudili 2,5 miliona za xy igrača nego 2 i ni centa više (lupam primjer).

    Ja se nadam da si ti u pravu :smile:
    don

    200w.gif
  • plavi72
    831
    Ostanak Sučića,Baturine,Petkovića i jedno desno krilo su moje želje i moja največa pojačanja!
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Preuzeli su, da.
    Upitnik sam stavio pored plaća svih igrača za koje nisam uspio na netu pronaći prihode pa ne znam koliku tu uštedu imamo :grin:
  • Crni86
    3.5k
    Znaci oko transfera sucica ako sam dobro razumio clanak iz germanijaka je glasao IO? Tako je cini mi se i kolega sport naveo.

    Ako je istina, ovo je nesto sta mi se jako svida i podrzavam.
  • Dinaminjo
    929
    bili su clanci da je Tolica placens neka odsteta
  • Facke
    3.6k
    Bok decki. Evo ovak. Vise nebudem pisal o nekim stvarima na ove teme. Vidim po reakcijama dosta nervoze. Prvo sori decki za kost koju sam bacil. Imame sa Maricem jake dobruga i postenoga coveka na pozicije sportskuga direktora. I nemojte nu nis brinuti. Treba mu dati punu podrsku kak god ovaj rok zarvsil. Nema on lak posel decki. Nazalost se vecina , tu ukljucujem i mene, posel sportkuga direktora zamislja pune lakse nek kaj uopce je. Ljudi teri su sad u klubu su dobri i posteni. Imame dobru momcad, treba jos tu i tam na koje pozicije najti igraca ko naprimjer na desnum krilu. Treba i videti tko bude mozda jos i otisel iz kluba i taj novec pametne uloziti. Jos jemput sori. Cujeme se i lep cetrtek vam zelim. :heart:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tolic je posuden bio s obvezom otkupa ako Slovan ne ispadne iz lige. Placena je odsteta, ne navodi se kolika, ali tesko da je visa od 500 tis. eura.
  • CastAway1986
    1.4k
    Samo bi se nadovezao na one koji pišu za Šunjica i Jakica da su isforsirali transfer i kao takvi nisu dobrodošli u klub !?A šta je s Ivanušecom , Orsicem i sličnima oni su reda radi otišli a da nisu htjeli??. Po meni i Sunjic i Lovren uz normalnu placu nama bi bili pojačanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions