• Izet Hajrović
    2k
    da, dobra ideja, danas i podcasteri dobivaju akreditacije za pressice.
  • Crni86
    3.5k
    Prema Romanu klauzula za Olma se produzila radi ulaska spanjolske u finale. Novi rok je do kraja iduceg tjedna mislim.

    Isto tako pocelo se spominjat da city ozbiljno krece po Olma.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Nekad me čudi bipolarnost ljudi kad se raspravlja o nekoj temi. Kad se pojavila informacija da pratimo krilo iz Championshipa, nemali broj ljudi je izrazio skepsu, govoreći kako veliki klubovi Championship konstantno pretresaju i dovode svakoga tko vrijedi, pa ako ga netko nije već zakapario, da taj igrač nije potencijalno igrač za Dinamo.

    S druge strane, svakih par dana se ovdje povlači pitanje dovođenja Šunjića. Već sam par puta rekao kako Šunjić po meni nije opcija za Dinamo, da nije napredovao niti malo otkad je otišao iz Dinama. Dečko se borio za opstanak u drugoj Bundesligi i onda tavorio na dnu Championshipa dok nije ispao u treću ligu, da ne govorim da su ga iz jednog kluba potjerali zbog karakternih problema. Otišao sam bio jednom na neki od foruma navijača Birminghama i čitao kako se ljudi pitaju hoće li nedostaci Šunjića biti vidljivi u trećoj ligi i treba li ga zadržati. Opet ponavljam, njihovi navijači se pitaju treba li Šunjića zadržati za utakmice protiv Exetera, Shrewsburyja i Wycombea.

    Na kraju krajeva, ako je Šunjić zaista kvalitetan igrač koji može igrati kvalitetno na višim razinama od druge engleske lige i druge njemačke lige, kako to da ga sad, kad je najbolja prilika za dovesti ga jer je njegov klub ispao u treću ligu, nije uzeo barem neki Coventry, Norwich, Preston ili Hull? Klub iz lige u kojoj je igrao a koji ima ambicije za barem uhvatiti playoff? Kako to da se klubovi iz njegove lige koji su ga gledali dvije godine ne interesiraju za njega?

    Ja znam da se romantičarski gleda na Šunjića i na tu njegovu jednu sezonu pod Bjelicom, ali u kojem trenutku ćemo skinuti ružičaste naočale i malo pogledati što je odigrao taj dečko, gdje i kako?
  • IvanS
    161
    ↪Jos-Optimus A Ivanušec Sunjic Jakic i slični nisu htjeli probati nešto novo , neki napredak u karijeri jaču ligu I bolju zaradu..Ja samo hocu da kazem da su više manje svi koji su napustili klub željeli to i ne vidim razlog da netko nije dobrodošao u klub ako će biti pojacanje..S ovim završavam raspravu s tobom , imaš inboxCastAway1986

    Dinamo tako radi oduvijek na način da prodaje najbolje igrače, zbog zarade ili zbog toga što igrač želi otići. Tu ne mislim na spomenuta dva/tri igrača već ih je kroz povijest bilo oho ho puno.

    Po meni je jedini problem kada se u istom prijelaznom roku (ili dva uzastopce) proda pola ekipe i to sve redom nositelji igre.
    To nam se dogodilo u prošloj godini. U kratkom razdoblju otišli Oršić, Ademi i kada je krenulo ljetos Livi, Šutalo i Ivanušec.
    Sreća pa Bruno iz samo njemu znanih razloga nije otišao, jer nekako mi se čini da sezona ne bi završila kako je završila da je i on otišao.

    Nemam problem s tim da se godišnje proda jedan od nositelja igre, ako ostali ostaju i za tog prodanog se ili ima spremna zamjena ili se dovede netko.

    Malo sam otišao od teme, ali valjda je jasno što želim reći.
  • mali M
    5k
    ma nisi otišao od teme, najgore je kad u želji za odlaskom spominjemo zasluge. Kenja mi se već od te riječi. Sjećamo se i Modrićevog tužnog pogleda na pučinu sa molića u Zadru kad ga nije Dinamo pustio u Bayern, pa Čorlukine suze na treningu. Apsolutno mi ništa ne znači kad mi odlaze nositelji igre dal su zadužili ili nisu klub. Zapravo je za klub najbitnija sportska politika to što ti kažeš, da se ne dogodi da prodamo 6 nositelja igre u 3 mjeseca.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Nije ni morao napredovati, ako je ostao na onoj razini na kojoj je bio kad je otišao, dovoljno je dobar da preore pola terena...moja skepsa oko igrača iz Championshipa je bila zbog činjenice da mi tom fantomu neznamo ni ime, ni prezime, ni kolika mu je plaća, ni kolika mu je odšteta...ali bi trebali biti nahajpani jer će kao biti zvijer.
  • Crni86
    3.5k
    Po meni je jedini problem kada se u istom prijelaznom roku (ili dva uzastopce) proda pola ekipe i to sve redom nositelji igre.IvanS

    Zato jer nije bilo planiranja, nije bilo sportskog direktora. Sada kada se sportski sektor malo poslozio, ovakve stvari ne bi smijeli vise vidati.
  • Paggini
    19.6k
    Inače, podsjetnik da Brunina klauzula ističe za 4 dana. :)
  • Dinamouberalles
    218
    Sunjic bi bio pojacanje za Dinamo 100%

    Edit: Samo ne znam jel se spominje negdje kao mogucnost da dodje ?
  • Patrick1996
    61
    tesko…ne znamo u kakvom je stanju, nije da je bio najvaznija karika u svom klubu, tak da se to nezna

    Po meni je Rog kvalitetniji igrac iako ih se ne moze bas 100% usporedit
  • Peškaman
    4.2k
    Jedino što znam je da nam je potrebno desno krilo do kraja sljedećeg tjedna da se bar koliko-toliko privikne i prođe neki dio priprema.
  • Dinamouberalles
    218
    zasto mislis tesko ?
    Sunjic ko Sunjic , igra uvik isto ovo sto sam popratio .
    Nije napredovao , al nije ni losiji nego je bio . Al barem je iskusniji.
  • vjeko1701
    7.9k
    Šunjić bi kao defazivni pitbull u utakmicama protiv znatno jačih protivnika vjerojatno bio koristan. Sad je pitanje koliko to Dinamu vrijedi i dal je na to on spreman pristati. Ja bi rekao da bi besplatni dolazak uz plaću oko 400k sa bonusima (LP, prvenstvo, kup) bilo vrijedno pokušaja.
  • Dinamouberalles
    218
    Tocno to , u ligi prvaka bi bio pojacanje u odnosu na bulata i halilovica pa makar ulazio s klupe kad treba branit rezultat
  • mali M
    5k
    Po meni je Rog kvalitetniji igracPatrick1996

    ma burki mi nemamo šanse poslije zime da zadržimo Roga! Ako će igrati kako je krenuo, pa talijani će doć pješice da ga odnesu na ramenima natrag. A to ti je tak kad se dogovara posudba bez otkupa (ne kažem da je to loše, nego je zato i rizik)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions