• Str1nger Bell
    1.3k
    Dosta kadrova i videa sa priprema u kojima je Petkovic u fokusu, vjerujem da je to neki znak da je blizu ostanka.

    Nevjerujem da bi ga objavljivali pa da moraju objavit za 3 dana da ide iz kluba.
  • NKDZ86
    1.6k
    Ili druga strana priče, gledajte ga još dok možete :grin:
  • masacusec
    3.6k
    vjerujem da je to neki znak da je blizu ostanka.Str1nger Bell

    Uvjeren sam da "fokusiranje" petkovića nema veze s njegovim ostankom/odlaskom.
  • Marley
    1.8k
    Kapetan je, najpopularniji igrac Dinama ako pitate sire mase, a i jedini se, uz Baturinu i Hoxhu, tek vratio medju ekipu. Tako da nije nuzno znakovito (ni u smjeru odlaska ni ostanka), ako ce ovih dana biti veci fokus na njemu.
  • SAS1987
    14.8k
    Još par sati :lol:

  • Daliban
    1.7k
    Onaj trenutak kada je Sučić utrčao iza zadnje linije je ono čime Petkovića treba okružiti. S jedne strane dubina, s druge prilaz i kombinatorika igrača poput Baturine, Pjace, itd. Da bi se Petkovićeva igra simplificirala, potrebno ga je okružiti takvim kretnjama. Njegova najveća kvaliteta je lucidnost za dubinska proigravanja, ali ako je momčad prestatična on će početi proigravati loptu u bunar i suparniku u noge čisto da na silu nešto proba.

    Špikić je jedini igrač koji s krilne pozicije može dati dubinu. Hoxha može u teoriji, ali ne bih se previše uzdao u to. Pjaca, Baturina, Pašalić ako dođe, oni mogu na momente, ali nije im forte.

    Razlog zbog kojeg smo na proljeće okrenuli sezonu promjenom sustava je Kulen koji je davao dubinu iz centralnih zona. Nama trebaju napadač i krilo koji to mogu raditi. U redu je da to bude i bek u sustavu s dva napadača, profilno najbolje kotiraju Ogiwara i Mikić.
  • NORTE
    11.7k
    Bila bi neviđena greška propustiti priliku Petka ostaviti u dinamu do kraja karijere.
    Pričamo o igraču koji radi razliku i reprezentativac je.

    Kad je igrač njegovih kvaliteta ponudio klubu svoje usluge na još 5 godina? Nitko nikad.

    Odmah mu treba ponuditi bolji ugovor na 2-3 godine, uz mogućnost novog ugovora po novim uvjetima kad za to dođe vrijeme.
    Pogledajte što radi Džeko, lik ima više od 38 godina!

    Imamo igrača koji je na svom vrhuncu i želi ostati u dinamu do kraja karijere.

    Zapravo dinamo ima samo dvije opcije:
    1. potpisati ga i imati igračinu u ekipi
    2. pustiti ga da ode za godinu dana bez centra zarade
  • Paggini
    22.1k
    Meni ne bi smetao ugovor na pet godina, ako je on gradacijske prirode, gdje se zadnje dvije godine smanjuje osnovica, a povećavaju bonusi za efikasnost u vidu golova i asistencija.

    Bruno je već sad apsolutna legenda Dinama, a već sam pričao da mi bih rekao da je tip igrača koji će graciozno ostariti jer ovaj nogomet koji sad igra, može igrati i sa 35 uz manje presinga na zadnje linije i međulinije.

    Lijepo bi bilo i za klub da imamo igrača koji nas nije odjebao i kojeg mi nismo odjebali, te koji je dao svoj vrhunac i cijelu karijeru Dinamu.
  • vjeko1701
    8.7k
    Meni ne bi smetao ugovor na pet godina, ako je on gradacijske prirode, gdje se zadnje dvije godine smanjuje osnovica, a povećavaju bonusi za efikasnost u vidu golova i asistencija.Paggini

    Ovo!
  • NORTE
    11.7k
    Petko je 6 godina u dinamu i traži ugovor na još 5.
    Nadam se da u klubu počinje operacija Bruno povedi nas.
  • NitkoBitan
    18k
    Ozbiljni klubovi daju igracima 30+ ugovore na max 2 godine.

    Ugovorom kakav on trazi bismo ga prakticki zacementirali na poziciji prve spice godinama. Kako cemo tako dovest nekog Carlosa i kako ce takav mlad igrac dobit priliku za dokazivanje?
  • NORTE
    11.7k
    Ne bi on imao nikakvu garanciju igranja u prvih 11, dapače doveo bih i Miereza ili nekog trećeg igrača koji nije reprezentativac.
    Zašto neki naš kvalitetan mladić ne bi dobio priliku i pored Petka...
    Kao da bi njegovim odlaskom odjednom davali samo priliku mladima. Ne, tražili bi kvalitetnog centarfora i nadali se da će biti barem blizu dobar kao Petko.
  • blubach
    325
    Sve osim 2+1 po meni je suludo.
    Sve 5, Petko je legenda (meni broj 1 najdraži igrač, obožavam ga i kad mi živce kida), ali nismo valjda zaboravili da kad njega uhvati boliku*čina, da je onda nikakav i igrač manje. A ugovor na 5 godina samo smanjuje motiv da bude bolji.
    Dat mu instant povećanje plaće jer je zaslužio, ali čovjek ima 30 godina, realnost je takva da će za godinu,dvije kvaliteta počet padat (Džeko je dobar primjer da se može i sa puno više godina kvalitetno igrat, al većina nije takva), možda i naglo i gdje smo onda?
    Zadržat ga, definitivno, al ne pod svaku cijenu, pogotovo ne po cijenu potencijalne štete za Dinamo.
    Ako želi ugovor na 5 godina, znači da voli Dinamo i želi ostat, onda mu neće bit problem prihvatit ni te 3, a onda eventualno i dulje (slučaj Modrić u Realu).
  • Zagi
    7.9k
    Petko nije Modić , niti Perišić. Za Petka vrijede old school pravila nogometnog vijeka.
    Poslije 32. godine, penzija.
  • vjeko1701
    8.7k
    Fiksno 2, nakon toga automatsko produzivanje ukoliko prethodnu sezonu ima x minuta, golova i asistencija, nakon toga posao u klubu.

    Ako nejde nigdje, ocito se zeli osigurati. Di ces bolje nego osiguran posao u klubu nakon prestanka karijere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.