• scooniepenn
    3.3k

    Za takve se poteze, kojima poslodavca svjesno oštećuješ, na menadžerskim pozicijama odgovara. To nisam niti spominjao jer sam i dandanas ljut za taj epski promašaj.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ovak iz glave...
    Marko Soldo 400k transfer, plaća?
    Marko Bulat free, plaća 500k?
    Boško Šutalo free, plaća 800k
    Marko Tolić free, plaća 300k?
    Fran Topić free, plaća?
    Josip Drmić free, plaća 1.200k
    Nemrem igra Dinamo

    Plus Lukanić, Čaić, Majić, Šaranić, Brekalo i Gurlica. Plus Živković koji je u Lokosima, ali ga vjerojatno Dinamo i dalje plaća dobrim dijelom.
  • scooniepenn
    3.3k
    Treba dodati posudbu Menala gdje valjda barem polovicu ugovora plaća Celje i posudbu Bočkaja i nadam se prodaju ovo ljeto.
  • don
    5.5k
    ali ovo me opaano nervira... očito je istina jer su i naši insajderi pisali o tome

    "Informacije iz kluba, ali i s tržišta, govore da su te Dinamove ponude u startu vrlo niske, da rijetko prelaze 1,5 milijuna eura, često uz odgodu plaćanja prve rate do listopada, studenog..."
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jutro svima ljudi. Sa godisnjem odmora u hr , samo da javim da ovaj tjedan ocekujte transfer bombe. Ulazi transferi ,ludilo
  • Paggini
    19.6k


    Slažem se, bolje bi bilo da su u startu vrlo visoke.

    Tako i ja kad kupujem na Hreliću, čovjek kaže 10 eura, ja ponudim 20.
  • scooniepenn
    3.3k
    Kad smo kod smanjenja troškova uz sve što je kolega gore naveo mi kao da smo zaboravili na uštede u kontekstu velikih ugovora koje su imali Livi, Jozo Šutalo, Ivanušec i stari ugovor Teophillea. Ne vidim nikakav način da nama proračun već nije pao na nekih barem 52 milje.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    E moj @Facke poceo si i ti glumit insajdera i proljev bacat po forumu. Pao si mi dragi kompa ,od jednog od najdrazi i najpozitivnijih ljudi ovdje i ti poceo sa lupanjem tipa ,znao sam,najavio jos tad Ali nisam smio reci. Šteta jbg
  • don
    5.5k
    to je loše za tebe.

    Ja govorim o pričama insajdera kako Marića lakoćom ljudi na početku odbiju u pregovorima i onoj tezi da malo previše štedimo.
  • Crni86
    3.5k
    Pavica bolje nekome posudit da se razvija dobro .. on jos nije za HNLPatrick1996

    Bilo bi idealno da imamo partner klub jer on i vrba su jasan primjer igraca kojima je to u ovom trenu potrebno. Nije stvar da oni nisu spremni, ja cak mislim da i jesu ali jednostavno oni trebaju konstantu igranja u ovim godinama. Kad se oporavi stojkovic, ako ostane kacavenda i ako dovedemo koje desno krilo, ja iskreno ne vidim prostora za vrbu dok se baturina ne proda.

    Sta ce vrba i pavic ostat pa da se opet borimo za titulu do zadnjeg kola pa nece skupit skoro nista minuta. Tim deckima u ovoj sezoni treba dat sto vise prvoligaskog nogometa ako mozemo to mi super, ali ako ne mozemo mora im se odmah nac klub gdje ce odradit sezonu. A ne da dodu tamo usred sezone gdje je 90% kadra vec odluceno pa dok se prilagode i izbore evo zime.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    @marcio amoroso@scooniepenn
    Ma da, njih sam smetnuo s uma, iako mislim da su se oni svi s 30.06. vratili s posudbi pa su sada opet službeno na platnom spisku kluba...
    Nadam se da rješavamo Bočkaja, Štefulja i Jurića u ovom ljetnom roku pa bu tu još neka ušteda :ok:
  • scooniepenn
    3.3k

    Ajmo stvari staviti u kontekst pa gledati ponude koje mi dobivamo. Što je onda ponuda od 6+1 milju kroz bonuse za Sučića tvojom logikom? Za mene je to onda debelo potcjenjivanje? Meni je to za opaliti sportskog direktora Coma po zubima (da se slikovito izrazim).
  • javolimtebejako
    1.5k
    aha ovo je sarkazam :lol: već gledam pa dobro ljudi ko ste vi svi da imate takve informacije
  • Paggini
    19.6k
    Ja govorim o pričama insajdera kako Marića lakoćom ljudi na početku odbiju u pregovorima i onoj tezi da malo previše štedimo.don

    Pa naravno da ga odbiju na prvu, kada nama nije cilj nabavljati igrače po realnoj tržišnoj cijeni, nego ispregovarati cijenu koja bi bila dobra i nama i tom klubu, a to se neće dogoditi ako im ponudimo odmah realnu cijenu.

    Evo ti primjer Šotiček, mogli smo mi odmah ponuditi 3 milijuna i malom 700k. Ali nismo, ispali smo sirotinja i klošari za medije, a sad ćemo malog dovesti vjerojatno za 1.5 milijun i 300k. Šta je to? Loš biznis? Klošarenje? Neimanje za biber?

    Razluči malo bolje između pametne transfer politike i zlonamjernih medijskih natpisa. Desetljećima smo preplaćivali kojekakve klaune, što je i dovelo do situacije gdje "previše štedimo". Osim ako si ti potanko upoznat s našom financijskom situacijom i vođenjem kluba, u tom slučaju uvažam tvoju primjedbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions