• austrijanac
    4k

    "Doznajemo da se razmišlja o Šunjiću, no kako nam neki ljudi oko Dinama javljaju, Bistrović isto dobro kotira!"
  • javolimtebejako
    1.5k
    Thibaut CourtoisDzoni

    dal može igrat desno krilo?
  • dinamo vitez
    295
    SN opet guraju Šimića u Dinamo. Nema mi logike, za prvog napadača nije, za rezervu je skup a mislim da ne bi ni pristao na takvu opciju.

    Radije bih umjesto guranja njega vidio nekog jeftinog na poziciji trećeg napdača tipa Komnena ako već prodajemo Brodića, još uvijek tek 29 godina, jeftin i voli Dinamo, ne vjerujem da bi mu bio problem biti backup Petku i Kuletu.
  • vjeko1701
    7.9k
    Šimić mi ima smisla ako odlazi Brodić a ostaje Petko i onda trojac Petko, Kule, Šimić. Minutaže će biti za sve, posebno ako će se u HNLu igrati i sa dva napadača.
  • San Lorenzo
    15.3k
    "Doznajemo da se razmišlja o Šunjiću, no kako nam neki ljudi oko Dinama javljaju, Bistrović isto dobro kotiraaustrijanac

    Doznajemo da San Lorenzo sa foruma razmišlja o Šunjiću i Bistroviću. :lol:
    Zavisi što Jakirović traži...Šunjić je slobodan, Bistrović bi vjerojatno bio dostupan...San Lorenzo
  • vjeko1701
    7.9k
    A gle, svi mi ovdje smo ljudi oko Dinama :D
  • javolimtebejako
    1.5k
    :rofl: :rofl:

    buraz moraš sazvat pressicu uskoro
  • Dzoni
    616

    Ako ga spikic igra, sigurno moze probat i s njim na krilu
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Špikić ima popriličnu plaću, jednu od najvećih u klubuCommon Sense

    Hahahahaha evo još jednog... :lol:
  • Zagi
    7.6k
    Opčenito smo počeli puno previše zavirivati u novčanik. Nije to dobro.
  • emilperska
    5.4k
    Ono što se prije radilo s preplaćivanjem Bočkaja, Drmića, Šutala, Denija Jurića i koga već sve ne je moralo prestati..
    Ali prečesto se čuju riječi ušteda, racionalizacija, smanjenje.. Nije da klub to direktno komunicira van, ali nije ni da u rijetkim intervjuima opovrgava..
    Ne trebamo se dovesti u sičuejšn da svi znaju da nemamo para (a nije baš ta razina). Dosta toga je preuveličano od zlonamjernih ex glavinih novinara na plaći.

    Želim Mariću da si što prije skine taj transferni junf i dopelja kvalietetnog igrača za prvih 11 za odštetu. Bez ovih silnih Torrentea, Diallo i Fahd Moufi transfera.

    Treba i nama i njemu, jedno desno krilo ubojica s plaćenom odštetom..
  • Patak
    2.9k
    Jel se javio Facke sa novostima? Novinari sigurno imaju neki rok do kad moraju poslati članak. Ne znam zašto im to radi...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Opčenito smo počeli puno previše zavirivati u novčanik. Nije to dobro.Zagi

    Pogledaj samo šta je sportski direktor zatekao u svlačionici i koliko igrača je imalo masne ugovore sa klubom. Ja sam ih nabrojao preko 50. Normalno da se tome mora stati na kraj i da se troškovi moraju smanjiti.
  • rioda
    4.8k
    Ima netko volje napraviti kratki pregled igrača kojih smo se do sad riješili u ovom prijelaznom roku i nekakvu okvirnu uštedu na budžetu plaća?
  • Orc123
    7.8k
    Ako misle dovoditi Sunjica i Bistrovica onda bolje da ne dovode veznoga! Sta ce nam vezni koji nije i ne moze se izboriti za prvih 11. Ili dovodit veznog za prvu momcad pa da se "potuce" za prvih 11 kao Cerin ili ne dovodit nikoga. Za ulazit u Europi zadnjih 15-20min je dobar i Ademi, toliko moze. Za HNL mozes imati onda i Pavica na dvojnoj registraciji ko Vrba prosle godine. Ili dovest igraca koji je u formi, koji je igrao na visokom nivou ili ne dovodit veznog.

    Sunjic koji dolazi iz kluba koji ispao iz Championshipa gdje je igrao slabo bas kao i sezonu prije gdje je bio uzasan u Herthi i Bistrovic koji igrao za klub koji ispao u 2. Rusku ligu?? Sta ce nam to?
    Sad smo vidli da za rotacije imamo dovoljno igraca, ali praci vezni bi dobro dosao, a ak se takav ne moze dovest onda bolje nista.

    Naravno uz pretpostavku da Nicota nije izmislio interes za ovu dvojicu, a vjerojatnost za to je vrlo velika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions